Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Ale wyborcza nie stawia zarzutów - bo to rola prokuratury - tylko opisuje co zaszło. Zresztą sam opisany proceder - jeżeli to oczywiście prawda - śmierdzi z paru kilometrów.
0
Ktoś mi powie w jaki sposób konfederacja planuje spowodować spadek cen mieszkań o 30%?
e: hallo? Tylu miłośników konfy i żadyn nie wie? :D
0
@michal26 jeżeli robisz coś nielegalnego na zlecenie swojego szefa to nie czyni z Ciebie osoby niewinnej :P
0
@Joe_Pesci Lol. Widzę że absolutnie nic nie zrozumiałeś :D
1
@Klaudix https://www.audacityteam.org/
E: bardzo prosty w użyciu.
0
@Joe_Pesci może dlatego że bezpośrednio nie złamali prawa albo nie ma na to dowodów. Co nie zmienia faktu że same poglądy u osób które dążą do władzy są dyskryminujące.
Rozumiem że masz problem z przyswojeniem tak oczywistych rzeczy.
0
@michal26 lewicę mam gdzieś. Niegroźni idioci
0
@Koperek01 fajna rodzinka. Czemu brat mu nie doradził że pranie kasy jest niezgodne z prawem? :D
0
@Joe_Pesci to że nie chodzę na wybory to nie znaczy że będę się cieszył z tego że proruskie ugrupowanie wejdzie do sejmu
1
@michal26 nadal trzym kciuki że się nie dostaną i rozpadną żrąc się o resztki kasy.
0
@michal26 Konfederacja zrobiła kongres i stracili 1,5 pp :)
0
@Borneo myślę że sam nie masz pojęcia co chciałeś napisać albo jest to tak głupie że nie potrafisz tego nawet ująć inaczej :D
15
@Pawci023x a PESEL i nr karty nie jest Ci potrzebny? :P
0
@masq wypływają takie info że już nic nie wiadomo. Trzeba czekać co się będzie działo.
0
@masq to nie ma żadnego sensu. Backa tupie nóżka i ruskie się uspokajają a potem nagle Prognozyn ma jechać na Białoruś. Czy Backa ściągałby do siebie prywatną armię nad którą nie ma kontroli?
0
@Borneo gościu o czym Ty do mnie piszesz? O.o
Weź się ogarnij lepiej. Ja nie czytam Ci w myślach. Jeżeli czegoś nie rozumiem to zadaje pytania. Ty natomiast nie rozumiesz prostych pytań i widzisz jakieś wyimaginowane ataki tam gdzie ich nie ma. Nie robi to z Ciebie intelektualisty. Wręcz przeciwnie.
1
@barcelonaLM dość dobrze powiedziane bo moim zdaniem putin stracił dziś całkowicie swoją wiarygodność u rosjan. Chyba nic gorszego nie mogło go teraz spotkać.
0
@Firestone patrząc po tym co się dziś stało to nie wydaje się prawdopodobne. Jeżeli udało im się dojść tak daleko to znaczy że putin jest po prostu słaby.
0
@fenix1983 czyżbyś oglądał dyskusje u kapitana Lisowskiego? :)
4
Teraz robi się dopiero naprawdę ciekawie w rosji. Dochodzi do puczu, podejmowane są naprawdę duże działania z obu stron. Zapowiada się nawet wojna domowa i... nagle wszystko się skończyło. O co chodzi?
Z pewnością nie była to ustawka. Nawet pomijając straty wizerunkowe to koszty tego były ogromne. Faktycznie stracono bardzo drogi sprzęt, faktycznie rozkopano wiele dróg i faktycznie wiele osób uciekło a wielu ruskich wpadło w panikę!
Wniosek jest prosty: ktoś się z kimś dogadał za sceną. Pytanie co ( no właśnie co?) ktoś (kto?!) dostał. Kto faktycznie stał za tym puczem? I dlaczego nagle zrezygnowali? To nie ma sensu.
0
@Borneo dobra chłopie. Widzę że masz jakiś problem z głową. Ktoś Ci zadaje normalne pytanie a Ty widzisz jakieś ataki. Nie ma sensu dalsza dyskusja.
0
@Borneo a ja mówię że to problem z Tobą? Proszę żebyś wyjaśnił o co Ci chodzi przecież...
0
Trochę techniki i z człowieka wychodzi czysty kretynizm
0
@Matheu12 kto podniósł rękę na putina?
0
@Borneo co Ty w zasadzie próbujesz mi przekazać? Bo to napisałeś jest strasznie nieskładne.
0
@Mezocyklon87 Jakiego? Niemiec? :P
0
@Castro to znaczy co?
0
@michal26 nie wiem czy Ukraina ma taki problem. Ciężko stwierdzić bo dotychczas nie próbowali. Oni muszą uważać żeby nie stracić za dużo ludzi a hurra ofensywa też może oznaczać stratę sprzętu i pozostawienia kraju bez obrony.
1
@wasacz jedna osoba przez to zginęła - jest nawet nagranie :p
Ale na poważnie to oni raczej nie rozkopują dróg i nie utrudniają przejazdów przez mosty gdyby mieli jakieś realne szanse walki w mieście
0
@JordiAlbion dej link to kiedyś obejrzę jak się będę nudził