Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I taka tabela mnie się podoba!
https://www.flashscore.pl/mecz/pG4EhTOB/#/tabela/live
0
@barteq w zasadzie miał ;)
1
Widzę że ich czarny Torres jest naszym Torresem z poprzedniego sezonu :)
1
@BorzyKrzys ciekawe kogo ostatnio wsypał?
3
Młodzian zastąpił Oriola w destrukcji i od razu gra się bardziej układa. Przypadek?
1
@adi7adi8 i Felix w sumie. No dobra niech będzie ;)
0
7 minut? Jakie przerwy były?
0
Araujo odruchowo do Lewego na głowę chyba ;)
4
To chyba czerwo jednak powinno być. Ten z tyłu niby blisko ale jakie miał szanse na interwencje skoro nawet pionu specjalnie nie trzymał?
0
@karci0 na 16 latka na boisku też płaczą ;)
6
@abram3k On ma 16 lat typie.............
0
@Tasde Nic się specjalnie nie dzieje. Co ma robić?
2
Ale teraz zabrali Guiu bramkę... Łobuzy!!!!
0
Oho Oriol przeszedł na rozegranie. Będzie zabawnie
1
@SinMistico to ją wyjmij i umyj tyłek. Czemu się chwalisz że walisz w gacie?
4
@Culer9002 problemem jest to że ktoś zmarnował dużo energii aby nauczyć Cię pisać i czytać.
1
@Rewolucja123 w ogóle go nie przygotował po prawdzie...
3
Felix się połamał?
0
@Roobo to powinien być spalony
0
Nie ma karnego za to jest spalony
1
Ale niefart ma dziś młody :D
3
Fermin "słupek" Lopez
0
Oriol jeszcze utyka jeżeli dobrze widzę...
5
Oriol niech się ogarnie bo zaraz jakiś 14-latek go wygryzie ze składu...
1
@VeB 1899 Araujo taki zagrany ostatnio?
I kto ma za nich wejść? Junior na 30 minut w LM?
0
Guiu za Felixa pewnie niedługo się pojawi
0
@partymaker normalka. Tyłek ich widać boli że gość gra przyzwoity mecz
1
@kiper09 akurat bardzo dobrze próbuje zagrywać nieoczywiste piłki a przy tym gra bez ryzyka. Rozumiem że gościa nie lubisz ale oceniaj po tym jak ktoś gra a nie po swoich humorkach...
2
@kiper09 co Ci Alonso przeszkadza w tym meczu? O.o
0
@partymaker Joselu chyba nie grał dostatecznie długo w juniorach aby mieć status wychowanka Realu