Azi

1

@Kapitan hawk spoko. Zgłosiłem i Twój :)

Azi

1

@Roobo z pegasusa już wiedzą na kogo typ będzie głosował. Po co marnować długopis?

Azi

50

@Roobo robi się referendum będące karykatura głosowania w demokracji i wielkie zdziwienie że się nie traktuje tego poważnie...

Azi

1

@draxidox karty wyborczej nie wziął. Tylko referendum

Azi

2

@LM10GOAT tak to jest jak się ustala kretyńskie zasady.

Azi

0

@tristan87 bombę dziennikarską?

Azi

1

@Barca1992 ziemniaki, buraki, cebula, czosnek, szpinak i bezpestkowce

Azi

0

@suszini z tego co rozumiem to szansa na występ FdJ w klasyku jest czysto iluzoryczna.

Azi

0

@Rifek jest sporo małych firm które składają kompy. U mnie w okolicy są ze 3 takie. Na bank na olx są ogłoszenia. Pomogą Ci też doradzić jak złożyć sensowny komp.

Azi

3

@HighestInTheRoom Izrael nie jest humanitarny. Ale to nie znaczy że jedna strona jest dobra a druga zła. I żadna ze stron nie chce się dogadać z drugą.

Azi

1

@DonMatteo901 małe podsumowanie tej "debaty":
1. Kraśko przegiął z prowadzeniem rozmowy, choć mogę trochę to zrozumieć bo to Mentzen zaczął od ataku na dzień dobry. Sam ustawił sobie styl rozmowy na agresywne naskakiwanie na siebie. Jeżeli ma do TVN pretensje o reportażu o jego bracie (pewnie słuszne bo TVN nie jest dużo lepszy niż TVP) to trzeba to było ogarnąć poza anteną a nie na wizji.
2. Mentezen zachowywał się jakby nie wiedział jak działa tv. Nie wiem czego on się spodziewał? Że dostanie darmowy czas antenowy na prezentację programu, który mało kogo obchodzi? Telewizja musi generować emocje żeby mieć oglądalność - wiadomo było że dostanie trudne pytania. Próby uciekania od każdego trudnego pytania i ewentualne pół-odpowiedzi dopiero jak Kraśko naciskał - to niestety stawia go w defensywie.
3. "Nie jestem w rządzie". No super. Nie jesteś. Wiemy. Ale ewentualni wyborcy chcieliby wiedzieć co byś zrobił jak byś był. A takie głupie gadanie, że Konfa będzie się forsować swój program nie będąc częścią rządu... Co to za głupota? W opisany przez Mentzena sposób można przepchnąć dwie albo góra trzy małe i nic nie znaczące ustawy przez jedną kadencję. Jeżeli to jest max co Konfa chce osiągnąć to szkoda zachodu. Nie można gadać "nie jestem w rządzie" jak się do tego rządu aspiruje. Nie można być zamkniętym na porozumienie z innymi partiami - szczególnie z opozycją. Nie bo nie. To jest takie gadanie w stylu "na złość mamie uszy odmrożę" ale się z nikim nie dogadam, bo nie.

Azi

0

@VegetaPolska o Ramosie nie wspomnieli XD

Azi

1

@Barcasub bo udział w dysputach politycznych jest dozwolony dla użytkowników z min. rocznym kontem i 1000+ komentarzy

Azi

0

@michal26 i to jest partia na którą mógłbym zagłosować!

Azi

2

Ciekawe dlaczego na stronie śmietankowych nie ma o tym artykułu? ;D

Azi

0

@Kidd tylko z pakietem premium.

Azi

0

@clyde dodajmy zmniejszenie liczby posłów do 100. Do tego prawa wyborcze wyłącznie dla ludzi pracujących - tak żeby nie dało się kupować głosów socjalem ;)

Azi

2

@tbas LaBamba nie jest całym światem. Są jeszcze artykuły na głównej ;)

Azi

0

@Kgorecki2500 dużo? Raczej bardzo mało właśnie.

Azi

0

@Arkon dokładnie tak samo ja w faktycznych wyborach - nie głosuje bo nie ma na kogo ;)

Azi

0

@Albatros takie żenująco słabe są mi owszem obce XD

Azi

1

@Comentateiro Jeżeli za konkurencję Tuska uważasz Morawieckiego to owszem - może był nawet lepszy. Co nie zmienia faktu że obaj zaprezentowali poziom naszej reprezentacji w obecnych eliminacjach do Euro 2024...

Azi

1

@Ptasior Od początku był pacjentem tylko sobie wmawiał że nie jest. Inaczej zachowanie innych postaci nie ma sensu.

Azi

0

@Crystal37 Nie oglądałem całej debaty - tylko 3 ostatnie pytania i wolne wypowiedzi. I Bosak wyglądał naprawdę dobrze. Tylko Hołownia lepiej się prezentował ale tylko dlatego, że potrafił pefekcyjnie zezłomować i Tuska i Mateuszka.
Ale to czytanie - na sam koniec... No tego się nie dało nie zauważyć niestety.

Azi

1

@MOLESTA Przegięcie. Problemem nie jest fakt że czytał ale fakt, że czytał program swojej partii. To się po prostu rzucało w oczy strasznie.

Ale i tak przy Tusku czy Mateuszku to wyglądał jak wzór profesjonalisty, więc nie ma co płakać.

Azi

1

@domin682 Zgadzam się - I Tusk i Vateuszek masakra absolutna. Ale ich nie interesowały pytania w ogóle i jest to dla mnie oczywiste. Żaden z nich nie poszedł tam odpowiadać na pytania.

Moim zdaniem dużo zyskał Hołowania, który pewnie zgarnie sporo głosów niezdecydowanych. Nikt inny raczej nic na tym nie zyska.

Azi

0

@Xpert77 Masz rację. Ale w tym wypadku masz faceta który cały czas patrzy w kamerę a jedyny moment kiedy zerka na kartkę to ten kiedy musi sprawdzić co jest w ich programie wyborczym. Zresztą poczekajmy a sami się przekonamy po sondażach jak to wyszło. Ale bardzo, bardzo się zdziwię jeżeli Konfa cokolwiek na tym zyska.

Za to obstawiam że może zyskać Hołowonia. Tylko nie wiem kto straci.

Azi

0

@Encore Niestety tak. Jak widzisz - ludzie bardziej patrzą niż słuchają. Mało kto powtórzy choć 2 punkty z tego co powiedział za to multum osób zauważyło że musiał z kartki te punkty przeczytać. To jest wizerunkowy blamaż niestety.

Azi

0

@MOLESTA szkoda że zerkał bo do tego momentu wypadał naprawdę nieźle. Idę o zakład że teraz pluje sobie w brodę i to straszliwie bo wizerunkowo jest to straszliwa wtopa a do tej pory akurat Bosak był świetnie przygotowany do wystąpień publicznych. Może merytorycznie nie powalał ale prezentował się naprawdę dobrze. A tutaj - w najważniejszym momencie i w dodatku na sam koniec - strzał w kolano. Niestety - takie życie polityka.

Azi

0

@BorzyKrzys wiem co wstawiam. Nie muszę wiedzieć kto wrzucił danego linka na TT (czy raczej X) żeby wstawić dany filmik na LaBambę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?