Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Solmyr i nie musieli za to płacić ;)
0
@reloaded nie miałby u nas życia. Pewnie pójdzie do jakiegoś średniaka na wyspach albo przedłuży umowę. Ale coś czuję że jeżeli Real nic nie wygra w tym sezonie to z dziadków nie zostanie u nich nikt.
0
@Tomo1989 i jeszcze na koniec odbił się od Lewego :D
0
@Gaucho jak znajdziemy sensownego wahadłowego na prawą stronę to przejdziemy na 343
0
@Krzysztof1987 który w dodatku jest w ciąży. I nie z nim ;)
0
@gumaz to nie wielbłąd ;)
16
@Rewolucja123 Busi miał więcej udanych dryblingów niż Vini wczoraj... A Araujo miał tyle samo co ten najlepszy skrzydłowy
0
@luki123 "kto jest największym dzbanem w Realu i dlaczego od razu pomyślałeś o Vinim Ty rasisto!!!"
17
A ten jakiś inny mecz oglądało chyba.
89
@shahman nie popieram takich akcji ale Ceballos to taki kretyn że inaczej chyba nie ogarnie co na boisku robić można a czego nie.
0
@mientusek1407 no tym razem mieli celny strzał przecież ;)
1
@AmigoBlancos szanuje bo napisałeś z sensem
31
Człowiek jeszie sobie do pracy. W słuchawkach leci Viva La Vida. Za oknem wiosna a w Madrycie i u Dudka pieczenie dupki i ostry mróz. Taki poniedziałek to ja lubię :)
0
@Dr_Cabasisi przykro mi ale wyobraźnia i romantyczność jest dobra tylko w bajkach
14
Jutro Maja Strzelczyk w Hola LaLiga. Będzie gorąco!! :)
1
@Rewolucja123 raczej nie
0
@Worny raczej nie bardzo ale reakcja dość specyficzna
0
@Dr_Cabasisi nie mam wątpliwości że Leo powinien wrócić do Barcelony ale to się nie stanie. Po pierwsze nie mamy kasy a po drugie wątpię aby on chciał wracać do klubu gdzie jest takie bagno. Taka jest smutna rzeczywistość niestety
0
Ciekawe. Po samobójczej bramce Araujo Benzema się nie cieszył. Podrapał się po głowie i poszedł do swoich.
106
Real nie przywykł do tego że bramki że spalonego się nie liczą. Cóż - trochę technologii i Madryt się gubi.
0
@Dr_Cabasisi głowa Cie kolego boli czy widzisz Putina nawet w Barcelonie? Może warto pogadać o tym z jakimś lekarzem od "chorób" głowy?
0
Barcelona idzie po 104 pkt :)
0
@Dr_Cabasisi Leo nie wróci. Nie róbcie sobie nadziei
4
Chłopaki niech lepiej kalesony na trening zakładają ;)
1
Barcelona straciła 9 bramek w lidze z czego sama strzeliła sobie 2...
0
@Kuba_1 on przywykł do innego standardu sędziowania dla Realu przecież...
0
@_catalan strzelił nawet hattricka na PlayStation
0
Xavi 4:2 Real. A zaraz będzie 5 :)
4
@Worny sami sobie strzeliliśmy bramkę więc oddawanie im piłki to pikuś :p
1
@macio_944 kibice Realu: jak to bramki że spalonego się nie liczą?!?!