Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guiu za Felixa pewnie niedługo się pojawi
0
@partymaker normalka. Tyłek ich widać boli że gość gra przyzwoity mecz
1
@kiper09 akurat bardzo dobrze próbuje zagrywać nieoczywiste piłki a przy tym gra bez ryzyka. Rozumiem że gościa nie lubisz ale oceniaj po tym jak ktoś gra a nie po swoich humorkach...
2
@kiper09 co Ci Alonso przeszkadza w tym meczu? O.o
0
@partymaker Joselu chyba nie grał dostatecznie długo w juniorach aby mieć status wychowanka Realu
0
@KmN Nacho, Garcia, Carvajal i Vazquez
0
Oriol przy de Jongu wyglądał naprawdę porządnie. A obok Fermina i Gundo wygląda chwilami jakby to on grał pierwszy sezon w seniorach.
0
@szkutnik91 Balde pewnie wejdzie za niego na 2 połowę
0
@vangoor niestety Real wygrał wczoraj 2:1
0
@ShawnC Po meczu będzie płakał jak Vini ;)
1
Ło panie! Dajcie mu numer z 1 drużyny bo to obciach ze gra z 32 ;)
0
@mientusek1407 Villarreal, Betis i Porto w tym sezonie. Ogórków to nie kąsa akurat ;)
1
Typ leży i zwija się z bólu a Gundo podchodzi i się z niego śmieje. Niezły typ ;)
2
@pikass14 "LaBamba gites, caffe Bernabeu ssie"
0
@Messiah10 ja tam się normalnie cieszę ;)
2
@FCB24 brak wykończenia pasuje do nas idealnie ;)
0
Baby shark tututu baby shark!!!
0
Nie ma spalonego! :D
4
@molibden tam gdzie będzie tak nieistotne głosowanie że multum posłów nie przyjdzie.
0
@insp1re odważna decyzja o takim wpisie przed meczem. O 18:51 będzie tutaj multum komentarzy typu "co za dziad! Nie umie kopnąć prosto piłki! Sprzedać!!"
1
@kanver_ ciekawe skąd weźmiemy choć 4
0
@bartekvisca no nie wiem. Mając w alternatywie lamasie ciężko oczekiwać że kolejny 17-latek wejdzie i zrobi furorę. Aż tyle mega talentów nie ma.
0
@Sulimo to jest dzieciak. Nikt normalny nie oczekuje że nastolatek będzie podejmował tylko racjonalne decyzje.
0
@JimMorrisonFCB i potem wielkie zdziwienie że nastolatek łapie kontuzje... Ale te płacze ekspertów z labamby są chyba jednak głupsze
3
@kuz Pedri został zajechaniu totalnie i teraz to wychodzi. To jest mimo wszystko dzieciak. On jeszcze nie ma nawet 21 lat. Niech się wyleczy choćby miał nie grać i cały listopad. Niech się choć trochę odbuduje bo kiedy tylko jest dostępny to gra wszystko.
1
@maroon punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W tym wypadku każdy kto walczy z żydami nie jest terrorysta
0
@LM10GOAT no i bardzo dobrze. Niech nie przyspieszają powrotu tylko niech się wyleczy raz a dobrze. Zatyrali chłopaka i potem zdziwienie wielkie że łapie kontuzje...
0
@Comentateiro ciekawą masz definicję kogoś kto realnie ocenia stan klubu i drużyny. Jak opiszesz swój naiwny romantyzm?
0
@Keson taki @Comentateiro co mecz narzeka na grę jakby tutaj punkty za styl przyznawali więc nie dziwi mnie że narzekacze będą zawsze. Ale niech se narzekają jak takie mają hobby ;)
1
@michal26 mnie się marzy możliwość wykupowania jednego meczu LM zamiast płacenia 40 zł za wszystkie ktorych i tak nie oglądam. No i przydałaby się F1 - choć przez neta - legalnie do obejrzenia bez kupowania całego kanału