Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Śledzę jego karierę od kiedy przyszedł do Barcelony i naprawdę smutna jest jego historia. Takiego pecha to ma mało kto :(
1
Koniec. Rezerwy dały ciała po całości :/
0
@Kamiloza91 ten to pikuś. To co sędzia im zagwizdał w pierwszym meczu to dopiero jest przekręt.
3
Dzicz sobie stadion zepsuła :D
0
Dobra skupcie się dzieciaki bo jedna bramka daje nam awans. A ten Real mocny to nie jest.
4
Tak się kończy jak się nie wykorzystuje okazji... :(
2
@!34RC3!_0N4 jeżeli na najwyższym szczeblu sędziowie są tragiczni to jak beznadziejni muszą być Ci na niższych poziomach?
0
@Kamiloza91 rezerwy? Tutaj: https://www.youtube.com/live/0pXmnvptzUk?feature=share
3
Ależ zmarnowali teraz okazję na wyrównanie w naszych rezerwach! :(
0
Jak rozumiem on trafi do rezerw?
0
MU i Szachtar poproszę :)
1
@partymaker i jak widać doskonale się to sprawdziło
1
@partymaker i to cholernie dobrym skoro od razu zauważyłeś że się bał a nie po prostu nie uważał że są zbędne
0
@partymaker oto głos eksperę!
2
@DaPidejpi a ile im się zwróciło na transferach z klubu?
0
@ObiwanKenobi dobrze że choć masz świadomość że jesteś betonem :D
1
@masq powiedzmy sobie szczerze że Inter w tym meczu zagrał bo w pierwszym meczu z nami na VARze siedział parodysta zamiast profesjonalisty...
1
@Deviler Xavi lubi to!
0
Pep przez 1,5 dekady zdobył dużo więcej trypletów niż Real w całej swojej historii ;)
0
Hop, cyk. Uspokoił zawodników. Lahoz by pomachał rękami, dał 5 kartek a potem 15 minut gadał do zawodników
1
@michal26 to samo chciałem napisać
0
@John_Doe wiadomo że ZP dostanie Leo. W końcu wygrał munidal w 2022 ;)
Porażka jest fakt że Benzema dostał ZP choć powinien ją odebrać w styczniu tego roku Leo
2
Cyk. Włączyłem i od razu wygrała swój serwis i następny. Myślę że powinna odpalić 1% nagrody ;)
0
@ObiwanKenobi a Ty jakiego proukrainskiego polityka widziałeś? I jaki biznes ten polityk miał w promowaniu Ukrainy kosztem Polski? Bo gdyby Ukraińcy mieli prawo wyborcze to oczywiście znalazłoby się takich wielu ale nie mają więc nie ma absolutnie żadnego sensu bycia proukrainskim politykiem. To jest proste jak budowa cepa. Nie wiem jak możesz tego nie rozumieć i powtarzać brednie o proukrainskich politykach.
0
@Bartula nie dziękuj ;)
0
@Roobo żeby dobijać takie piłki to musisz wiedzieć gdzie spadnie (dość proste) i potrafić się urwać obrońcom, którzy też wiedzą gdzie spadnie.
1
@Przemek2323 u mnie już dawno rozstawiony
1
@SteuerFreiMoney jak byłem dzieckiem to marzył mi się taki samochód co by latał
1
@Bartula Jaki paszport ma oddać? Radziecki czy NRD? ;)
0
@Firestone bo nie dostają tap-inow :p