Azi

7

Dzicz wtargnęła na boisko a Ci bredzą o nieproporcjonalnej karze...

Azi

5

Jakie to jest prawdziwe! :D


Azi

1

@Ukasz jego chłopak ma :P

Azi

0

Czytanie artykułów na telefonie - przez ciągle przewijające tekst reklamy - jest tak wnerwiające, że sobie daruje...

Azi

0

@mate92 nie wiem chłopie czego Ty nie rozumiesz więc napiszę Ci prościej:
Czy np. Francja ściągając coś z Chin będzie to robić przez Polskę? No nie. Czy Niemcy ściągając coś z Turcji będą to robić przez Polskę? Nie. Czy Hiszpania ściągając coś z Ukrainy będzie to robić przez Polskę? Oczywiście że nie. Nikt nic nie będzie ściągał przez Polskę bo to jest irracjonalne. Przez Polskę jeżdżą jedynie TIRy z Litwy i ewentualnie Estonii i nie będą tego robić jeżeli do kosztów transportu trzeba będzie dopłacać cła.

Nie wiem co się tam ubzdurałeś ale to jest naprawdę absolutnie najgłupszy powód wychodzenia z UE jaki tylko można wymyślić.

Azi

0

@mate92 no właśnie nie napisałeś. Nie dałeś nawet jednego przykładu. To jest tylko Twoja fantazja - nic więcej...

Azi

0

@mate92 w sensie kto, co, gdzie i dokąd. Bo ta teoria jest mniej wiarygodna niż Morawiecki.

Azi

0

@pioz123 to fanboy Realu! Bijemy go!!!

Azi

0

Od godziny nie było żadnego tematu o polityce? LaBamba się popsuła? To jakiś spisek? Umarłem? Czy co się stało? Jak żyć moderacjo?! Jak żyć?!

e: Tiki-taki też widzę umarło:
https://zapodaj.net/images/785a0e9e83453.jpg

Azi

0

@mate92 właśnie wiem i nie wiem kto chciałby nam płacić skoro mógłby skorzystać z dróg które tego nie wymagają :D

Azi

2

@Criss18Barca z testu 8- klasisty?

Azi

0

@mate92 przerzutowym czego i skąd? Nie wiem kto Ci podsuwa takie idee ale to nie ma żadnego sensu

Azi

11

@Bobo25 szkoda tylko że miłośnicy tej akcji sami tolerancyjni nie są...

Azi

0

@Emhyr jeszcze musisz dodać definicje amortyzacji bo pewnie część myśli że to jakiś kwiatek, perfumy albo ta część co się przekazuje pod stołem :p

Azi

0

@Michael24 i to tyle jeżeli idzie o umowę z Qatarem :p

Azi

0

@mate92 wyjście z UE to tak jakbyś sam się otwierał na wpływy rosyjskie. Nic głupszego zrobić się nie da...

Azi

0

@Transu96 tak zwana afera "Łowców skór"

Azi

0

@Transu96 rozumiem że to było w Łodzi? ;)

Azi

0

@michal26 jak robią sondaże? WP kiedyś zasłynęła z sondażu w Warszawie dot. metra. Pytali ludzi jak często korzystają z metra u wyszło im że praktycznie każdy korzysta codziennie a niektórzy nawet kilka razy (a wtedy była tylko jedna linia). Dlaczego tak wyszło? Bo sondaż był robiony w godzinach szczytu w metrze :D

Innym znanym sondażem był (nie wiem czy ten nie był Onetu) dotyczący tego jak często korzystasz z internetu. I wyszło że wszyscy korzystają codziennie! Sondaż był oczywiście online. I tutaj ciekawostka - w tym sondażu okazało się że niektóre osoby jeszcze nigdy nie korzystały z internetu (tak wykazał sondaż przeprowadzony on-line;).

Na szczęście niektóre firmy, zajmujące się tym zawodowo, robią to w miarę dobrze ;)

Azi

0

@OldMc84 zgadzam się. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z wyborami. Żadna partia nie zmieni tego na lepsze

Azi

0

@OldMc84 i kto przyjedzie i obetnie teraz wydatki gwałtownie, zmniejszy obciążenia dla Twojej żony i anuluje cały socjal?

Azi

0

@mate92 A co ma wspieranie Ukrainy do czołgów w Warszawie? O.o

A co do UE to nie lubię jej. Ale niestety nie żyjemy w mocarstwie, które może być niezależne i mówić innym co mają robić. Dlatego bliżej mi do UE niż do wschodu. Konfederacji blisko do Moskwy więc choć mam prawicowe poglądy to prędzej zagłosuje na lewicę (sic!) niż na konfe...

Azi

2

@Kapitan hawk i ani słowa o @arasz1819 ? Jak mogłeś!

Azi

0

@GeraltzKatalonii tylko że pis nie jest gorszy ani lepszy od PO, lewicy czy Hołowni a na pewno jest lepszy od konfederacji. Więc to żaden wybór.

@OldMc84 a Ty się idealnie wpisujesz w ich model sterowania poprzez nienawiść :)

Azi

1

@ukiii to żółte to chora wyobraźnia autora :P

Azi

1

@TheNekro94 nie dostrzegasz pozytywów takie rozwoju wypadków. Żaden koalicjant PiSu nigdy nie przetrwał w poważnej formie. Samoobrona? Widomo jak się skończyło. Liga Polskich Rodzin? Gdzie dziś jest?
I tak nastąpiłby koniec Konfederacji. Może warto chwile pocierpieć żeby pozbyć się ich na zawsze? :D

Azi

1

@GeraltzKatalonii a w jaki sposób nie pójście na wybory pomaga PiSowi w wygranej? O.o

Azi

1

@tbas nie będę z tego powodu płakał ;)

Azi

0

@Ukasz @macio_944 @tbas @barcelonaLM patrząc na Wasze wpisy uśmiecham się bo przepięknie opisaliście czemu nie chodzę na wybory :)
Żeby nie było bo został jeszcze Hołownia z Tygrysem i Lewica. Ale jeżeli to są opcje to ja dziękuję...

Azi

1

@TheNekro94 że to jedyna droga żeby naprawić ten kraj oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?