Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Twardemu elektoratowi konfy nie przetłumaczysz rzeczy oczywistych :D
To jest ten sam poziom co elektorat pisu. Możesz im pokazywać słońce a i tak Ci powiedzą że jest środek nocy. Szkoda marnować życia.
5
No i pięknie!
2
No i jest! Nasze rezerwy wychodzą na prowadzenie! I tylko 20 minut dzieli nas od baraży do LL2
1
@FCBparasiempre odpoczywa przed finałem LM ;)
0
@tristan87 będąc w konfie? Czy będzie pił czy nie i tak porażka ;)
1
@tristan87 dlatego Kwaśniewski coś osiągnął a Mentzen nie :D
2
Lot linii Asiana Airlines do Daegu w Korei Południowej. Pasażer siedzący przy wyjściu ewakuacyjnym otworzył drzwi samolotu. Zeznał, że zrobił to, ponieważ miał duszności i chciał szybciej wysiąść. Samolot podchodził w tym czasie do lądowania i był na wysokości ok. 200 m nad ziemią i ok. 2-3 min. przed lądowaniem. Samolot wylądował bezpiecznie, ale kilkoro pasażerów zostało przewiezionych do szpitala z problemami z oddychaniem. Po wylądowaniu mężczyzna, który otworzył drzwi, został aresztowany.
https://img.joemonster.org/i/mtv/zzg/d57806c3aZDjBOQ_460sv.mp4
2
@VamosRakieta staruszki do Sagrada Famiilia prowadził
widzę że nie wybrałeś się na mecz rezerw, który niedawno zaczął się na Estadi Johan Cruyff
0
Gdyby ktoś chciał oglądać to link do naszych rezerw walczących z UD Logrones. Potrzebujemy zwycięstwa aby spokojnie utrzymać się na 5 pozycji dającej grę w barażach.
https://www.youtube.com/live/ap81fMP-Emw?feature=share
0
Szwajcarzy zmarnowali 2 karne z rzędu...
I po zawodach... 3 w poprzeczkę
0
@MesQueUnClub96 rodzice Ci wreszcie powiedzieli prawdę? Wyrazy współczucia ale dasz radę!
4
Koniec! Jesteśmy w półfinale Euro i finałach MŚ U17! Brawo młodzieży!
0
Teraz dużo bardziej powinien być karny niż wcześnie :D
1
@Panpiwkarz karne jeżeli nic nie wpadnie
1
@FcPortoFan1999 Co to przed chwilą Gurgul odwalił to ja nie mam pytań :D
0
Oho. Teraz zapowiada sie dzida za dzidę w meczu młodzieży :D
1
@FcPortoFan1999 straszliwe rozprężenie się wdało w naszych. Źle to wygląda.
1
Strasznie chaotycznie zrobiło się u naszych juniorów. Akcja za akcje. My marnujemy 2 na 2 a po chwili Serbowie wbijają nam na 2:2. Do końca meczu 20 minut.
1
@Uukasz_93 trafienie w piłkę nie gwarantuje tego, że nie ma karnego jeżeli interweniujesz przez nogi rywala. Ale akurat tutaj to ten karny jest z dupy faktycznie.
1
Rzut karny dla Polaków. Trochę z dupy ale jest.
Strzela iiiii... Goooooooool!!! Mikołajewski!
0
@marcinK0000 naprawdę? ;)
1
@michal26 z jednej strony tak a z drugiej na Białorusi - szczególnie po fatalnej w skutkach wojnie na Ukrainie - może wcale nie być bardzo dużo miłośników putina a może być za to bardzo dużo zwolenników wolności i wolnej Białorusi. A ruskie nie mają w tej chwili sił aby militarnie wesprzeć swoich zwolenników na Białorusi. W zasadzie wszystko zależy od tego po czyjej stronie opowiedziałoby się wojsko Białoruskie. Jeżeli byłoby gotowe walczyć o swoje - tak jak Ukraina - to witaj wolna Białorusi! I Polska powinna teraz jak najmocniej się da wspierać dążenia Białorusi do uniezależnienia się od Rosji.
0
@LM10GOAT to co się mówi a to co faktycznie ma miejsce to są dwie zupełnie różne rzeczy. Polecam nie łykać wszystkich newsów jakie się pojawiają bo 90% z nich jest wyssane z palca.
1
@Kidd wypisz mnie z listy proszę. Niestety nie mam czasu się zajmować f1 :(
5
@LM10GOAT wychodzi z Ciebie "Janusz byznesu". Nie rozumiesz tak prostych rzeczy jak to, że kiedy ktoś stoi pod ścianą i nie ma żadnej pozycji negocjacyjnej a musi - jak np. my ostatnio - obniżać szybko wynagrodzenia - to się po prostu traktuje taki klub jak wyprzedaż. Bo tam liczy się tylko żeby się pozbyć zbędnego zawodnika. A my dostaliśmy kasę za gościa, który nie grał i nie prezentował sobą absolutnie niczego. I to oznacza że zrobiliśmy dobry interes ale przecież zaraz musi przyjść Pan Janusz, który stwierdzi że jest inaczej...
0
@Ptasior to jego syn
1
@Bartas7VeB kurde sklonowany Busi :D
1
@tom9001 nie wiadomo co się stało ale już jest winny. Brawo chłopie. Powinieneś być sędzia i kątem jednocześnie. Wreszcie zapanowałby prawdziwy ład, prawo i sprawiedliwość!!
3
@Artysta9 klub nie jest właścicielem obiektu przecież. A właściciel raczej nie wyrazi zgody na takie zmiany na obiekcie bo zatraciły funkcjonalność na inne imprezy znając życie
1
@barcanawieki Tebas: "nasi sędziowie są tak beznadziejnie słabi że żadna technologia tutaj nie pomoże"