Azi

1

@Solmyr i nie musieli za to płacić ;)

Azi

0

@reloaded nie miałby u nas życia. Pewnie pójdzie do jakiegoś średniaka na wyspach albo przedłuży umowę. Ale coś czuję że jeżeli Real nic nie wygra w tym sezonie to z dziadków nie zostanie u nich nikt.

Azi

0

@Tomo1989 i jeszcze na koniec odbił się od Lewego :D

Azi

0

@Gaucho jak znajdziemy sensownego wahadłowego na prawą stronę to przejdziemy na 343

Azi

0

@Krzysztof1987 który w dodatku jest w ciąży. I nie z nim ;)

Azi

0

@gumaz to nie wielbłąd ;)

Azi

16

@Rewolucja123 Busi miał więcej udanych dryblingów niż Vini wczoraj... A Araujo miał tyle samo co ten najlepszy skrzydłowy

Azi

0

@luki123 "kto jest największym dzbanem w Realu i dlaczego od razu pomyślałeś o Vinim Ty rasisto!!!"

Azi

17


A ten jakiś inny mecz oglądało chyba.

Azi

89

@shahman nie popieram takich akcji ale Ceballos to taki kretyn że inaczej chyba nie ogarnie co na boisku robić można a czego nie.

Azi

0

@mientusek1407 no tym razem mieli celny strzał przecież ;)

Azi

1

@AmigoBlancos szanuje bo napisałeś z sensem

Azi

31

Człowiek jeszie sobie do pracy. W słuchawkach leci Viva La Vida. Za oknem wiosna a w Madrycie i u Dudka pieczenie dupki i ostry mróz. Taki poniedziałek to ja lubię :)

Azi

0

@Dr_Cabasisi przykro mi ale wyobraźnia i romantyczność jest dobra tylko w bajkach

Azi

14

Jutro Maja Strzelczyk w Hola LaLiga. Będzie gorąco!! :)

Azi

1

@Rewolucja123 raczej nie

Azi

0

@Worny raczej nie bardzo ale reakcja dość specyficzna

Azi

0

@Dr_Cabasisi nie mam wątpliwości że Leo powinien wrócić do Barcelony ale to się nie stanie. Po pierwsze nie mamy kasy a po drugie wątpię aby on chciał wracać do klubu gdzie jest takie bagno. Taka jest smutna rzeczywistość niestety

Azi

0

Ciekawe. Po samobójczej bramce Araujo Benzema się nie cieszył. Podrapał się po głowie i poszedł do swoich.

Azi

106

Real nie przywykł do tego że bramki że spalonego się nie liczą. Cóż - trochę technologii i Madryt się gubi.

Azi

0

@Dr_Cabasisi głowa Cie kolego boli czy widzisz Putina nawet w Barcelonie? Może warto pogadać o tym z jakimś lekarzem od "chorób" głowy?

Azi

0

Barcelona idzie po 104 pkt :)

Azi

0

@Dr_Cabasisi Leo nie wróci. Nie róbcie sobie nadziei

Azi

4

Chłopaki niech lepiej kalesony na trening zakładają ;)

Azi

1

Barcelona straciła 9 bramek w lidze z czego sama strzeliła sobie 2...

Azi

0

@Kuba_1 on przywykł do innego standardu sędziowania dla Realu przecież...

Azi

0

@_catalan strzelił nawet hattricka na PlayStation

Azi

0

Xavi 4:2 Real. A zaraz będzie 5 :)

Azi

4

@Worny sami sobie strzeliliśmy bramkę więc oddawanie im piłki to pikuś :p

Azi

1

@macio_944 kibice Realu: jak to bramki że spalonego się nie liczą?!?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?