Azi

0

@AbelKabel Gdyby to co napisałeś miało cokolwiek wspólnego z prawdą to oceniałbyś efekty pracy. Tymczasem nie wymieniłeś nawet jednej rzeczy którą zrobił dobrze a jedynie piszesz mi swoje - nie poparte absolutnie niczym - opinie. Powtarzam więc jeszcze raz - jak chcesz być jego miłośnikiem to sobie bądź. Mnie się tłumaczyć nie musisz.

Azi

0

@AbelKabel LOL. Ale żeś się chłopie ośmieszył własnym wpisem :D
Jak chcesz być jego miłośnikiem to sobie bądź. Ale daruj mi swoją wazelinę.

Azi

0

@PietrasCoelho a co zostało wykonane? I jakim plusem są większe korki?

Azi

0

@PietrasCoelho gdybym nie mieszkał w Warszawie to bym się nie wypowiadał i prezydencie tego miasta...

Azi

0

@AbelKabel @PietrasCoelho zastanówmy się chwilę. Hmmm. Co było obiecane mieszkańcom Warszawy? Metro na Białołękę. Ni ma i nie będzie. Parkingi podziemne w okolicach placu teatralnego, bankowego czy konstytucji. Ni ma i nie będzie. Nie ma nawet stacji do ładowania aut elektrycznych. O zwężaniu ważnych ulic - choć nie powstają żadne alternatywy - też warto wspomnieć. No i miała być zamknięta obwodnica. Również nie ma tematu. Nie zostało zrobione absolutnie nic co nie było planowane przez poprzedników. A otwarcia 2 linii metra wypadły na jego kadencję wyłącznie przez opóźnienia w robotach. Mówiąc krótko - małpa na tym stanowisku odniosłaby podobne sukcesy...

Azi

1

@potok10 uuuu kolejny partyjny beton. Ciężkie życie chłopie, ciężkie życie :D

Azi

16

Prezydent tragiczny ale chociaż przemówienie zabawne

Azi

2


Ale najlepsze jak zawsze komentarze:
"Ona temu winna, ona temu winna bo rozglądać się powinna....."

Azi

0

Gramy fajna ofensywna i radosna piłkę. Ale to jak beznadziejne kryjemy przy wrzutkach i stałych fragmentach to jest wręcz przerażające :D

Azi

1

Gooooollll! Goooooooo! Gooooolllllll!!!!

Azi

0

Co teraz sędzia odwalił to nie mam nawet pytań

Azi

4

Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1. Dobrze gra nasza młodzież. Warto obejrzeć

Azi

1

Teraz to sędzia popłynął z tym faulem

Azi

1

@FcPortoFan1999 to chyba jakaś szkółka piłkarska. Dobra nazwa:)

Azi

8

Na wysokości bramki Niemców wisi nasza flaga z napisem Grunwald czy mi się wydaje? :D

Azi

0

Gooooollllleeeeejjjjjrreoooo!!!!
2:1

Azi

0

Sędzia jaka elegancka fryzura ;)

Azi

0

Ajajaj zostawiamy napastnika bez krycia w polu karnym? No nic. Gramy dalej

Azi

4

Kolanko podanie cudne! Świetny jest ten chłopak!

Azi

5

Ależ teraz zmarnował setkę Mikołajewski!

Azi

17

Gooooolllllll!!
Polska 1:0 Niemiaszki

Azi

0

@QuentinTarantino przeczytaj jeszcze raz. Tym razem ze zrozumieniem a bez swoich kretyńskich interpretacji :D

Azi

1

@bartas97 Juve, Totki i Deportivo

Azi

0

@OskP mnie śmiesz słusznie którzy próbują decydować za trenera który ma być w kadrze a kto nie jest potrzebny. Albo kto ma grać a kto nie.

Azi

2

@Przemek2323 a jaki jest cel tegoż konfliktu? Docelowy elektorat obu partii to zupełnie różne grupy więc nie rywalizują o wyborcę. A co za tym idzie nie rywalizują o władzę.

Tajemnica poliszynela jest fakt że rywalizacja i prawdziwa nienawiść to jest wewnątrz jednej partii gdzie faktycznie walka idzie o głosy tej samej grupy wyborców. Ale dlaczego mieliby się nie lubić z ludźmi z innych partii? Wręcz przeciwnie - bardzo się z nimi lubią i chętnie integrują na wszelkich imprezach. O jednej było nawet dość głośno w mediach.

O rozliczaniu się z tego co robili poprzednich też nie może być mowy bo zawsze jest tak że jak przyjdzie następna ekipa to też będzie gadała o rozliczaniu poprzedniej. A nikt nie chce być rozliczony więc nikt nigdy nic w sprawie rozliczenia nie zrobi.

Jakie jest więc podłoże konfliktu?

Azi

7

@KlonaZepan większość ludzi niestety naiwnie kupuje te wojny PiS - PO nie rozumiejąc że to jest czysto pod publiczkę robione.

Azi

0

Co okienko czytamy te same newsy- normalnie jak z generatora :)
"[Wstaw zawodnika] nie chce odchodzić z Barcelony!"

Azi

2

@Przemek2323 jestem ciekawy jaka wiarygodność ma TVP w oczach wyborców nie-pisu

Azi

0

@gruchaxd7 to coś kiepsko sprawdzasz.
Tak wygląda nasz środek obrony bez Kounde w meczu z Valladolid
https://zapodaj.net/images/bd591321e42ae.jpg
A tak z Kounde
https://zapodaj.net/images/28ae4d02882ab.jpg
Ciekawe że bez Kounde zostawiamy mniej więcej 1/3 szerokości boiska bez krycia. Fajna taktyka.

Azi

2

@Bezhistorii im się akurat nie dziwię. To w sumie konkurs (wprawdzie prawdopodobnie ustawiony przez reżyserke ale jednak).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?