Azi

0

@tomek8756 są problemy i PROBLEMY! Czego nie rozumiesz? :P

Azi

1

@IronSanHybrid A to nie deszcz? ;)

Azi

1

@chlip1 zdziwiłbyś się ile kasy mają pochowane ;)

Azi

1

@AlexDark00 W głowie wszystko po kolei? Zdawało mi się że to dyskusja o polityce a nie o ulubionych markach samochodów. Zgubiłeś się jelonku?

A Opel Astra to faktycznie średnie auto. Miałem dwa i jak tylko przesiadłem się na Nissana to na pewno do Opla nie wrócę.

Azi

3

@Przemek2323 i nie wspomnieli o Putinie? Szoook!
Wielki Donald z ukrycia rządzi Polską nawet po tym jak PiS wygrał wybory. I taki przekaz wysyła TVPropaganda? Szokoujące ;)

Azi

0

@tbas w jaki sposób ktoś jest rasistą jeżeli nie obraża nikogo w rasistowski sposób? Przeczytaj chłopie ze zrozumieniem zanim skomentujesz.

Azi

0

@AlexDark00 Nie głosuje. Ale to nie zmienia faktu że jesteś strasznie naiwny skoro uwierzyłeś w taką bzdurę jak napisałeś powyżej. Cytuję: "jak nie chodzisz głosować to biernie przystajesz na to kto wygrywa.". Dałeś sobie wcisnąć kit i nawet przez myśl Ci nie przeszło że Cię robią w bambuko. Może pora się zastanowić?

Azi

36

Michał w punkt :)


Azi

1

@AlexDark00 Tak tak. Oczywiście. Ale żeś dał sobie kit wcisnąć i teraz powielasz bez zastanowienia. Gratulacje :D

Azi

2

@tbas niech sobie będzie faszystą jeżeli nie realizuje w żaden sposób swoich poglądów. Co Ci robi za różnicę jaki ktoś ma światopogląd? Jemu płacą za sędziowanie meczy a nie za politykowanie.

Azi

0

@HighestInTheRoom tak jest kapitanie beton! :D

Azi

1

@Dynak próbowałeś kiedyś podejść do oceny jakiejś sytuacji bez skrajności politycznych i światopoglądowych?

Azi

0

@Czajka90 Dość ciekawe stwierdzenie w odniesieniu do osoby, która ostatni raz na wyborach była pewnie ponad 10 lat temu ;)
Nie moja wina że kieruje się w życiu podejściem, że sprawdzam na kogo miałbym zagłosować. A że w tej chwili nie ma takiej partii to cóż. Pozostaje śmiać się z betonu partyjnego :)

Azi

1

@HighestInTheRoom Tak. Tak. Wypłacz się do końca :D

Azi

2

@Benz Zgadzam się. Problem w tym, że jedyną sensowną alternatywą jest lewica. Dlatego normalni ludzie o prawicowych poglądach po prostu nie pójdą na wybory.

Azi

2

@HighestInTheRoom @AlexDark00 Uderz w stół. Brawo chłopaki za inteligencję i kreatywne odpowiedzi :D

@clyde jasne że nie brakuje. Ale na szczęście przeciętny idiota wybierze z mniejszego zła (sic!) między Tuskiem a Kaczyńskim

Azi

43

@clyde nawet w tym kraju nie ma tylu idiotów, którzy by na nich głosowali. Na szczęście :)

Azi

5

@Roobo twardy elektorat przyszedł. Idę po popcorn :)

Azi

0

@Michael24 Konfederacja jest tak toksyczna że może pozbawić sędziego finału LM? Gruby odjazd :D

Azi

0

@Klejnot_Nilu boli Cię Wielki REAL MADRYT!?

Azi

2

@IronSanHybrid to się bawię przecież ;)

Azi

9

@IronSanHybrid ta lista w ogóle nie śmierdzi Realem. Skąd! Bardzo subiektywna!

Azi

3

@Przemek2323 w zeszłym roku była tak wywalona w kosmos że w tym roku już nie daje rady w odniesieniu do zeszłego :P

Azi

2

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/izery-maja-juz-niebawem-pojawic-sie-na-drogach-tak-przynajmniej-zapewnia-prezes/pcmvj8c

Izera to pierwszy "polski" elektryk. Auto ma być zaprojektowane przez Włochów a zbudowane na chińskiej płycie. Pod fabrykę tego ekologicznego polskiego auta wyciąć mają ogrom lasu. Czego nie rozumiecie? :P

Azi

1

@negreanu Neymar wraca! :D

Azi

0

@LS to wiele wyjaśnia ;)

Azi

0

@LS z produkcji netflixa to tylko Cobra Kai zostanie :D

Azi

1

@draxidox troll będzie w sam raz dla nowicjusza ;)

Azi

0

@kubix05 nie znosiłem takich orenżad :P
PS: popraw link jeżeli jeszcze możesz :)

Azi

3

https://zapodaj.net/images/86862a8fe4eaa.jpg
Z pozdrowieniami dla @Comentateiro ale również z dystansem ;)

Gdzie te dawne dyskusje o szczepieniach? Pustka została na LaBambie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?