Azi

28

Dobrze że Lewy się wypowiedział bo klub zalicza - kolejną... - mega wtopę. Kiedy myślisz że Barcelona osiągnęła absolutne dno braku profesjonalizmu to wypływa coś takiego. Dramat. Ktoś za tą akcję w ogóle poleciał ze stanowiska? Czy to poziom PiS - udajemy że nic się nie stało choć komendant strzela z granatnika?

Ale i tak największymi głąbami są kibice którzy pytają "w czym problem?" albo rzucają teksty w stylu "skończmy z polityką". Tam na Ukrainie banda debili morduje i gwałci - również cywilów, że o dzieciach nie wspomnę. To nie jest żadna polityka tylko czyjeś życie. Jeżeli ktoś jest zbyt głupi aby pojąć tak proste sprawy to może lepiej niech się nie wypowiada w ogóle...

Azi

2

@Ramaj77 Araujo całą młodzieżówkę grał dla USA. Zagrał nawet w towarzyskim meczu pierwszej reprezentacji. Wybrał Meksyk bo nie miał szans z Destem

Azi

2

@Pasiak Koleś który przegrał rywalizację z Destem w kadrze...

Azi

4

@OskP Putin. Najlepiej z hukiem

Azi

4

Ta liga nigdy nie dogoni PL jeżeli sędziowie będą prezentować żenujący poziom

Azi

2

Przebiegli prawie 10 km więcej...

Azi

2

Przeraża mnie ilość kartek jakie otrzymujemy tylko dlatego że sędziowie nie potrafią panować nad meczem...

Azi

5

@Comfortable_ bo za wejście z piłką do bramki są 2 gole...

Azi

1

Typ ma 55% szans na bramkę stojąc na 11 metrze o sam na sam? Nieźle to policzyli: trochę bardziej strzeli niż nie strzeli

Azi

1

To Kounde czy Lenglet?

Azi

3

@doc nie mamy ani fortuny ani opcji rejestrowania zawodników wiec nie ma sie co martwić o to że młody nie dostanie szansy ;)

Azi

3

Valladolid ma 3 mecze z bezpośrednimi rywalami do utrzymania a pomiędzy nimi, we wtorek, grają z nami. Ciekawe jak podejdą do tego meczu. Czy będą się spinać na wyrywanie nam punktu/-ów na CN czy odpuszczą i skupią się na tych trzech meczach.

Swoją drogą walka o utrzymanie może być mega ciekawa do końca sezonu. Może się tak ułożyć że będą bezpośrednie starcia o utrzymanie:
Espanyol - Almeria
Valladolid - Getafe
Z tego towarzystwa oczywiście najlepiej jakby zlecieli Espanyol i Getafe

Ciekawe zapowiada się też walka o 2 lokatę. Real gra z Valencia, Rayo, Sevilla i Bilbao. Atletico gra z Osasuną, Espanyolem, Sociedad i Villarrealem. Też możliwe że będą do końca walczyć o tytuł tego kto nam bardziej czyści buty ;)

Azi

1

@Kidd wymienią 36 latka na 33 latka. Młodość i świeżość wkracza do gry :P

Azi

0

@symtoni_sym faktycznie podobny

Azi

1

Jestem ciekawy czy wczorajsze ustawienie City nie jest przypadkiem docelowym dla Xaviego. Bardzo prawdopodobne jest że właśnie dlatego ściągamy Inigo. Niestety jest też minus - ofiarą takiego ustawienia zostałby Balde, który mógłby być wprawdzie przewidziany na lewe skrzydło ale wątpię aby tak to miało wyglądać w jego przypadku.

Azi

4

@VegetaPolska Real był wczoraj bezradny jak @VegetaPolska w starciu z dziewczynami ;)

Azi

2

@FCBparasiempre cyrograf im wygasł po prostu. Teraz nadszedł czas płacenia za diabelskie usługi

Azi

0

@Survier a Neymar? Co to za lato bez powrotu Neymara?
I gdzie Leo?!?!

Azi

0

@regatta52 to ja poproszę o Gundogana i Silvę.

Rodri to powinien do nas trafić z 5 lat temu. Teraz to se możemy pomarzyć jak przespaliśmy okazję :(

Azi

0

W sumie to z LM wywalił na finalista. I ekipa która przegrała z drugim finalista. Takie pocieszenie

Azi

1

@Comentateiro dobra to Ci się udało :D

Azi

7

Nie ma się z czego cieszyć. Teraz Real skupi się na lidze!

A nie. Czekaj...

Azi

0

Teraz Real weźmie się za nich na poważnie!!

Azi

2

Takiego Benzeme przyjemnie się ogląda :)

Azi

4

Real wreszcie z bramka :D

Azi

4

@Danny Gaucho "Czyli na Konfederację głosują gimnazjaliście, a prawdziwi samce alfa i gigachady na PiS, PO czy Hołownię? "

Nie. Na konfederację głosują ludzie, których pociąga "elektorat buntu" i odmieniania rzeczywistości. I są to ludzie na tyle leniwi, że nie chce im się przyjrzeć dokładnie jakie indywidua panoszą się w tej zbieraninie. Bo kiedy przyjrzysz się dokładnie co tam się dzieje poniżej płaszczyka "wolności gospodarczych" to odechciewa się mieć z nimi cokolwiek wspólnego. Polecam więc każdemu aby nie był leniem i dokładnie sam sprawdził jakich członków ma ta partia i jacy ludzie kręcą się blisko ich posłów.

Azi

0

Ja tam nie wiem jakie są wartości tego klubu. Bardzo możliwe że ostatnie wydarzenia są z nimi jednak zgodne a nie sprzeczne...

Azi

0

@Saviola88 już nie jest. Ale fakt że konfederacja trzyma u siebie taką patole to najlepszy dowód na to że głosowanie na nich to głupota

Azi

1

@Mezocyklon87 Nie wiem kto Cię zmusza do kłaniania się Ukraińcom i współczuję że masz swój kraj w głębokim poważaniu... Zal mi takich ludzi jak Ty.

Azi

0

Sam fakt, że oni grają na najwyższym poziomie rozgrywek jest niebywałą prowokacją...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?