Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@7black4 pis ukształtował Twój światopogląd? :D
0
@Jakchcesz nie musi być popis. Ale dlaczego od razu ma być partia proruska? Nie widzę w konfie absolutnie nic lepszego od popisu a za to widzę dużo gorszego.
1
@Jakchcesz szczerze to mam to gdzieś. Jeżeli coś mnie boli to to że spory procent naszego społeczeństwa daje się nabrać na tanie puste teksty. Ale to w sumie też nie mój problem :)
4
@Jakchcesz bo zapłakane dzieciaki Cię będą hejtować? To w sumie plus a nie minus - zawsze można się z nich pośmiać :D
17
@Deviler szczególnie jak to pierwszy w tym miesiącu? :P
2
@DLFCB Problemy zaczynają się zazwyczaj już przy pkt. 2 ale generalnie dokładnie tak to wygląda :D
10
@VegetaPolska zgadza się! Najlepiej wszystkie samobójcze! :D
5
@Harnas2 jak szaleć to szaleć! I raczej nie będą mieli problemów z aklimatyzacją :P
0
@Fenelon ogame?
e: jak chcesz fajną grę przeglądarkową to polecam Hattric (hattrick.org) - gram od ponad 20 lat :D
50
Dest, Umtiti i Lenglet. Poważne wzmocnienia :D
6
@masq ja tam bym chciał wszystkie najpoważniejsze tematy załatwiać referendum. Np. raz do roku zbiera się ustawy i w okolicach lata robi się referendum gdzie ludzie decydują które będą uchwalone a które nie.
2
@LM10GOAT ziobro
2
Putler chciał potężna rosje a będzie miał NATO całkiem blisko moskwy :D
3
@Przemek2323 Goebbelsa propaganda miała jakieś podstawy wiarygodności. Ta tvp jest po prostu głupia.
5
@Comentateiro Tak tak oczywiście. Sam w szpitalu widziałem dziewczynę która leżała nieprzytomna w poczekalni 2h bo żaden lekarz nie miał czasu się nią zająć. Znam też - choć na szczęście nie ja byłem tego świadkiem - przypadek gdy w szpitalu facet z poważną raną musiał czekać na krześle i odratowali go dosłownie chwilę przed wykrwawieniem się jak zalał całkiem spory kawałek korytarza.
Tobie się wydaje że brak lekarzy nie łączy się ze złymi diagnozami i kiepską opieką zdrowotną. To wiedz, że ma to ścisły związek. I ciężko oczekiwać od lekarza na 24h dyżurze, że nie popełni żadnego błędu.
0
@MysticCat W Warszawie. I nie leczę się jak widać z opisu ;)
Będę szukał innych placówek ale szczerze to nie mam na to ani siły ani czasu i pewnie skończy się tak ze pójdę prywatnie...
I nie zdziwisz mnie ;)
2
@Comentateiro pewnie Cię bardzo zdziwię ale generalnie lekarze mają w głębokim poważaniu ustawy i nie znają ich treści ;)
4
@draxidox dostałem skierowanie (cito) do specjalisty w związku z poważnym urazem barku. Wczoraj dzwonię się zapisać i mówią mi że spoko - termin na październik 2024. Tak dziś wygląda opieka zdrowotna w PL. I nie ma znaczenia czy jesteś w ciąży czy nie. W przychodni lekarz ma 15 min na pacjenta w tym badanie, recepty itp. Do specjalisty dostać się praktycznie nie da w krótkim terminie nie prywatnie. A ludziom się wydaje że państwo się uwzięło akurat na kobiety w ciąży. Cyrk na kółkach.
0
@Kapiczek np tutaj
https://www.footballshirtculture.com/images/stories/levante-ud-2022-2023-home-kit/levante_ud_2022_2023_home_kit_9.jpeg
0
Ładne choć z jakiegoś powodu kojarzą mi się ze strojami Levante z obecnego sezonu
0
@HighestInTheRoom i to nie są zawody kto jest gorszy albo odrobinę lepszy.
1
@Mns21 I po co ich odblokował? ...
4
@TaughtMule jak zawsze Real faworyzowany w każdy możliwy sposób
1
@DaPidejpi Skoro klub powstał w 2008 to jak Groclin Grodzisk Wielkopolski grał z nimi w 2003 bodaj? :P To był PreManchester City? :P
1
@draxidox rząd chyba nie skalkulował sobie jak wielu urzędników i innych zawodów opłacanych z BP dostanie spore podwyżki.
0
@ObiwanKenobi to poznęcaj się szukając jakiś argumentów dla swoich racji. Bo do tej pory napisałeś tylko że jesteś propolski więc popierasz proruskich polityków. Brawo Ty!
PS: jeżeli to o edukacji to max Twoich możliwości to gratuluje błyskotliwości umysłu :D
0
@ObiwanKenobi Tylko że interesy rosji w żaden sposób nie są zbieżne z Polskimi, więc popierając proruskich polityków z całą pewnością nie popierasz interesów Polski. Skoro komuś udało się nauczyć Cię pisać to znaczy że w głowie masz dość szarych komórek aby do tak prostego wniosku logicznego dojść samemu.
Aż strach pomyśleć że takie osoby, które mają problem z pojmowaniem tak oczywistych rzeczy - mają prawa wyborcze...
0
@ObiwanKenobi ta na pewno większa niż między związani a będący członkami partii :D
Typie ja rozumiem że ty masz problem z zaakceptowaniem prostego i oczywistego faktu, że partia której jesteś betonem jest proruska ale oszukiwanie siebie w tak naiwny sposób to głupota. Sorki za szczerosć.
0
@ObiwanKenobi on nie napisał której partii są członkami tylko z którą są powiązani...
@DaPidejpi wiem że Sykulski jest dość mocno wyzywany za sprzedanie/przekazanie ruskim listy polskich agentów. Też nie rozumiem dlaczego takie indywidua chodzą sobie na wolności. Ale on pracował też dla Lecha Kaczyńskiego więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć że ma haki na kogo trzeba. Albo koledzy posłowie z konfederacji też ratują mu dupsko.
0
@Luciano99 to będzie trzeci :P