Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Dobrze że Lewy się wypowiedział bo klub zalicza - kolejną... - mega wtopę. Kiedy myślisz że Barcelona osiągnęła absolutne dno braku profesjonalizmu to wypływa coś takiego. Dramat. Ktoś za tą akcję w ogóle poleciał ze stanowiska? Czy to poziom PiS - udajemy że nic się nie stało choć komendant strzela z granatnika?
Ale i tak największymi głąbami są kibice którzy pytają "w czym problem?" albo rzucają teksty w stylu "skończmy z polityką". Tam na Ukrainie banda debili morduje i gwałci - również cywilów, że o dzieciach nie wspomnę. To nie jest żadna polityka tylko czyjeś życie. Jeżeli ktoś jest zbyt głupi aby pojąć tak proste sprawy to może lepiej niech się nie wypowiada w ogóle...
2
@Ramaj77 Araujo całą młodzieżówkę grał dla USA. Zagrał nawet w towarzyskim meczu pierwszej reprezentacji. Wybrał Meksyk bo nie miał szans z Destem
2
@Pasiak Koleś który przegrał rywalizację z Destem w kadrze...
4
@OskP Putin. Najlepiej z hukiem
4
Ta liga nigdy nie dogoni PL jeżeli sędziowie będą prezentować żenujący poziom
2
Przebiegli prawie 10 km więcej...
2
Przeraża mnie ilość kartek jakie otrzymujemy tylko dlatego że sędziowie nie potrafią panować nad meczem...
5
@Comfortable_ bo za wejście z piłką do bramki są 2 gole...
1
Typ ma 55% szans na bramkę stojąc na 11 metrze o sam na sam? Nieźle to policzyli: trochę bardziej strzeli niż nie strzeli
1
To Kounde czy Lenglet?
3
@doc nie mamy ani fortuny ani opcji rejestrowania zawodników wiec nie ma sie co martwić o to że młody nie dostanie szansy ;)
3
Valladolid ma 3 mecze z bezpośrednimi rywalami do utrzymania a pomiędzy nimi, we wtorek, grają z nami. Ciekawe jak podejdą do tego meczu. Czy będą się spinać na wyrywanie nam punktu/-ów na CN czy odpuszczą i skupią się na tych trzech meczach.
Swoją drogą walka o utrzymanie może być mega ciekawa do końca sezonu. Może się tak ułożyć że będą bezpośrednie starcia o utrzymanie:
Espanyol - Almeria
Valladolid - Getafe
Z tego towarzystwa oczywiście najlepiej jakby zlecieli Espanyol i Getafe
Ciekawe zapowiada się też walka o 2 lokatę. Real gra z Valencia, Rayo, Sevilla i Bilbao. Atletico gra z Osasuną, Espanyolem, Sociedad i Villarrealem. Też możliwe że będą do końca walczyć o tytuł tego kto nam bardziej czyści buty ;)
1
@Kidd wymienią 36 latka na 33 latka. Młodość i świeżość wkracza do gry :P
0
@symtoni_sym faktycznie podobny
1
Jestem ciekawy czy wczorajsze ustawienie City nie jest przypadkiem docelowym dla Xaviego. Bardzo prawdopodobne jest że właśnie dlatego ściągamy Inigo. Niestety jest też minus - ofiarą takiego ustawienia zostałby Balde, który mógłby być wprawdzie przewidziany na lewe skrzydło ale wątpię aby tak to miało wyglądać w jego przypadku.
4
@VegetaPolska Real był wczoraj bezradny jak @VegetaPolska w starciu z dziewczynami ;)
2
@FCBparasiempre cyrograf im wygasł po prostu. Teraz nadszedł czas płacenia za diabelskie usługi
0
@Survier a Neymar? Co to za lato bez powrotu Neymara?
I gdzie Leo?!?!
0
@regatta52 to ja poproszę o Gundogana i Silvę.
Rodri to powinien do nas trafić z 5 lat temu. Teraz to se możemy pomarzyć jak przespaliśmy okazję :(
0
W sumie to z LM wywalił na finalista. I ekipa która przegrała z drugim finalista. Takie pocieszenie
1
@Comentateiro dobra to Ci się udało :D
7
Nie ma się z czego cieszyć. Teraz Real skupi się na lidze!
A nie. Czekaj...
0
Teraz Real weźmie się za nich na poważnie!!
2
Takiego Benzeme przyjemnie się ogląda :)
4
Real wreszcie z bramka :D
4
@Danny Gaucho "Czyli na Konfederację głosują gimnazjaliście, a prawdziwi samce alfa i gigachady na PiS, PO czy Hołownię? "
Nie. Na konfederację głosują ludzie, których pociąga "elektorat buntu" i odmieniania rzeczywistości. I są to ludzie na tyle leniwi, że nie chce im się przyjrzeć dokładnie jakie indywidua panoszą się w tej zbieraninie. Bo kiedy przyjrzysz się dokładnie co tam się dzieje poniżej płaszczyka "wolności gospodarczych" to odechciewa się mieć z nimi cokolwiek wspólnego. Polecam więc każdemu aby nie był leniem i dokładnie sam sprawdził jakich członków ma ta partia i jacy ludzie kręcą się blisko ich posłów.
0
Ja tam nie wiem jakie są wartości tego klubu. Bardzo możliwe że ostatnie wydarzenia są z nimi jednak zgodne a nie sprzeczne...
0
@Saviola88 już nie jest. Ale fakt że konfederacja trzyma u siebie taką patole to najlepszy dowód na to że głosowanie na nich to głupota
1
@Mezocyklon87 Nie wiem kto Cię zmusza do kłaniania się Ukraińcom i współczuję że masz swój kraj w głębokim poważaniu... Zal mi takich ludzi jak Ty.
0
Sam fakt, że oni grają na najwyższym poziomie rozgrywek jest niebywałą prowokacją...