Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel Gdyby to co napisałeś miało cokolwiek wspólnego z prawdą to oceniałbyś efekty pracy. Tymczasem nie wymieniłeś nawet jednej rzeczy którą zrobił dobrze a jedynie piszesz mi swoje - nie poparte absolutnie niczym - opinie. Powtarzam więc jeszcze raz - jak chcesz być jego miłośnikiem to sobie bądź. Mnie się tłumaczyć nie musisz.
0
@AbelKabel LOL. Ale żeś się chłopie ośmieszył własnym wpisem :D
Jak chcesz być jego miłośnikiem to sobie bądź. Ale daruj mi swoją wazelinę.
0
@PietrasCoelho a co zostało wykonane? I jakim plusem są większe korki?
0
@PietrasCoelho gdybym nie mieszkał w Warszawie to bym się nie wypowiadał i prezydencie tego miasta...
0
@AbelKabel @PietrasCoelho zastanówmy się chwilę. Hmmm. Co było obiecane mieszkańcom Warszawy? Metro na Białołękę. Ni ma i nie będzie. Parkingi podziemne w okolicach placu teatralnego, bankowego czy konstytucji. Ni ma i nie będzie. Nie ma nawet stacji do ładowania aut elektrycznych. O zwężaniu ważnych ulic - choć nie powstają żadne alternatywy - też warto wspomnieć. No i miała być zamknięta obwodnica. Również nie ma tematu. Nie zostało zrobione absolutnie nic co nie było planowane przez poprzedników. A otwarcia 2 linii metra wypadły na jego kadencję wyłącznie przez opóźnienia w robotach. Mówiąc krótko - małpa na tym stanowisku odniosłaby podobne sukcesy...
1
@potok10 uuuu kolejny partyjny beton. Ciężkie życie chłopie, ciężkie życie :D
16
Prezydent tragiczny ale chociaż przemówienie zabawne
2
Ale najlepsze jak zawsze komentarze:
"Ona temu winna, ona temu winna bo rozglądać się powinna....."
0
Gramy fajna ofensywna i radosna piłkę. Ale to jak beznadziejne kryjemy przy wrzutkach i stałych fragmentach to jest wręcz przerażające :D
1
Gooooollll! Goooooooo! Gooooolllllll!!!!
0
Co teraz sędzia odwalił to nie mam nawet pytań
4
Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1. Dobrze gra nasza młodzież. Warto obejrzeć
1
Teraz to sędzia popłynął z tym faulem
1
@FcPortoFan1999 to chyba jakaś szkółka piłkarska. Dobra nazwa:)
8
Na wysokości bramki Niemców wisi nasza flaga z napisem Grunwald czy mi się wydaje? :D
0
Gooooollllleeeeejjjjjrreoooo!!!!
2:1
0
Sędzia jaka elegancka fryzura ;)
0
Ajajaj zostawiamy napastnika bez krycia w polu karnym? No nic. Gramy dalej
4
Kolanko podanie cudne! Świetny jest ten chłopak!
5
Ależ teraz zmarnował setkę Mikołajewski!
17
Gooooolllllll!!
Polska 1:0 Niemiaszki
0
@QuentinTarantino przeczytaj jeszcze raz. Tym razem ze zrozumieniem a bez swoich kretyńskich interpretacji :D
1
@bartas97 Juve, Totki i Deportivo
0
@OskP mnie śmiesz słusznie którzy próbują decydować za trenera który ma być w kadrze a kto nie jest potrzebny. Albo kto ma grać a kto nie.
2
@Przemek2323 a jaki jest cel tegoż konfliktu? Docelowy elektorat obu partii to zupełnie różne grupy więc nie rywalizują o wyborcę. A co za tym idzie nie rywalizują o władzę.
Tajemnica poliszynela jest fakt że rywalizacja i prawdziwa nienawiść to jest wewnątrz jednej partii gdzie faktycznie walka idzie o głosy tej samej grupy wyborców. Ale dlaczego mieliby się nie lubić z ludźmi z innych partii? Wręcz przeciwnie - bardzo się z nimi lubią i chętnie integrują na wszelkich imprezach. O jednej było nawet dość głośno w mediach.
O rozliczaniu się z tego co robili poprzednich też nie może być mowy bo zawsze jest tak że jak przyjdzie następna ekipa to też będzie gadała o rozliczaniu poprzedniej. A nikt nie chce być rozliczony więc nikt nigdy nic w sprawie rozliczenia nie zrobi.
Jakie jest więc podłoże konfliktu?
7
@KlonaZepan większość ludzi niestety naiwnie kupuje te wojny PiS - PO nie rozumiejąc że to jest czysto pod publiczkę robione.
0
Co okienko czytamy te same newsy- normalnie jak z generatora :)
"[Wstaw zawodnika] nie chce odchodzić z Barcelony!"
2
@Przemek2323 jestem ciekawy jaka wiarygodność ma TVP w oczach wyborców nie-pisu
0
@gruchaxd7 to coś kiepsko sprawdzasz.
Tak wygląda nasz środek obrony bez Kounde w meczu z Valladolid
https://zapodaj.net/images/bd591321e42ae.jpg
A tak z Kounde
https://zapodaj.net/images/28ae4d02882ab.jpg
Ciekawe że bez Kounde zostawiamy mniej więcej 1/3 szerokości boiska bez krycia. Fajna taktyka.
2
@Bezhistorii im się akurat nie dziwię. To w sumie konkurs (wprawdzie prawdopodobnie ustawiony przez reżyserke ale jednak).