Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Konfa chce uchodzić za partię bardzo radykalną. W dodatku zaliczyli ogromne wpadki z proruskimi osobnikami. A na koniec najważniejsze - rywalizuje z PiSem o elektorat. Dodaj do tego brak sensownego lidera oraz fakt, że w już w tym momencie Mentzen jest memem a nie sensowną opcją i zmiana tego wizerunku będzie wymagała wielu lat pracy. Bosak natomiast jest zwyczajnie za miękki i za mało medialny.
0
@clyde Ta?
Generalnie idea fajna tylko wykonanie razi mnie w oczy w pierwszych ujęciach...
0
@MesQueUnClub_87 kolega głodny widzę. Zjedz kebsa to cyc... piersi wskoczą na pierwsze ;)
https://img.joemonster.org/mg/albums/022020/main_24idealne_ycie~1.jpg
0
@JoeBlack strasznie płaskie podejście
5
@hayek to nie jest śmieszne tylko smutne. Daj ludziom alternatywę sensowną to robić tego nie będą. Nie dając ludziom alternatywy to śmianie się że społeczeństwa jest kretynizmem
0
@Foro przynajmniej różowe lata 70 obejrzałeś. Chyba
6
@Kgorecki2500 to ja nie wiem czy dla Polski nie lepsza byłaby ta mniejszość niemiecka...
0
@Foro to Ty geniuszu napisałeś do mnie w dodatku w kontekście wypowiedzi nie do Ciebie. I to Ty geniuszu oceniłeś mnie zakładając że skoro ktoś nie chce obejrzeć kolejnego filmiku to najwyraźniej znaczy że nie obejrzał żadnego. Co jest głupie ale to Twoja sprawa jaka logika się kierujesz.
Tobie się wydaje że napiszesz sobie do kogoś na krzywy ryj i ktoś będzie Ci tłumaczył wszystko jak dziecku bo Tobie samemu nie chce się przejrzeć wypowiedzi innych. Nie chce Ci się to tego nie rób. Ale ogarnij się życiowo chłopie bo to już nie przedszkole skoro nauczyli Cię pisać i czytać. Do rączki wszystkiego nie dostaniesz. A jak chcesz znać czyjąś opinie to grzecznie o nią poproś a nie wylwasz mi na dzień dobry swoje "domysły graniczące z pewnością" które nic mnie nie obchodzą.
0
@Foro jak rozumiem nie chce Ci się samemu poszukać ale od innych to byś coś chciał dostać do rączki. Bardo typowe i niczego innego się nie spodziewałem :)
Przewidywalny jesteś choć pewnie wydawało Ci się że jesteś sprytny.
0
@michal26 odpowiedz jest oczywista. To polityk przecież ;)
0
@Kondziubarca to jest polityka. Tutaj naprawdę marginalne znaczenie ma to co ktoś mówi. Patrzy się na to co ktoś robi bo polityk powie Ci wszystko jeżeli będzie miał z tego korzyści. A że w 99% przypadków to będzie łgarstwo? Jego to nie obchodzi. Korzyść się liczy a nie prawda.
5
@hayek serio uważacie że ktoś po kukizie poszedłby ta drogą? Tuż po wyborach? To dopiero byłby strzał w kolano!
0
@nioton może i Sławek wie coś o prowadzeniu biznesu. Ale to nie znaczy że wie coś albo nadaje się do rządzenia krajem.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ludzie od rządu oczekują rządzenia a nie programów partyjnych. Chcą żeby ktoś podejmował decyzje dobre dla wyborcy. A że nasi politycy myślą najpierw o sobie, potem o partii a dopiero potem o Polsce i Polakach to nie ma się co dziwić że świat wygląda tak jak wygląda.
Mając 30-pare lat większość ludzi ma za sobą już tyle wyborów że doskonale wie że to co partia gada i obiecuje przed wyborami to nie ma nic wspólnego z tym co zrobi. Że to są tylko puste słowa. I że nawet "rozliczanie obietnic" to jest hasło opozycji która już planuje dopchnąć się do władzy.
Dlatego większość nie marnuje czasu na czytanie programów a partie ostatnio nie marnują czasu na tworzenie ich.
0
@michal26 bardzo. Myślisz że co będzie robił po tej kadencji? I czy będzie się dla PiSu narażał czy zrobi coś dla siebie?
0
@Foro a ja takie prośby będące początkiem kolejnej bezsensownej debaty z najpewniej betonem Konfy mam w głębokim poważaniu. Chcesz to sobie poszukaj w historii moich wypowiedzi. Nie chcesz to nie szukaj. Twoja sprawa. Innych do tego nie mieszaj.
