Azi

0

Guiu za Felixa pewnie niedługo się pojawi

Azi

0

@partymaker normalka. Tyłek ich widać boli że gość gra przyzwoity mecz

Azi

1

@kiper09 akurat bardzo dobrze próbuje zagrywać nieoczywiste piłki a przy tym gra bez ryzyka. Rozumiem że gościa nie lubisz ale oceniaj po tym jak ktoś gra a nie po swoich humorkach...

Azi

2

@kiper09 co Ci Alonso przeszkadza w tym meczu? O.o

Azi

0

@partymaker Joselu chyba nie grał dostatecznie długo w juniorach aby mieć status wychowanka Realu

Azi

0

@KmN Nacho, Garcia, Carvajal i Vazquez

Azi

0

Oriol przy de Jongu wyglądał naprawdę porządnie. A obok Fermina i Gundo wygląda chwilami jakby to on grał pierwszy sezon w seniorach.

Azi

0

@szkutnik91 Balde pewnie wejdzie za niego na 2 połowę

Azi

0

@vangoor niestety Real wygrał wczoraj 2:1

Azi

0

@ShawnC Po meczu będzie płakał jak Vini ;)

Azi

1

Ło panie! Dajcie mu numer z 1 drużyny bo to obciach ze gra z 32 ;)

Azi

0

@mientusek1407 Villarreal, Betis i Porto w tym sezonie. Ogórków to nie kąsa akurat ;)

Azi

1

Typ leży i zwija się z bólu a Gundo podchodzi i się z niego śmieje. Niezły typ ;)

Azi

2

@pikass14 "LaBamba gites, caffe Bernabeu ssie"

Azi

0

@Messiah10 ja tam się normalnie cieszę ;)

Azi

2

@FCB24 brak wykończenia pasuje do nas idealnie ;)

Azi

0

Baby shark tututu baby shark!!!

Azi

0

Nie ma spalonego! :D

Azi

4

@molibden tam gdzie będzie tak nieistotne głosowanie że multum posłów nie przyjdzie.

Azi

0

@insp1re odważna decyzja o takim wpisie przed meczem. O 18:51 będzie tutaj multum komentarzy typu "co za dziad! Nie umie kopnąć prosto piłki! Sprzedać!!"

Azi

1

@kanver_ ciekawe skąd weźmiemy choć 4

Azi

0

@bartekvisca no nie wiem. Mając w alternatywie lamasie ciężko oczekiwać że kolejny 17-latek wejdzie i zrobi furorę. Aż tyle mega talentów nie ma.

Azi

0

@Sulimo to jest dzieciak. Nikt normalny nie oczekuje że nastolatek będzie podejmował tylko racjonalne decyzje.

Azi

0

@JimMorrisonFCB i potem wielkie zdziwienie że nastolatek łapie kontuzje... Ale te płacze ekspertów z labamby są chyba jednak głupsze

Azi

3

@kuz Pedri został zajechaniu totalnie i teraz to wychodzi. To jest mimo wszystko dzieciak. On jeszcze nie ma nawet 21 lat. Niech się wyleczy choćby miał nie grać i cały listopad. Niech się choć trochę odbuduje bo kiedy tylko jest dostępny to gra wszystko.

Azi

1

@maroon punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W tym wypadku każdy kto walczy z żydami nie jest terrorysta

Azi

0

@LM10GOAT no i bardzo dobrze. Niech nie przyspieszają powrotu tylko niech się wyleczy raz a dobrze. Zatyrali chłopaka i potem zdziwienie wielkie że łapie kontuzje...

Azi

0

@Comentateiro ciekawą masz definicję kogoś kto realnie ocenia stan klubu i drużyny. Jak opiszesz swój naiwny romantyzm?

Azi

0

@Keson taki @Comentateiro co mecz narzeka na grę jakby tutaj punkty za styl przyznawali więc nie dziwi mnie że narzekacze będą zawsze. Ale niech se narzekają jak takie mają hobby ;)

Azi

1

@michal26 mnie się marzy możliwość wykupowania jednego meczu LM zamiast płacenia 40 zł za wszystkie ktorych i tak nie oglądam. No i przydałaby się F1 - choć przez neta - legalnie do obejrzenia bez kupowania całego kanału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?