Azi

1

@michal26 a kto by został do popierania? ;)

Azi

2

Rozwalasz komuś nogę bezmyślnym atakiem a potem rzucasz przepraszam pod publiczkę na jakiegoś Instagrama albo innego Facebooka. Normalnie pełna klasa. Gratuluję.

Azi

0

@Nieznajomy coś strasznie dużo sobie dopowiadasz i masz jakąś fobie z tym zabijaniem

Azi

1

@Nieznajomy gdzie ja pisałem o zabiciu kogoś. Chodzi tylko o to że jak się robi coś skrajnie głupiego z powodu swojej nieuwagi to żadne przepraszam nie ma sensu.
Żyj tak żebyś nie musiał przepraszac bo przepraszanie w niczym nie pomaga

Azi

1

@barcanawieki ja nie mam więc nie polecam. Mam nadzieję że pomogłem ;)

Azi

4

@VamosRakieta chyba Espanyol de Cornella ;)
Ich stadion chyba faktycznie nie leży w granicach administracyjnych Barcelony. To trochę tak jakby np. Znicz Pruszków chciał nazywać się Znicz Warszawa ;)

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

5

Valencia jak Ty mnie rozczarowałaś w tej chwili

Azi

3

@Firestone który rok?

Azi

3

Fati daje nadzieję że jednak będzie grał w piłkę. Dembele chce kiwać tylko. Szkoda Balde bardzo

Azi

1

@michal26 bo rywalowi prąd odcięło. Co to za debila wpuścili na boisko to nie mam pytań :(

Azi

1

Niestety Getafe 1:1 i uciekają ze strefy ale nie tracę nadziei

Azi

1

Gol Valcencji! I owacje na trybunach ;)

Azi

5

Cały Dembele :D

Azi

2

@Tomek_TF pal licho te bramki. Balde typ faulował tak że oczy bolały. Co za skurwysynstwo w takim meczu gdzie się nie walczy o nic atakować tak rywala...


Azi

26

Czekamy na aktualizacje i dobre info [trzymam kciuki]

Azi

0

@Kazragore

Azi

2

@BartqRKO Balde

Azi

3

Teraz sędzia powinien trochę wszystkich uspokoić bo zaraz zrobi się ostro

Azi

8

To jest czerwca

Azi

0

@Tomo1989 widzę że masz problemy nie tylko z pisaniem ale też z oceną tego co jest oczywiste. Współczuję

Azi

1

@Firestone zasadniczo tak ale to dotyczy tylko 1/20 ligi więc jednak normą nie jest

Azi

0

@Tomo1989 wystarczy podać link i wiadomo na temat czego się wypowiadasz...

Azi

0

@Tomo1989 nie. Napisałeś coś abstrakcyjnego nie powołując się na konkretny wypadek. Żadnego linku, informacji, nic. Nie bardzo więc wiem czego oczekiwałeś po ty dziwnym wpisie.

Azi

9

@Tomo1989 Albo jesz sobie naleśnika, zadławiasz się i umierasz! Niebezpieczne są te polskie naleśniki!

Azi

0

@MysticCat ja nie miłuje nikogo tylko dlatego że przynależy do jakieś partii. Takiej czy innej. Takie podejście jest kretyńskie

Azi

0

@Tasde Twardemu elektoratowi konfy nie przetłumaczysz rzeczy oczywistych :D

To jest ten sam poziom co elektorat pisu. Możesz im pokazywać słońce a i tak Ci powiedzą że jest środek nocy. Szkoda marnować życia.

Azi

5

No i pięknie!


Azi

2

No i jest! Nasze rezerwy wychodzą na prowadzenie! I tylko 20 minut dzieli nas od baraży do LL2

Azi

1

@FCBparasiempre odpoczywa przed finałem LM ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?