Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 a kto by został do popierania? ;)
2
Rozwalasz komuś nogę bezmyślnym atakiem a potem rzucasz przepraszam pod publiczkę na jakiegoś Instagrama albo innego Facebooka. Normalnie pełna klasa. Gratuluję.
0
@Nieznajomy coś strasznie dużo sobie dopowiadasz i masz jakąś fobie z tym zabijaniem
1
@Nieznajomy gdzie ja pisałem o zabiciu kogoś. Chodzi tylko o to że jak się robi coś skrajnie głupiego z powodu swojej nieuwagi to żadne przepraszam nie ma sensu.
Żyj tak żebyś nie musiał przepraszac bo przepraszanie w niczym nie pomaga
1
@barcanawieki ja nie mam więc nie polecam. Mam nadzieję że pomogłem ;)
4
@VamosRakieta chyba Espanyol de Cornella ;)
Ich stadion chyba faktycznie nie leży w granicach administracyjnych Barcelony. To trochę tak jakby np. Znicz Pruszków chciał nazywać się Znicz Warszawa ;)
1
Komentarz usunięty
5
Valencia jak Ty mnie rozczarowałaś w tej chwili
3
@Firestone który rok?
3
Fati daje nadzieję że jednak będzie grał w piłkę. Dembele chce kiwać tylko. Szkoda Balde bardzo
1
@michal26 bo rywalowi prąd odcięło. Co to za debila wpuścili na boisko to nie mam pytań :(
1
Niestety Getafe 1:1 i uciekają ze strefy ale nie tracę nadziei
1
Gol Valcencji! I owacje na trybunach ;)
5
Cały Dembele :D
2
@Tomek_TF pal licho te bramki. Balde typ faulował tak że oczy bolały. Co za skurwysynstwo w takim meczu gdzie się nie walczy o nic atakować tak rywala...
26
Czekamy na aktualizacje i dobre info [trzymam kciuki]
0
@Kazragore
2
@BartqRKO Balde
3
Teraz sędzia powinien trochę wszystkich uspokoić bo zaraz zrobi się ostro
8
To jest czerwca
0
@Tomo1989 widzę że masz problemy nie tylko z pisaniem ale też z oceną tego co jest oczywiste. Współczuję
1
@Firestone zasadniczo tak ale to dotyczy tylko 1/20 ligi więc jednak normą nie jest
0
@Tomo1989 wystarczy podać link i wiadomo na temat czego się wypowiadasz...
0
@Tomo1989 nie. Napisałeś coś abstrakcyjnego nie powołując się na konkretny wypadek. Żadnego linku, informacji, nic. Nie bardzo więc wiem czego oczekiwałeś po ty dziwnym wpisie.
9
@Tomo1989 Albo jesz sobie naleśnika, zadławiasz się i umierasz! Niebezpieczne są te polskie naleśniki!
0
@MysticCat ja nie miłuje nikogo tylko dlatego że przynależy do jakieś partii. Takiej czy innej. Takie podejście jest kretyńskie
0
@Tasde Twardemu elektoratowi konfy nie przetłumaczysz rzeczy oczywistych :D
To jest ten sam poziom co elektorat pisu. Możesz im pokazywać słońce a i tak Ci powiedzą że jest środek nocy. Szkoda marnować życia.
5
No i pięknie!
2
No i jest! Nasze rezerwy wychodzą na prowadzenie! I tylko 20 minut dzieli nas od baraży do LL2
1
@FCBparasiempre odpoczywa przed finałem LM ;)