3
@bartekvisca sprawdź definicje bezrobotnego na stronie gusu :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 serio nie rozumiesz powodów dla których ludzie idą na wybory? U nas się nie głosuje pozytywnie ale negatywnie. Dlatego frekwencja była olbrzymia i dlatego większość partii nie miala żadnego programu o którym warto by debatować
0
@tomek8756 chciałbym zobaczyć jak Duduś zarządza skrócenie kadencji sejmu który na dobrą sprawę nie zdążył się jeszcze zorganizować. To dopiero by oberwał wizerunkowo :D
0
@michal26 a mnie natomiast dziwi. Albo inaczej - dziwi mnie że nie potrafił przewidzieć konsekwencji takiego wyboru.
Z całym szacunkiem ale takie głupie akcje to jest po prostu ośmieszanie się. Ja rozumiem że ich elektoratowi może to pasować i będą klaskać stopami że szczęścia ale trzeba mieć też na uwadze że innych to będzie zniesmaczyło. O dlatego potem mało kto będzie chciał z takimi ludźmi rozmawiać - szczególnie w tv i innych mediach. Trzeba dbać o to jak jesteś postrzegany nie tylko u swojego małego betonu.
0
@Foro a co w tym wywiadzie jest tak niesamowitego czego nie ma w innych przekazach i wypowiedziach Mentzena? Bo nie chce mi się oglądać jakiś bredni żeby kolejny raz posłuchać niedorzecznych postulatów gospodarczych.
Napiszę to jeszcze raz - jak chcesz sobie wierzyć w głupie rzeczy to sobie wierz. Nic mi do tego. Ale ja już się w życiu dużo podobnych głupot nasłuchałem i mi zdecydowanie wystarczy. A to że Ciebie to dziwi - to twój problem.
1
@mientusek1407 ja też nie głosowałem na Tuska bo to złodziej. A nie pochodzę z "polski b" i nie mam pojęcia co to polska b. Nie znam gorszej i lepszej polski. Ale pracowałem za rządów Tuska i pracowałem za rządów PiSu i ani jedne ani drugie dobre nie były.
0
@nioton ja rozumiem że na Tobie robi wrażenie forma i treść przekazu ale na mnie nie robi. Teksty jakie głosi Mentzen są puste i nieosiągalne. A najlepiej o całej partii świadczy to co się dzieje teraz - przewaliło wybory i już się żrą kto winny a kto niewinny. To jest niepoważne. I powtarza się przy każdej okazji. Posłuchaj lepiej o tym co o udziale w Konfederacji mówia ludzie którzy startowali z ich list a już w partii nie są. Bo to co się dzieje obecnie jest odzwierciedleniem tego o czym Ci ludzie mówią.
Jeżeli chcesz naiwnie wierzyć w Konfederacje to wierz - to jest Twoja sprawa i nic mi do tego. Ale ja nie wierzę w takie cuda bo takich rzeczy w polityce nie ma, nie było i nigdy nie będzie.
1
@mientusek1407 poparcie PiSu nie spada bo nie ma żadnej alternatywy. Alternatywa nie jest Hołownia z PSLem bo tam nie ma lidera z prawdziwego zdarzenia. Alternatywa nie jest lewica która z komuchów przerobiła się na lgbtowcow i promują się skrajną głupota. A już na pewno alternatywa nie jest pseudoprawicowa Konfederacja która bawi się w tiktoka albo wydaje jej się że tekstami o likwidacji zusu lub dobrowolnym ZUSie przekona kogokolwiek kto trochę liznął już życia i nie takie obiecanki cacanki słyszał. Gdyby Konta miała takiego Leppera to mogłoby się to udać. Ale Mentzen jest bardzo słaby merytorycznie i totalnie nie ma opanowania a Bosak jest za grzeczny. Nie ma lidera a program jest zbyt naiwny aby było opcja dla wyborców PiSu. Życie.
0
@michal26 myślisz że za 4 lata tiktok będzie lepszym miejscem do promowania swoich ideologii?
1
@Kozinho. Rzecz nie w urywkach ale w formie przekazu. A tiktok za poważna nie uchodzi.
Druga sprawa jest taka że bredzić o dobrowolnym zusie może każdy. Bredni nie zmieni tego kto to wypowie i gdzie to wypowie. Brednia w tv nadal jest brednia
3
@Zoker a po co mieliby dopuszczać do głosu kogoś kto nie ma nic ciekawego do powiedzenia?
1
@macio_944 MEMtzen :)
2
@esem91 nie? 15znakow
0
@mientusek1407 i zasadniczo ma rację. Bo 2 kadencja PiSu była lepsza niż 2 PO. Co nie znaczy że była dobra albo chociaż średnia. Była zła... Dlatego PiS miał najwyższy wynik. Co nie zmienia faktu że większość kraju ich nie chce - słusznie.
Najgorsze jest to że PiS zostawia po sobie totala bezkarność która teraz będą wykorzystywały wszystkie rządy :(