Azi

3

@esem91 pewnie z notatnika. Dzbanów tam nie brakuje przecież.

Azi

2

W Realu naprawdę mają jakieś potężne kompleksy albo ten klub produkuje totalnych debili.
https://x.com/collinabanter/status/1708187449040503089

Azi

1

@Firestone Legia serio wygrała z AV z tego sezonu? O.o

Azi

0

@AllBundy pewnie Kwota. Nasza legenda

Azi

0

@AdiKingu96 teraz brameczka rywalom na 1:0 w meczu z Realem i będzie cacy

Azi

39

Przed meczem: najgorsze - Ramos strzeli zwycięskiego gola.
Po meczu: najlepsze - Ramos strzelił zwycięskiego gola :)

Azi

17

Za tą minutę gdzie 3x stracił piłkę to takiego tytułu bym mu nie przyznał. Gość jest fenomenem ale czasem włącza mu się jakaś skaza w mózgu.

Azi

8

@KamQiX nie był to słaby mecz. Ile razy przed strata bramki ratowali się desperacko rzucając się pod nogi strzelca? Tutaj mogło być i 5:0 gdyby nie ofiarność gości w obronie.

Azi

7

@tristan87 "Kiedyś strzelę tobą gola" ;)

Azi

10

Raphinha grał nieźle. Ale Fermin lepiej. To z jaką łatwością on znajduje miejsce między liniami jest wręcz zadziwiające. Do tego świetnie wejścia w pole karne. Chłopak ma to coś!

Azi

0

@Emhyr no właśnie. I to było irytujące. Tutaj była to kwestia czasu aż wpadnie. Tam nie.

Azi

3

Świetny mecz Gaviego, Yamala i Fermina. Młodzież ostro walczy o swoje w pierwszej drużynie.

Azi

0

@Emhyr jeżeli to był dla ciebie bardziej irytujący mecz porównując do tego z wtorku to ja nie mam pytań.

Azi

1

Ramos swój chłop! ;)

Azi

0

Kolejny mecz i kolejny raz nas dymają z czerwonymi kartkami...

Azi

0

To jest czerwona...

Azi

3

Ronaldinho prawej obrony. Mniej popisów, więcej konkretów poproszę.

Azi

1

Jakim cudem my tutaj nie wygrywamy 2:0?!

Azi

1

@Bocheno1 ale żeś się wstrzelił ...

Azi

0

33 minuta i Ramos bez kartki. Widać że to nie kolor a znaczek Realu powoduje wzrost agresji u piłkarzy w białych koszulkach.

Azi

0

Gavi ma rękę na klacie? :)

Azi

0

Ale marnujemy okazję... :(

Azi

3

@IronSanHybrid znaczy od Tuska? :P

Azi

0

Felix miał słupek to ma i poprzeczkę

Azi

0

@Tom0VeB no zdementowała coś co jest dość oczywiste. Nie wiem co tam przeczytałeś innego.

Azi

1

@partymaker dbają o jakość transmisji

Azi

0

@Tom0VeB ale masz zaorany mózg jeżeli w normalnym komunikacie poszukujesz się teorii spiskowych.

Azi

0

@Tom0VeB a dlaczego miałaby to dementować? O.o
Wiesz czym zajmuje się prokuratura? Nie zajmuje się badaniem czy ewentualny sprawca przestępca ma rodzinę w policji. Do czego miałby im być to potrzebne?

Azi

0

@Tom0VeB jak są ofiary to prokuratura jest zawsze na miejscu. Nic niezwykłego. Nie znaczy to jednak że jest umoczona. Tak samo o tym nie świadczą dziwne pseudo-dyolomatyczne komentarze policjantów którzy pracowali na miejscu.

Azi

0

@Tom0VeB a ja gościa bronię? O.o
A w teorie spiskowe o zmowach prokuratury z policją żeby jakiegoś nic nie znaczącego dzbana wyciągnąć z odpowiedzialności - wierzyć mi się po prostu nie chce. Świat tak nie działa że nagle wszyscy ryzykują dla jakiegoś oszołoma tylko dlatego, że potencjalnie może mieć rodzinę w policji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?