Azi

2

@Poro6niec to nie jest ta gazeta od generowania newsów typu "kosmici uprowadzili Lewandowskiego! Co Messi chce mu przekazać bez świadków?"

Azi

0

@Antimadridista_WR jak można na początku 2 połowy strzelić gola na 3:0 z Espanyolem i nie wygrać meczu? :( Mam nadzieję że w niedzielę Valencia wygra z nimi co zagwarantuje im utrzymanie.

No i Betis musiał oczywiście przegrać z Getafe...

Azi

6

Szokujące jest to że to nie LL :D


Azi

4

Espanyol przed meczem z Atletico ma 4 pkt. straty do miejsca dającego utrzymanie. Oby Madryt ostro walczył o 2 miejsce :)

Azi

0

@Fenelon dlaczego sądzisz że zaległa kasa nie ma wpływu na budżet?

Azi

0

@damianfcb105 żeby nosić opaskę trzeba czasem wstać z ławki ;)

Azi

0

@Fenelon Alba zrzekł się reszty kasy jaką klub jest mu winien? W przypadku Busiego też pewnie sporo do wypłacenia zostało...

Azi

1

@Deviler na kogo będzie narzekanie jak S. Roberto będzie na ławce a Alba z Busim w innych klubach? LaBambowce będą musiały wymyślać nowych amigosów. Pewnie Lewy bo urodził się w Polsce a to oznacza, że z założenia musi mieć przerąbane ;)

Azi

2

@macio_944 Roberto jeż tożsamy z tym że grzeje ławę. I w zasadzie jedyna jego przewaga nad juniorami to fakt, że ma numer pierwszej drużyny a czasem wprowadzenie kolejnego zawodnika z numerem 26+ jest ryzykowne z uwagi na głupie przepisy.

Azi

0

@bartekvisca bo rzeczywiście robi nam wielką różnicę czy grzeje on ławkę czy robi to ktoś inny. I w dodatku tak obciąża budżet. W zasadzie jedyną jego przewagą nad juniorem jest w tej chwili fakt, że ma numer pierwszej drużyny i nadal mamy durne przepisy, które ograniczają liczbę zawodników nie pierwszego składu jaką można wystawiać w meczach. Ale jak tylko Balde i Gavi dostaną normalne numery to szansa na granie spadnie mu pewnie jeszcze bardziej. No chyba że nie przyjdzie nikt do drugiej linii albo na prawą obronę.

Azi

0

Robicie tylko nadzieję ;)

I nie to że nie lubię Alby (bo w sumie nie lubię za cyrki które odwalał) ale szanuję to co osiągnął w Barcelonie i za to dzięki. Ale pora na nową erę z Balde.

Azi

2

Gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego sędziowie nie dają VJ czerwonych kartek za pyskówki to wczoraj dostaliśmy odpowiedz dlaczego. Zwyczajnie jest to pozbawione jakiejkolwiek logiki skoro i tak mu taką kartkę anulują. Jedyną karą będzie fakt, że nie dokończy jakiegoś meczu - to i tak dużo jak na karanie Realu Madryt :D

Współczuję kibicom Realu. Wielu z nich to normalni ludzie i chyba muszą się dziś czuć tak jakby im ktoś napluł w twarz, bo wyraźniejszego sygnału o tym, kto jest jak traktowany w LL to już się wysłać po prostu - chyba - nie da. A jeszcze niedawno jakiś Muniak pisał brednie o tym jak to Real jest atakowany z KAŻDEJ strony i wszyscy tylko szukają okazji jak im dokopać. Ciekawe czy dziś wyciągnął jakieś wnioski? Tak to głupie pytanie - jeżeli ktoś pisze tak kretyński wpis jak on to raczej myślenie racjonalne w jego głowie nie występuje.

Wstawiłem mu pod tamtym postem taki obrazek - jak się okazuje całkowicie prawdziwy - i mnie zablokował. Cóż - prawda boli mocno widać :D
https://pbs.twimg.com/media/FwvQ_pZWAAI9Tiy?format=jpg&name=small

Azi

1

@Comentateiro no to chyba właśnie zdobyli tytuł najdłużej niezdobytego tytułu. W czym więc problem?

Azi

0

@Worny Co za zaskoczenie! ;)

Azi

0

@masq jeżeli chodzi o wojnę to nie tyle zachodniej co Ukraińskiej. To zresztą ta sama szkoła szerzenia propagandy co ruscy, bo w końcu wywodzą się ze związku radzieckiego.

