Azi

0

@Saviola88 już nie jest. Ale fakt że konfederacja trzyma u siebie taką patole to najlepszy dowód na to że głosowanie na nich to głupota

Azi

1

@Mezocyklon87 Nie wiem kto Cię zmusza do kłaniania się Ukraińcom i współczuję że masz swój kraj w głębokim poważaniu... Zal mi takich ludzi jak Ty.

Azi

0

Sam fakt, że oni grają na najwyższym poziomie rozgrywek jest niebywałą prowokacją...

Azi

1

@Sau_Ron LEWY_GOL?

Azi

1

@Fenelon to ciekawe czemu w ich szeregach są ludzie wychwalających ruskich...

https://www.newsweek.pl/polska/leszek-sykulski-zwolniony-z-uczelni-zalozyciel-tonienaszawojna-wyrzucony/nxxyb1g

Typa wywalili z roboty bo tej kretyn publicznie popiera ruskich. Jeszcze do niedawna czołowy członek konfy który miał być bodaj 1 na ich liście z Częstochowy

Gratuluję popierania prostuakich sprzedawczyków...

Azi

7

@Kidd gwarantują rusyfikację co najwyżej...

Azi

11

"kibice Espanyolu wcale nie chcieli zaatakować piłkarzy Barçy, a jedynie przegonić ich do szatni"
To brzmi tak samo wiarygodnie jak ruskie które walczą o swoją wolność na Ukrainie albo Morawiecki o obniżaniu i upraszczaniu podatków.

Azi

2

@DonCarletto to jedna drużyna :p

Azi

1

@Deviler moim zdaniem nie bardzo do wybronienia. Gdyby zagwizdał od razu kiedy piłka wyszła z pola karnego to jeszcze bym zrozumiał. Ale gramy do gwizdka a gwizdek jest ułamek sekundy przed tym jak piłka wpada do bramki. Więc w mojej ocenie nic nie broni sędziego. To on podejmuje decyzję kiedy kończy mecz/połowę i jeżeli przez niego dzieje się TAKIE COŚ to chyba dość oczywiste jest że spartolil na maksa.

Azi

3

Ale wylew patologii u Espanyolu. Pewnie dumni są ze swoich kibiców...

Azi

1

@Comentateiro warto dodać że koleś był pijany. I jeżeli nie ma na swoim koncie innych przestępstw (a chyba nie ma) to jaki jest sens trzymania takiego kogoś w więzieniu? Gdyby było jakieś wielkie prawdopodobieństwo że dalej będzie atakował sąsiadów to tak ale jeżeli takiego zagrożenia nie ma to po co? Typ będzie miał bardziej przerąbane w swoim mieszkaniu niż w więzieniu.

Azi

0

@Kidd robota, majówka a potem jak już odwyk zadziałał to nie chciało mi się wchodzić na LaBambe ;)

Azi

0

@Wossi61FCB Dani to sobie może pokopać podkop a w piłkę to ma nowych kolegów ;)

Azi

3

Gdyby Leo miał jednak do nas nie wrócić to bardzo chciałbym żeby klub zorganizował w lecie mecz towarzyski w stylu Barca Pepa vs Barca dziś. Można by ściągnąć tych którzy skończyli już kariery i zorganizować takie pożegnanie zarówno Leo jak i starego Camp Nou. Taki ostatni symboliczny meczyk to byłby pewnie hit.

Azi

0

@sonek widzę że nawet nie ogarniasz do kogo piszesz... Brawo Ty!

Azi

0

@sonek "No okej czyli tutaj nie dają nowego plusa tylko chcą przestać zabierać, mówią o tym od dawna, ewentualnie obniżka mniejsza ale spore uproszczenia co też pozwoli przedsiębiorcom odetchnąć"

To nie jest po polsku. A przynajmniej nie znam takiego polskiego. Słyszałeś o dzieleniu na zdania? Tak żeby osoba która czyta wiedziała o co Ci chodzi?

Już nie mówiąc o tym że jakaś obniżka ale nie bardzo wiadomo czego. Może rabat na pizzę? Hawajską dla wszystkich?

Azi

0

@sonek co mam podać? Napisz po polsku. To Ty miałeś mi dać program wyborczy konfy. Od razu Ci powiem że takiego nie ma więc nie masz co szukać :D

Azi

0

@sonek Serio nie rozumiesz co napisałem? Czy to naprawdę jest tak trudne do ogarnięcia?

Dobrze. Napisze bardzo prostym językiem bo wiedzę że masz problem z ogarnięciem: czy widziałeś program wyborczy jakiejkolwiek partii na najbliższe wybory?

Azi

1

@Tomo1989 z Twojego opisu wynika że nie wygrywają wariaci ale wariatami zostają Ci co wygrali.

Azi

0

@sonek gdzie to napisałem? I kto to jest konkurencja w tym wypadku? Bo rozumiem że dla Ciebie jest jakaś różnica między osoba z partii x a y?

Azi

0

@sonek nie ma to żadnego znaczenia co chcą albo co mówią co chcą. Ja ich oceniam po tym co robią a nie po tym co obiecują.

Azi

0

@FanBarcYxD przecież oni się nawet z tym nie kryją już. Zapomniałeś imprezę u Mazurka? :D

Azi

2

@agaFCB z jakimś sosem. Najlepszy gulasz ale jak kto woli.

Azi

0

@sonek sugeruje co najwyżej różnice między nadzieja a byciem oszukiwanym/naiwnym.

Nadzieja że alkoholik nie wyda na alkohol kasy, która mu dajesz, to nie jest nadzieja a naiwność. Tak samo jest w polityce: to że masz nadzieję że jakaś partia wreszcie okaże się ta jedna dobra w historii świata to nie nadzieja tylko głupota.

Problem nie jest w tym że nie masz nadziei ale w tym że nie próbujesz rozliczać rządzących z tego co obiecują zrobić. Więc u nas już nie ma programów wyborczych tylko jest przerzucanie się kto więcej da. A z czego da? O to już nikt nawet nie pyta...

Azi

1

@Danny Gaucho i pierwowzoru Lewego z taktyka "ja do Kollera, ty do Kollera"

Dobrze że Czesi teraz nie mają takich zawodników bo my nas rozwalili w bezpośrednim meczu eliminacji... A nie, czekaj!

Azi

0

@Vernon_Roche a nie zauważyłeś że jedyną partia która przedstawia jakikolwiek (choćby i kretyński) program wyborczy jest... PiS (sic!). To że realizując go niszczą doszczętnie ten kraj to już zupełnie inna kwestia.

Tutaj nie ma żadnych planów rozwoju. U nas ważniejsze są tematy zastępcze (aborcja, LGBT) niż faktyczny rozwój kraju. O tym się nie rozmawia. Jedyne co się przebija to "odsunąć X od władzy bo źli".

Mówiąc krótko: idąc na wybory zagłosować na kogokolwiek kto nie przedstawił żadnego planu na przyszłość - już przegrałeś.

Azi

1

@masq i tak wszyscy wiemy że najlepszy w historii był Grzesik Rasiak!

Azi

8

@Medium a głosuj sobie. Jak dla mnie to możesz sobie też walić głową w ścianę albo młotkiem po dłoni. Również na złość mnie. Co to jest przedszkole? Albo jestem Twoim ojcem żeby się Ciebie wstydzić? Śmiech na sali :D

Azi

0

@Nano22 ale taka platforma ma ponad 20 tys. członków. PiS chyba jeszcze więcej. Myślisz że łatwo się przebić?

Azi

0

@Nano22 dlaczego łatwiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?