Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 Trochę źle na to patrzysz. Jak spłacasz kredyt to możesz mieć np. milion złotych długu ale to nie znaczy że jesteś bankrutem albo że masz problem z płynnością finansową.
2
Krok bliżej do awansu!
1
4:2 kolejna przepiękna bramka!!
1
@Emhyr dotknął go chyba więc powinno być czerwo + zawieszenie i 3 karne od razu skoro to Real.
4
Ależ brameczka na 3:2 w meczu rezerw! Brawo!!!! :D
0
@pacior95 https://www.youtube.com/live/LHIpcA67bXs?feature=share
4
Ale teraz sędzia przepycha rezerwy Realu. Widać że ma predyspozycje do sędziowania w LL ;)
e: karny z dupy dla Realu? Nowe. Nie znałem :D
2
@ZoRRowski nie. Przeciwko Barcelonie grał 2 razy w Liverpoolu. Raz przegrali 1:3 a raz zremisowali 0:0. To był sezon 01/02.
0
@Gruak Sprawdź sobie kto to jest Leszek Sykulski, który miał być "jedynką" w Częstochowie ale musieli z niego zrezygnować - i dlaczego z niego zrezygnowali. Warto też się dowiedzieć dlaczego wywalili go z roboty. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Bo Braun jakoś zapomniał poinformować opinię publiczną że taki typek jest w ogóle członkiem partii i będzie startował z ich list. Ciekawe dlaczego??
Jeżeli serio rozważasz głosowanie na nich to zaczekaj aż ogłoszą kto będzie kandydował z Twojego regionu. A potem sobie prześledź dokładnie co to za ludzie. Możesz się zdziwić jak wielu z nich ma powiązania z ruskimi.
0
@Gruak nie oglądam w ogóle tv za wyjątkiem męczy Barcelony więc nie mam pojęcia jaka jest narracja TVN czy innych stacji. Mało mnie to zresztą obchodzi. Ja myślę samodzielnie co polecam i Tobie. Wtedy przestaniesz być na tyle naiwny żeby wierzyć w kretynizmu opowiadane przez np Mentzena a sam łatwo znajdziesz dowody na to jak dwulicowych ludzi ściąga i popiera ta partia. Też kiedyś myślałem że to może być jakaś alternatywa ale to jacy ludzie tam siedzą to aż wywołuje młodości dla kogoś kto ma choć trochę moralności.
0
@Gruak ale ja nie napisałem ani słowa o wolnym rynku. Za to bardzo zabawne jest że ktoś kto próbuje tłumaczyć innym zalety wolnego rynku popiera jednocześnie partie niemal otwarcie prorosyjska która z wolnym rynkiem ma tyle wspólnego co PiS z nielicznymi i niskimi podatkami.
0
Niech ktoś zapyta czy zagramy 3 z tyłu. Proszę!!
0
Pena - S. Roberto, Kounde, Christensen, Alonso - Garcia, Frankie, Gavi - Dembele, Lewy, Ansu
Z drugiej strony lepszej okazji żeby zagrać 3-2-4-1 już chyba nie będzie, więc kto wie czy nie wyjdziemy składem Pena/Mats - Kounde, Christensen, Alonso - Garcia, FdJ - Dembele, Torres, Gavi, Ansu - Lewy
1
@masq Mój ŚP wujek mieszkał przez 2 lata w USA w pierwszej połowie lat 90tych i nawet słowa po angielsku nie umiał i się nie nauczył przez cały pobyt tam. Więc da się i nie ma w tym nic niezwykłego że ktoś nie używa języka w obcym kraju skoro go nie zna.
1
@KamQiX trzeba mieć pakiet premium żeby się wyświetliło ;)
0
@Deraxium o jeszcze jeden co nie umie czytać ze zrozumieniem
0
@Gruak daruj mi pusta propagandę
0
@Tomo1989 To teraz właśnie pokazałeś że nie masz pojęcia na kogo głosujesz :D
A w odniesieniu do Konfederacji sprawdza się to właśnie najlepiej. Nie ma drugiej takiej partii która wciskałaby swojemu elektoratowi taki kit. A przecież rządzi PiS a jak rządziło Peło też każdy pamięta (przynajmniej ludzie mniej więcej w moim wieku)
0
@Tomo1989 i pewnie przed wyborem czytasz program, sprawdzasz kto jest w danej partii itp? ;)
0
@Szklaner myślisz że to test na głupotę? :P
1
@NeKenI brakuje opcji "spalić sejm"
1
@mr Barca zgłosiłem Twoją obraźliwą wypowiedź! Mam nadzieję że moderacja coś z tym zrobi! ;)
1
Czy to Vinicjusz Dżunior doniósł na Marciniaka?!? :P
0
@Wychowanek https://www.fcbarca.com/110567-rafal-trzaskowski-cytuje-hymn-fc-barcelony,dyskusja-13171505.html#comment-13171505
Pozdrawiam! :)
1
@MesQueUnClub_87 jakby na wybory chodzili tylko ludzie, którzy faktycznie wierzą że dana partia coś zrobi (czyli głosowanie pozytywne) to zrobiłoby się miejsce dla partii, które nie leciały na kasę ale faktycznie chciały coś poprawić. A że promuje się takimi pustymi hasłami głosownie negatywne - to jest jak jest. Pogratulować naiwności tych którzy to kupili.
0
@Wychowanek tak - mówię o tych idiotach. A i jest jeszcze Hołownia. Przepraszam - ale zapomniałem o nim. Ale nie będę z tego powodu płakał ;)
0
@AlexDark00 nie widzę w tym nic analogicznego. Nie mam też pojęcia do czego pijesz. Za daleko zajechałeś w swoich fantazjach.
0
@IronSanHybrid dobre!
4
@bartas97 faktycznie! A ja głupi chciałem myśleć samodzielnie! Pfff! ;)
0
@Emhyr zostawię Ci lajka za głos w sprawie Barcy w tym chaosie :)