Natomiast jeżeli chodzi o samą propagandę to popatrz dla przykładu na covida. Media przestały o tym mówić i nagle covida jako problem nie ma. Albo polskie media: nagłaśnia się przepychanki na linii Tusk - Kaczyński a w rzeczywistości nie ma żadnego takiego konfliktu. Mało kto wie ale partie nie rywalizują między sobą, bo zwyczajnie mają inne grupy docelowe jeżeli idzie o elektorat. Rywalizacja toczy się wewnątrz samej partii. I tak wewnątrz PO/PiSie czy każdej innej większej partii posłowie dosłownie się nienawidzą, podkładają sobie świnie i robią wszystko aby zniszczyć "kolegę". Ale nie robią tego w mediach - w mediach idą do takiego Polsatu i obrażają się z posłami innej partii choć nie ma to żadnego znaczenia. Ważne jest aby ich elektorat był zadowolony. A co o nich myśli elektorat innej partii? Mają to zwyczajnie gdzieś.

Azi

1

@AmigoBlancos wypowiedz niezgodna z linią Realu, więc ban jak najbardziej słuszny. Dlaczego wydaje Ci się że możesz myśleć co chcesz? I co gorsza - wypowiadać swoje opinie?!? I jeszcze się skarży, że bana dostał. No nie! No po prostu no nie!


Azi

1

@JurnyGerwazy Dobra. Załapałem po długim czasie :P
Dobre! :D

Azi

0

@JurnyGerwazy mógłbyś zdefiniować co przez to rozumiesz?

Azi

5

@aleksandrowielki gdyby ktoś szukał przykładu megalomanii to oto jest Rafał Muniak

Azi

14

Chciałbym się bardzo mylić ale skoro on przegrał rywalizację z Destem w kadrze USA (dzieki czemu wybrał Meksyk) to jaka jest szansa że zwojuje pierwsza drużynę Barcelony? Chciałbym być marzycielem ale niestety jestem realistą.

Azi

0

@meg23 typ który na dzień dobry wyskakuje z wyzywaniem chce mi tłumaczyć co mam robić. Nie mogę. Ale ubaw :D

Azi

1

@Comentateiro a to przekichne?

Azi

0

@Rust_Cohle teść się pyta i nie wiesz co odpowiedzieć? ;)

Azi

2

@Comentateiro mówiąc krótko posiadanie najlepszego zawodnika w historii to same problemy i zero korzyści

Azi

0

@Pedri16Future są jakieś filmy gdzie widać co odwalili kibice Valenci? Bo jedyne co widziałem to Viniego wrzeszczącego na kibiców.

Swoją drogą ciekawe co chciał przez to osiągnąć. Bo jeżeli oni rzeczywiście rzucali rasistowskie odzywki - co jest bardzo możliwe - to podchodzenie do nich żeby ich prowokować swoim oburzeniem - nie jest zbyt mądre. Raczej trybuny się nie pokajaja a już przed Vinim słynącym z prowokacji i błazenady - to w szczególności.

Azi

0

@LS nie wiem co to/kto to kucela, co to za kanał ani o co chodzi z kręceniem beki z chorego gościa. Odnoszę się jedynie do tej konkretnej wypowiedzi. Nic więcej.

Azi

0

Poniżej link do wypowiedzi Liroya o tym dlaczego odszedł z Konfederacji i o tym jak wygląda ta partia od kuchni. I nie mówię że inne partie są święte.

Film jest z 2019 roku. A jak się zrobił aktualny w odniesieniu do niektórych wypowiedzi to każdy może się przekonać sam.


Azi

0

@meg23 "Tak dokladnie. Prowadzac nadal ta schizofreniczna glupia linie polegajaca na tym ze nienawidzimy kazdego Rosjanina plujemy na wszystkich i kibicujemy wojskom ukrainskim by podbily Rosje i wszystkich tam zabiły wlasnie idealnie pokazujemy ze jestesmy głupi I TO JEST WLASNIE POLITYKA..."

Pozostaw swoje dziwaczne narrację i paranoję dla siebie.

Azi

7

To co? Vini nie zagra już w tym sezonie? Ile Lewy dostał za dotykanie nosa? To ile dostanie Vini za machanie łapami po twarzy rywala i oklaskiwanie sędziego za zupełnie zasłużone czerwo? Znając Real to pewnie wróci jeszcze w tym sezonie...

Azi

28

Dobrze że Lewy się wypowiedział bo klub zalicza - kolejną... - mega wtopę. Kiedy myślisz że Barcelona osiągnęła absolutne dno braku profesjonalizmu to wypływa coś takiego. Dramat. Ktoś za tą akcję w ogóle poleciał ze stanowiska? Czy to poziom PiS - udajemy że nic się nie stało choć komendant strzela z granatnika?

Ale i tak największymi głąbami są kibice którzy pytają "w czym problem?" albo rzucają teksty w stylu "skończmy z polityką". Tam na Ukrainie banda debili morduje i gwałci - również cywilów, że o dzieciach nie wspomnę. To nie jest żadna polityka tylko czyjeś życie. Jeżeli ktoś jest zbyt głupi aby pojąć tak proste sprawy to może lepiej niech się nie wypowiada w ogóle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?