Azi

0

@Tasde Twardemu elektoratowi konfy nie przetłumaczysz rzeczy oczywistych :D

To jest ten sam poziom co elektorat pisu. Możesz im pokazywać słońce a i tak Ci powiedzą że jest środek nocy. Szkoda marnować życia.

Azi

5

No i pięknie!


Azi

2

No i jest! Nasze rezerwy wychodzą na prowadzenie! I tylko 20 minut dzieli nas od baraży do LL2

Azi

1

@FCBparasiempre odpoczywa przed finałem LM ;)

Azi

0

@tristan87 będąc w konfie? Czy będzie pił czy nie i tak porażka ;)

Azi

1

@tristan87 dlatego Kwaśniewski coś osiągnął a Mentzen nie :D

Azi

2

Lot linii Asiana Airlines do Daegu w Korei Południowej. Pasażer siedzący przy wyjściu ewakuacyjnym otworzył drzwi samolotu. Zeznał, że zrobił to, ponieważ miał duszności i chciał szybciej wysiąść. Samolot podchodził w tym czasie do lądowania i był na wysokości ok. 200 m nad ziemią i ok. 2-3 min. przed lądowaniem. Samolot wylądował bezpiecznie, ale kilkoro pasażerów zostało przewiezionych do szpitala z problemami z oddychaniem. Po wylądowaniu mężczyzna, który otworzył drzwi, został aresztowany.
https://img.joemonster.org/i/mtv/zzg/d57806c3aZDjBOQ_460sv.mp4

Azi

2

@VamosRakieta staruszki do Sagrada Famiilia prowadził

widzę że nie wybrałeś się na mecz rezerw, który niedawno zaczął się na Estadi Johan Cruyff

Azi

0

Gdyby ktoś chciał oglądać to link do naszych rezerw walczących z UD Logrones. Potrzebujemy zwycięstwa aby spokojnie utrzymać się na 5 pozycji dającej grę w barażach.

https://www.youtube.com/live/ap81fMP-Emw?feature=share

Azi

0

Szwajcarzy zmarnowali 2 karne z rzędu...
I po zawodach... 3 w poprzeczkę

Azi

0

@MesQueUnClub96 rodzice Ci wreszcie powiedzieli prawdę? Wyrazy współczucia ale dasz radę!

Azi

4

Koniec! Jesteśmy w półfinale Euro i finałach MŚ U17! Brawo młodzieży!

Azi

0

Teraz dużo bardziej powinien być karny niż wcześnie :D

Azi

1

@Panpiwkarz karne jeżeli nic nie wpadnie

Azi

1

@FcPortoFan1999 Co to przed chwilą Gurgul odwalił to ja nie mam pytań :D

Azi

0

Oho. Teraz zapowiada sie dzida za dzidę w meczu młodzieży :D

Azi

1

@FcPortoFan1999 straszliwe rozprężenie się wdało w naszych. Źle to wygląda.

Azi

1

Strasznie chaotycznie zrobiło się u naszych juniorów. Akcja za akcje. My marnujemy 2 na 2 a po chwili Serbowie wbijają nam na 2:2. Do końca meczu 20 minut.

Azi

1

@Uukasz_93 trafienie w piłkę nie gwarantuje tego, że nie ma karnego jeżeli interweniujesz przez nogi rywala. Ale akurat tutaj to ten karny jest z dupy faktycznie.

Azi

1

Rzut karny dla Polaków. Trochę z dupy ale jest.

Strzela iiiii... Goooooooool!!! Mikołajewski!

Azi

0

@marcinK0000 naprawdę? ;)

Azi

1

@michal26 z jednej strony tak a z drugiej na Białorusi - szczególnie po fatalnej w skutkach wojnie na Ukrainie - może wcale nie być bardzo dużo miłośników putina a może być za to bardzo dużo zwolenników wolności i wolnej Białorusi. A ruskie nie mają w tej chwili sił aby militarnie wesprzeć swoich zwolenników na Białorusi. W zasadzie wszystko zależy od tego po czyjej stronie opowiedziałoby się wojsko Białoruskie. Jeżeli byłoby gotowe walczyć o swoje - tak jak Ukraina - to witaj wolna Białorusi! I Polska powinna teraz jak najmocniej się da wspierać dążenia Białorusi do uniezależnienia się od Rosji.

Azi

0

@LM10GOAT to co się mówi a to co faktycznie ma miejsce to są dwie zupełnie różne rzeczy. Polecam nie łykać wszystkich newsów jakie się pojawiają bo 90% z nich jest wyssane z palca.

Azi

1

@Kidd wypisz mnie z listy proszę. Niestety nie mam czasu się zajmować f1 :(

Azi

5

@LM10GOAT wychodzi z Ciebie "Janusz byznesu". Nie rozumiesz tak prostych rzeczy jak to, że kiedy ktoś stoi pod ścianą i nie ma żadnej pozycji negocjacyjnej a musi - jak np. my ostatnio - obniżać szybko wynagrodzenia - to się po prostu traktuje taki klub jak wyprzedaż. Bo tam liczy się tylko żeby się pozbyć zbędnego zawodnika. A my dostaliśmy kasę za gościa, który nie grał i nie prezentował sobą absolutnie niczego. I to oznacza że zrobiliśmy dobry interes ale przecież zaraz musi przyjść Pan Janusz, który stwierdzi że jest inaczej...

Azi

0

@Ptasior to jego syn

Azi

1

@Bartas7VeB kurde sklonowany Busi :D

Azi

1

@tom9001 nie wiadomo co się stało ale już jest winny. Brawo chłopie. Powinieneś być sędzia i kątem jednocześnie. Wreszcie zapanowałby prawdziwy ład, prawo i sprawiedliwość!!

Azi

3

@Artysta9 klub nie jest właścicielem obiektu przecież. A właściciel raczej nie wyrazi zgody na takie zmiany na obiekcie bo zatraciły funkcjonalność na inne imprezy znając życie

Azi

1

@barcanawieki Tebas: "nasi sędziowie są tak beznadziejnie słabi że żadna technologia tutaj nie pomoże"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?