Azi

0

@michal26 myślę że więcej niż 30

Azi

0

@626 do pełni szczęścia brakuje spadku Getafe

Azi

0

@draxidox to znaczy że ZUS nie zbankrutuje przez najbliższe 30 lat. Szook!

Azi

0

Typ leżał minutę po czym wstał i poszedł. Normalnie cud!!

Azi

0

Co teraz sędzia odwalił:D

Azi

0

Ale Pena zaliczył wejście :D

Azi

0

No pewnie. To nie był faul ;)

Azi

0

Lewy krzyknął i się biedny Kessie odchylił za bardzo

Azi

2

Azi

0

@KrychaFCB i co to zmieni?

Azi

0

W ogóle nie było widać że przetacza ta piłkę na linie :D

Azi

0

@Firestone przypuszczam że przejdziemy na 343

Azi

0

@KrychaFCB co w tym jest śmiesznego?

Azi

0

@Toretto proponuję abyś nie dopasowywał rzeczywistości do swoich teorii. Rozumiem że masz problem z pojęciem tego co się stało ale nie ma się co oszukiwać. Frankie totalnie spier...

Azi

0

@Toretto obejrzyj powtórkę na spokojnie i sam się zastanów co widzi Frankie a co Torres.


Azi

0

@Rhaan Lewy co mecz traci kilka takich piłek. Tak to wygląda jak się zagrywa tak beznadziejnie

Azi

0

@Toretto a ty myślisz że tam w innych zespołach to amatorzy grają? Litości

Azi

2

@Firestone Frankie dał w tej akcji dupy 2 razy. Najpierw sam się wprosił między 3 zawodników a potem koncertowo podał do kolegi pod idealnym kryciem. To nie jest błąd. To jest wielbłąd

Azi

1

@Peciak to samo napisałem wcześniej. Nie wiem co on odwalił. Najpierw wszedł między 3 odcinając sobie drogę do podania a potem podaje to tego kto jest idealnie obstawiony.

Azi

3

Jestem bardzo ciekawy jaki pomysł miał Frankie wchodząc między 3 rywali i podając do Torresa który miał stopera na plecach.

Azi

1

Karne dla Realu są dyktowane za cokolwiek.

Azi

1

@Konradomoreno albo sędzia będzie rasistą...

Cyrk na kółkach.

Azi

4

Włączam sobie na chwilę Real a tam VJ przewraca się w polu karnym zanim rywal zdążył go dotknąć co jednak nie przeszkadza mu domagać się karnego. Czemu nie dostaje żółtej za tak ordynarne próby naciągania to wie tylko sędzia.

Azi

1

@Pawlak1992 Trochę źle na to patrzysz. Jak spłacasz kredyt to możesz mieć np. milion złotych długu ale to nie znaczy że jesteś bankrutem albo że masz problem z płynnością finansową.

Azi

2

Krok bliżej do awansu!

Azi

1

4:2 kolejna przepiękna bramka!!

Azi

1

@Emhyr dotknął go chyba więc powinno być czerwo + zawieszenie i 3 karne od razu skoro to Real.

Azi

4

Ależ brameczka na 3:2 w meczu rezerw! Brawo!!!! :D

Azi

0

@pacior95 https://www.youtube.com/live/LHIpcA67bXs?feature=share

Azi

4

Ale teraz sędzia przepycha rezerwy Realu. Widać że ma predyspozycje do sędziowania w LL ;)

e: karny z dupy dla Realu? Nowe. Nie znałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?