Azi

2

@koksik2700 Np to że straszą Cię czymś co ma już zapewne miejsce a Ty przeżywasz jakby Ci robili straszliwą krzywdę.

Azi

0

@koksik2700 a w USA nie robą tego od dawna?

Azi

0

@tbas Chłopie masz wszystko wyjaśnione tak prosto jak się tylko da. Nie rób z siebie większego głupka jeszcze. Przecież to jest proste jak budowa cepa: przed klasykiem była potrzeba wzmocnić zespół więc klub robił co się da żeby FdJ mógł zagrać. A skoro się nie udało to wrócili do normalnego trybu leczenia urazu. Weź się chłopie ogarnij życiowo zamiast doszukiwać się teorii spiskowych na stronie kibiców Barcelony...

Azi

0

@MateuszDoniec nie jest robiona żadna afera tylko @tbas ma problem ze zrozumieniem bardzo prostych rzeczy niestety :D

Azi

1

@MateuszDoniec obawiam się że logika to coś czego kolega wyżej nie przyjmuje ;)

Azi

1

@pluszek a może kolejny rząd chce robić to samo co PiS? Żyć na kredyt...

Azi

2

@DaPidejpi jeden zdecydowanie.
Real zdobywający tryplet. Śmiech na sali :D

Azi

1

@TheCule Bartomeu zniszczył ten klub. Z każdej strony

Azi

0

Doczekałem czasów kiedy nawet wyjazdy na kadry U-17 osłabia kadrę meczowa Barcelony :)

A jeszcze kilka lat temu były narzekania że LaMasia się skończyła. Że ostatni wychowanek, który się na dłużej przebił to S. Roberto.

Azi

6

@pacior95 "samo" się rozszerza ;)
Zupełnym przypadkiem Hamas współpracuje z ruskimi, którym jest bardzo na rękę żeby przenieść zainteresowanie świata w inny region niż Ukraina. Ale pewnie to czysty "przypadek" że Hamas uaktywnił się na taką skalę dokładnie w tym momencie. Przypadek. Wspominałem że to przypadek? ;)

Azi

1

@goldmetaxa już? Ulżyło? Dupa trochę mniej boli? :D

Azi

9

Trochę im to zajęło...

Azi

1

To przecież był @Rust_Cohle !!!

Azi

0

@AFA90 współczuję

Szukaj na allegro

Azi

1

@AFA90 nieeeee to zwis męski ozdobny

Choć niektóre oszołomy będą się upierać że niekoniecznie męski..........

Azi

2

@Danny Gaucho Labamba to piękne miejsce. Idę o zakład że znalazło by się tutaj kilka osób które tam post za potem potrafiłyby z pamięci przejść wszystkie kwestie z tego filmu :D

Azi

0

@Rewolucja123 @Comentateiro przypadkowo usunął konto?

Azi

4

@tristan87 to jak nie jesteś głodny to zostaw te frytki. A jak jesteś to se kup!

Azi

1

Dlaczego wyjadacz mi frytki? Nie możesz sobie kupić?

Azi

2

@GeneralXavi w kolejnym tygodniu. Generalnie jeżeli temperatura przekracza 10 stopni to nie zakładam

Azi

10

Realnie obstawić można tylko Pedriego i Yamala

Azi

1

@Kapitan hawk nie wszyscy potrafią tam czytać i pisać więc nie mogą się wypowiadać :P

Azi

1

@Kgorecki2500 dobre :D

Azi

1

Po co Leo dementuje takie newsy? W zasadzie Romero doniósł o gadce-szmatce. Nawet gdyby okazało się że do jakiejś wymiany uprzejmości doszło to nic z tego i tak nie wynika. Dementowanie takich newsów jest ciekawsze niż sam news :)

Azi

8

Ciężko to nawet skomentować

Azi

1

@AllBundy wspaniały serial. Szkoda że dziś lewactwo by nie pozwoliło na produkcję.

Azi

1

@MichuZ44 Na 6. Jedną powinien mieć Iniesta a jedną Lewy. To z ery Leo dwójka zawodników "okradziona" z tego trofeum

Azi

2

@MESSIah16 byłem tutaj zanim dyskusja trafiła do gorących ;)

Azi

3

Tytuł brzmi jak kiepski żart. Ale to wina cyrków jakie Vini odstawia na boisku.

Azi

0

@DaPidejpi normalnie jakby to było coś niespotykanego w eksptraklapie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?