Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Awtameok_Klana z ciekawości wszedłem zobaczyć kto jest autorem. I widzę że typ pisze nawet 3-4 takie artykuły dziennie. Ciekawe kiedy ma czas zbierać rzetelnie dane do takich tekstów?
1
Poprzednie lato to Manchester Utd który był zainteresowany każdym zawodnikiem z większym nazwiskiem. W tym roku tą funkcję przyjęła Arabia. Ciekawe kto będzie za rok!
0
@Survier a może ja po prostu sprawdzam wszystkie większe partie i oceniam czy warto oddać swój głos na takich ludzi zamiast naiwnie wierzyć w jedną jedyną?
4
@Mazi Balde u Koemana zagrał niecałe 60 minut w 2 meczach.
Nie uważasz że ktoś kto stawia na Balde mając w kadrze Albę (i co się sprawdza!) jednak potrafi ocenić czy ktoś jest na tyle dobry żeby wnieść coś do gry jego zespołu?
0
@Survier ale ja się na wybory w ogóle nie wybieram więc ciężko żebym był partyjnym betonem :D
W dodatku ja słucham argumentów a nie rzucam jakieś idiotyczne teksty w stylu "czerpania tego co najlepsze z X czy Y" podczas gdy partia na którą chciałbym głosować w ogóle tego nie robi.
Ale żeby nie było - jak chcesz sobie wierzyć w takie głupie rzeczy to sobie wierz. To Twój głos.
0
@Survier rzeczami niepojętymi dla partyjnych betonów:)
1
@wasacz Lewandowski lubi to!
1
@Survier prawdziwy partyjny beton :D
Konfa mówi znaczy że czerpie najlepsze wzorce. A że - zupełnym przypadkiem - ich pomysły wyglądają na populistyczne brednie - TO KAPITALISTYCZNE KŁAMSTWA! WARA OD KONFEDERACJI!!! :D
2
@GeneralXavi zaraz Ci rzuci że jesteś nietolerancyjny. A to że on ma w dupie Twoje poglądy to już przecież nie problem :D
1
@tomek8756 jedziemy plądrować sklepy?
1
@wpwelement w tej chwili wifi akurat
To nie problem z prędkością. W domu mam ponad 200 mb/s i dzieje się to samo
0
@negreanu przy artykułach mam natomiast tak że coś sobie czytam i nagle ładuje się reklama przewijając mi tekst losowo w górę/dół co powoduje oczywiście że gubi się miejsce gdzie się czytało. I tak nawet kilka razy przy dłuższych tekstach. Strasznie wnerwiajace. Strona wygląda na BARDZO niedopracowaną do odbierania na tel.
1
@supraomnes1 taaa ;)
https://pbs.twimg.com/media/FySAty2XoAAPLJD.jpg
1
Czy na Waszych telefonach też strona otwiera się z takim paskiem na dole, który przykrywa Wam treść przy przewijaniu?
6
@supraomnes1 Twój avatar i treść wypowiedzi powoduje straszliwy dysonans poznawczy
0
@Gall a kto Ci taki kit wciska?
2
@Lucerfi zgadza się. Przykład Singapuru pokazuje że da się zrobić system opieki zdrowotnej w miarę dobry. Ale pomysły konfy to nie jest Singapur. To jest czysty i w dodatku wybitnie głupi populizm. Gdyby proponowali coś co w długiej perspektywie ma ręce i nogi to bym się z nimi zgodził. Ale tutaj cel jest tylko jeden: wcisnąć kit żeby na nich zagłosować. I absolutnie nic więcej za tym nie stoi dlatego zaorać ich pomysły może każdy kto choć chwilę nad nimi pomyśli.
0
@misieq96 Canal+ pokazywał 1/2 spotkań. Z tego co wiem to Eleven pierwsze wybiera 1 mecz, potem C+, 11, C+ itd.
e: z drugiej strony możliwe że tak nie jest bo inaczej mecze Barcelony zawsze byłyby w Eleven - wiadomo że mecze z Lewym będą miały największą oglądalność w PL
0
Uffffffffffffff
2
@Kgorecki2500 nawet nie pamiętam czy obejrzałem cały pierwszy sezon. Do drugiego nawet nie siadałem. Już wolę dyskusje na LaBambie niż marnowanie życia na taką szmirę.
8
Padłem :D
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202306/1687881240_by_wlsz.jpg?1687881240
4
@tbas trochę wtopa. No dobra - nie trochę :D
10
@Emhyr a jednak klikasz, oglądasz, interesujesz się i na Tobie zarabia
0
@MysticCat właśnie mi potwierdziłeś że dla miłośników konfy prostytutka sprzedająca swoje "ideały" za porządne pieniądze jest w sumie ok.
A najlepszy jest tekst o tym, że to ja nie ogarniam o co chodzi w polityce :D
Oj chłopie. Kiedyś zrozumiesz o co w tym chodzi. Tylko że jak już zrozumiesz to nigdy byś na tą swoją konfe nie zagłosował.
0
@cules100pro czyli podsumujmy: zgadzasz się z tym co napisałem w pierwszej mojej wypowiedzi w tej dyskusji tylko potrzebowałeś dużo czasu żeby dojść do tego oczywistego wniosku
0
@cules100pro przecież dokładnie to napisałem tam trochę wyżej... Chłopie żeś teraz zabłysnął! Popisałeś się inteligencja niesamowicie :D
Dawno nie widziałem takiego samozaorania jakie właśnie zaserwowałeś :D
0
@ToWinaSedziego nie mam pojęcia. Nie znając wyników wyborów to se można gdybać co najwyżej
0
@ToWinaSedziego spoko :)
Tak jak lewica w ostatnich wyborach która obecnie jest ta 3 siła (i miała wynik podobny do tego jaki prawdopodobnie będzie miała Konfa) i ma TAKIE wielkie znaczenie co oni tam sobie uważają. Gratuluję naiwności :D
0
@MysticCat możesz tak uważać - jest mi to absolutnie obojętne :)
A kto będzie się śmiał po wyborach to się przekonasz już niedługo:D
2
@cules100pro a co ma ból dupy do atakowania konfy? To nadal nic nie znacząca partia która jedyne co może zrobić sprzedać swoje dupy PiSowi. W sumie to zabawnie będzie jak to zrobią. Wtedy zrozumiesz na własnym przykładzie co bólem dupy jest a co nie jest :D