Azi

6

Jeszcze tylko tego brakuje żeby ściągać do nas grzmota Ceballosa...

Azi

0

@michal26 Orlen zdaje się płaci średnia cenę z ostatnich 3 miesięcy. Więc ta cena ropy musiałaby się utrzymać długo (nierealne) aby miało to faktycznie wielki wpływ na cenę na stacjach.
Inna sprawa że Orlen co innego mówi a co innego robi. Ostatnio wyszła info że ściągają paliwo z rosji do Czech i Orlen tego nie zdementował tylko jakoś mentnie się tłumaczył.

Azi

0

@Transu96 jeżeli z nowych zawodników dołączy do nas Gundogan to to będzie niesamowity sukces

Azi

0

@RosjaninBut przygarnęła? On był jej członkiem tylko jakoś nie bardzo chcieli się do tego przyznać. Ciekawe czemu? :D


Azi

0

@Lisek tak jest! Za Barcelonę! ;)

Azi

0

@ObiwanKenobi wiem że nie jest. Co nie zmienia faktu że długo był i z jakiego powodu odszedł. Ale jak chcesz być betonem to sobie bądź. Twoja sprawa. Co mnie obchodzi że na Ciebie leja a Ty próbujesz mi wmówić że to deszcz? To na Ciebie leja a nie na mnie :D

Nie znam żadnego polskiego polityka który byłby proukrainski. Zwyczajnie nie mają w tym żadnego biznesu. Ale kupiłeś głupia narrację i teraz powtarzasz bezrozumnie jak widzę

Azi

0

@ObiwanKenobi oczywiście że możesz napisać co tylko chcesz. Właśnie to robisz. Pytanie czy ktokolwiek to przeczyta albo stwierdzi że to wartościowe.

Najlepsze w Twoim oburzeniu jest jednak to że w ogóle nie przeszkadza Ci że takie lajzy jak sykulski są w konfederacji. Ty się czepiasz tego czy artykuł ma "dowody" czy nie :D
Twardy beton chłopie. Współczuję

Azi

0

@ObiwanKenobi dowodem? To jest chłopie tylko artykuł. Do czasu jak nie ma list wyborczych to nie będzie żadnych "dowodów". Co nie zmienia faktu że takich rzeczy nie pisze się od tak i zadziwiająco często się sprawdzają. W tym wypadku akurat nie bo na sykulskiego spadła taka krytyka że najwyższej nawet koledzy się od niego odsuwają

Azi

0

@hayek wojna polsko-polska toczy się około 1000 lat. Nic nowego :D
Ale nie jest to powód aby głosować na partię proruakie

Azi

2

@hayek głosuj sobie na kogo chcesz jeżeli masz taką potrzebę. Ale dobrze jest wiedzieć że "alternatywa" jaka wybierasz to tak naprawdę opcja proruska. To jakich ludzi Konfa do siebie przyciąga i u siebie trzyma to już nie jest wina żadnej innej partii. Może więc się Wam wydawać że to jest jakaś alternatywa albo powiew świeżości ale ta alternatywa jest wybitnie gówniana więc i świeżości tam nie ma.

Azi

7

Przypominam że ten facet wygłasza te swoje poglądy od bardzo dawna a jeszcze około miesiąc temu był "jedynaką" Konfederacji w Częstochowie. To tak gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości jakich typów ma w swoich szeregach i znajomościach ta partia. Ale i tak naiwni będą wierzyć że oni głoszą "wolności gospodarcze".

Azi

2

Fajnie mieć takich sędziów co przymykają oczy.

Azi

0

Real jest krzywdzony dlatego ma kilkanaście bramek z karnych a Barcelona 0...

Azi

0

@Amigo_Blanco to ta gdzie wchodzisz żeby przejść na LaBambe. Podobno są tak czasem jakieś treści.

Azi

4

To samo zrobili w czasie II wś

Azi

0

@Vampir707 podziela się linkiem proszę

Azi

1

@molibden wątpię aby PiS chciał mieć rząd większościowy po wyborach.

Azi

1

@BulaKG taa. Już drugi raz zaminowana tama uszkadza się "pod wpływem nagromadzonej wody" :D

Azi

0

@Bobo25 chyba się zdziwisz :D

Azi

2

@Deviler serio uważasz że PiS budujący swoją narrację na walce z ruskimi będzie wchodził w koalicję z partią jawnie proruska?

Azi

6

Tak właśnie wygląda "poprawność polityczna"

Azi

2

@Hellrider to nie są ich obywatele. Krym należy do Ukrainy. a to że ta swolocz tam siedzi to nie daje im żadnych praw

Azi

0

@Hellrider zdaje się że odcięli Krym od bieżącej wody przy okazji. A kto wie czy nie odcięli tam też zasilania

Azi

0

@Fenelon zastanów się przez chwilę nad tym co napisałeś. Wyobraź sobie sytuację w której np. jakiś poseł PiSu wciąż i wciąż nagabywał że kościół jest zły. Albo poseł lewicy opowiadał że LGBT to zło. I co Twoim zdaniem zrobiliby liderzy tych partii? Powiedzieli że to nie linia partii i pozwalali dalej wypowiadać się w ten sposób? Oczywiście że nie. Wywalili by takiego typa na zbity pysk. A co robi Konfa? Wciska kit naiwnym. Więc tylko naiwny wierzy w taka narrację choć nie ma ona krztyny sensu.

Weź się zastanów czy na serio chcesz być głupkiem w tym układzie. Bo robią Cie w TAKIEGO wała a Ty jeszcze im klaszczesz.

Azi

1

@arsenallondyn0 proszę o przesłanie dokładnego portfolio!

Azi

0

200 baniek i jest Wasz ;)

Azi

0

@maniak33333 pewnie się bardzo zdziwisz ale każda firma jest zależna od tego czy ma wpływu czy nie i zbankrutuje jak przestaną jej płacić

Azi

0

@michal26 i rozdano 13 i 14 emeryture a do tego wszystko co się dało (z pomocą covid) wypłacał ZUS właśnie

Azi

1

A Valencia z Betisem grają dogrywkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?