Azi

6

@HighestInTheRoom czerpiecie radość z publicznego miziania się chlopaki?

Azi

0

@demsi1707 nie dziwi mnie to. Przecież patrząc na to co się dzieje w necie to gość i jego rodzina mają naprawdę przerąbane. I nie to że jemu współczuję ale nie rozumiem dlaczego inni ludzie mają ponosić odpowiedzialność za jego głupotę.

Azi

0

@Barcanajlepszyteam i jakie to ma znaczenie? Pójdą siedzieć za niego żeby on mógł się ukrywać za granicą? Pomijam fakt że to może być zbieżność nazwisk i równie dobrze nic ich nie łączy z panem dzbanem a robi się z niewinnych ludzi niemal współwinnych.

Azi

0

@demsi1707 to się go ściągnie. Sprawa jest za głośna - znajdą go raz dwa.

Azi

3

@Hosh można jechać szybko i bezpiecznie droga publiczną ale tylko pod 3 warunkami:
1. Masz do tego odpowiednie umiejętności. A nie oszukujemy się - 99,9% posiadaczy prawa jazdy nie spełnia tego warunku
2. Warunki są idealne
3. Droga jest zupełnie pusta (trafiłem tak raz na autostradzie że w zasięgu wzroku nie było nikogo). Do tego są takie miejsca, które pełnią czasem rolę pasa startowego (jedno jest niedaleko moich teściów) i tam też można sobie poszaleć bo drogowa jest idealna do tego jeżeli nikt nie jeździ w okolicy.

Ale wystarczy że jedno z 3 nie jest spełnione i stajesz się potencjalnym samobójca/mordercą.

Azi

1

Z opisów wygląda na fajnego gościa. Obu zrobił u nas piękna i wielka karierę! :)

Azi

0

Azi

0

Nie wiecie przypadkiem kto prowadził BMW ze słynnego wypadku z A1? Bo ta sprawa śmierdzi z daleka niestety.

Azi

7

Ten karny to pikuś. Moim zdaniem bardziej tak niż nie ale jak nie ma to też nie ma co płakać. Jednak atak na Lewego ty czyste sk... chamstwo! Jak to jest w ogóle możliwe że za takie ataki na nogi nie daje się z miejsca czerwca?

Azi

5

@tomek8756 ja tam nadal jestem w szoku że przy takim intelekcie Muniak nauczył się jednak czytać i pisać ;)

Azi

2

@Adran360 ale komentujący ładnie podsumował autora ;)

Azi

12

Zastanawia mnie dlaczego się pozwala na takie akcje z tak fatalnie przygotowanym boiskiem że komentarzy nie mogą wręcz o tym nie wspomnieć. Przecież to wpływa na wizerunek ligi. A tutaj zawsze coś - jak nie kartoflisko to kałuże na murawie choć deszczu nie było.

Azi

2

Gavi bez kartki. Do tego naprawdę imponuje w pracy w obronie, dużo się pokazuje w ataku. Świetny zawodnik!

Azi

13

Myślę że 55/45 że jednak karny. W mojej opinii bardziej poszkodowana jest Barcelona bo kontakt był, zawodnik nie trafił w piłkę a Yamal nie symulował.

Azi

0

Dziwny mecz. MatS zawala bramkę. Przy drugiej to do tej pory się zastanawiam co robił Martinez - nie kryje i nie asekuruje. No i ten nie podyktowany karny. Do tego Raphina z bramka i asysta ale jednocześnie zmarnowana setką i bardzo dużą liczba dziwacznych zagrań.

Azi

0

@AlphaNumeric również nie widzę żadnego wyjaśnienia kogokolwiek. Normalny komentarz do czyjejś wypowiedzi o tyle

Azi

0

@Janas11224 wyszło mi zgodnie z planem - nie idź na wybory bo nie ma na kogo głosować

Azi

24

"[Sergi] może grać na prawej, na lewej, jako piwot, boczny obrońca."
A najlepiej sprawdza się na ławce :)

Azi

0

@macio_944 i cyk za friko do Barcelony :)

Azi

0

@Emhyr jutro gramy 4-2-4 ;)

Azi

3

La Kabaret. Wszyscy winni tylko nie my. My graliśmy wspaniałe tylko sędzia popsuł. Bardzo mnie cieszy takie podejście bo jak dalej będą grali tak źle to potrąca więcej punktów :)

Azi

1

@LM10GOAT a jeżeli strzeli bramkę to nie będzie 0:0!

Azi

1

To jest ten koleś w Legii który miał mieć taką genialną technikę? O.o

Azi

0

@Rust_Cohle napastnik czeka na podanie. Miał mega fart że obrońcy się zagapili a kolega zagrał mu idealna piłkę. Ale generalnie nie wykonał przed podaniem nic aby wygrać pozycję. Dla mnie to czysty fart a nie umiejętności.

Azi

1

@Kuba_1 to jest ten moment kiedy cię ciśnie, myślisz i marzysz tylko o jak najszybszym znalezieniu się na kibelku ale musisz jeszcze odpowiedzieć na kilka durnych pytań dziennikarzy ;)

Azi

1

Rywal stawia autobus? Daj mu strzelić dwie bramki a potem jak się już rozluźni to wjedź w niego jak w masło ;)
2:0 to niebezpieczny wynik! ;)

Azi

0

@ObiwanKenobi przecież wymyślił :D
Dajemy im strzelić 2 bramki a kiedy już sobie pomyślą jacy są genialni to wjeżdżamy w nich na pełnej... petardzie. Dekadę byś myślał i byś nie wymyślił ;)

Azi

2

Nie wierzę! Nie wierzę!!! Wreszcie mamy mental w zespole!!!

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?