Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 są problemy i PROBLEMY! Czego nie rozumiesz? :P
1
@IronSanHybrid A to nie deszcz? ;)
1
@chlip1 zdziwiłbyś się ile kasy mają pochowane ;)
1
@AlexDark00 W głowie wszystko po kolei? Zdawało mi się że to dyskusja o polityce a nie o ulubionych markach samochodów. Zgubiłeś się jelonku?
A Opel Astra to faktycznie średnie auto. Miałem dwa i jak tylko przesiadłem się na Nissana to na pewno do Opla nie wrócę.
3
@Przemek2323 i nie wspomnieli o Putinie? Szoook!
Wielki Donald z ukrycia rządzi Polską nawet po tym jak PiS wygrał wybory. I taki przekaz wysyła TVPropaganda? Szokoujące ;)
0
@tbas w jaki sposób ktoś jest rasistą jeżeli nie obraża nikogo w rasistowski sposób? Przeczytaj chłopie ze zrozumieniem zanim skomentujesz.
0
@AlexDark00 Nie głosuje. Ale to nie zmienia faktu że jesteś strasznie naiwny skoro uwierzyłeś w taką bzdurę jak napisałeś powyżej. Cytuję: "jak nie chodzisz głosować to biernie przystajesz na to kto wygrywa.". Dałeś sobie wcisnąć kit i nawet przez myśl Ci nie przeszło że Cię robią w bambuko. Może pora się zastanowić?
36
Michał w punkt :)
1
@AlexDark00 Tak tak. Oczywiście. Ale żeś dał sobie kit wcisnąć i teraz powielasz bez zastanowienia. Gratulacje :D
2
@tbas niech sobie będzie faszystą jeżeli nie realizuje w żaden sposób swoich poglądów. Co Ci robi za różnicę jaki ktoś ma światopogląd? Jemu płacą za sędziowanie meczy a nie za politykowanie.
0
@HighestInTheRoom tak jest kapitanie beton! :D
1
@Dynak próbowałeś kiedyś podejść do oceny jakiejś sytuacji bez skrajności politycznych i światopoglądowych?
0
@Czajka90 Dość ciekawe stwierdzenie w odniesieniu do osoby, która ostatni raz na wyborach była pewnie ponad 10 lat temu ;)
Nie moja wina że kieruje się w życiu podejściem, że sprawdzam na kogo miałbym zagłosować. A że w tej chwili nie ma takiej partii to cóż. Pozostaje śmiać się z betonu partyjnego :)
1
@HighestInTheRoom Tak. Tak. Wypłacz się do końca :D
2
@Benz Zgadzam się. Problem w tym, że jedyną sensowną alternatywą jest lewica. Dlatego normalni ludzie o prawicowych poglądach po prostu nie pójdą na wybory.
2
@HighestInTheRoom @AlexDark00 Uderz w stół. Brawo chłopaki za inteligencję i kreatywne odpowiedzi :D
@clyde jasne że nie brakuje. Ale na szczęście przeciętny idiota wybierze z mniejszego zła (sic!) między Tuskiem a Kaczyńskim
43
@clyde nawet w tym kraju nie ma tylu idiotów, którzy by na nich głosowali. Na szczęście :)
5
@Roobo twardy elektorat przyszedł. Idę po popcorn :)
0
@Michael24 Konfederacja jest tak toksyczna że może pozbawić sędziego finału LM? Gruby odjazd :D
0
@Klejnot_Nilu boli Cię Wielki REAL MADRYT!?
2
@IronSanHybrid to się bawię przecież ;)
9
@IronSanHybrid ta lista w ogóle nie śmierdzi Realem. Skąd! Bardzo subiektywna!
3
@Przemek2323 w zeszłym roku była tak wywalona w kosmos że w tym roku już nie daje rady w odniesieniu do zeszłego :P
2
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/izery-maja-juz-niebawem-pojawic-sie-na-drogach-tak-przynajmniej-zapewnia-prezes/pcmvj8c
Izera to pierwszy "polski" elektryk. Auto ma być zaprojektowane przez Włochów a zbudowane na chińskiej płycie. Pod fabrykę tego ekologicznego polskiego auta wyciąć mają ogrom lasu. Czego nie rozumiecie? :P
1
@negreanu Neymar wraca! :D
0
@LS to wiele wyjaśnia ;)
0
@LS z produkcji netflixa to tylko Cobra Kai zostanie :D
1
@draxidox troll będzie w sam raz dla nowicjusza ;)
0
@kubix05 nie znosiłem takich orenżad :P
PS: popraw link jeżeli jeszcze możesz :)
3
https://zapodaj.net/images/86862a8fe4eaa.jpg
Z pozdrowieniami dla @Comentateiro ale również z dystansem ;)
Gdzie te dawne dyskusje o szczepieniach? Pustka została na LaBambie!