Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 Np to że straszą Cię czymś co ma już zapewne miejsce a Ty przeżywasz jakby Ci robili straszliwą krzywdę.
0
@koksik2700 a w USA nie robą tego od dawna?
0
@tbas Chłopie masz wszystko wyjaśnione tak prosto jak się tylko da. Nie rób z siebie większego głupka jeszcze. Przecież to jest proste jak budowa cepa: przed klasykiem była potrzeba wzmocnić zespół więc klub robił co się da żeby FdJ mógł zagrać. A skoro się nie udało to wrócili do normalnego trybu leczenia urazu. Weź się chłopie ogarnij życiowo zamiast doszukiwać się teorii spiskowych na stronie kibiców Barcelony...
0
@MateuszDoniec nie jest robiona żadna afera tylko @tbas ma problem ze zrozumieniem bardzo prostych rzeczy niestety :D
1
@MateuszDoniec obawiam się że logika to coś czego kolega wyżej nie przyjmuje ;)
1
@pluszek a może kolejny rząd chce robić to samo co PiS? Żyć na kredyt...
2
@DaPidejpi jeden zdecydowanie.
Real zdobywający tryplet. Śmiech na sali :D
1
@TheCule Bartomeu zniszczył ten klub. Z każdej strony
0
Doczekałem czasów kiedy nawet wyjazdy na kadry U-17 osłabia kadrę meczowa Barcelony :)
A jeszcze kilka lat temu były narzekania że LaMasia się skończyła. Że ostatni wychowanek, który się na dłużej przebił to S. Roberto.
6
@pacior95 "samo" się rozszerza ;)
Zupełnym przypadkiem Hamas współpracuje z ruskimi, którym jest bardzo na rękę żeby przenieść zainteresowanie świata w inny region niż Ukraina. Ale pewnie to czysty "przypadek" że Hamas uaktywnił się na taką skalę dokładnie w tym momencie. Przypadek. Wspominałem że to przypadek? ;)
1
@goldmetaxa już? Ulżyło? Dupa trochę mniej boli? :D
9
Trochę im to zajęło...
1
To przecież był @Rust_Cohle !!!
0
@AFA90 współczuję
Szukaj na allegro
1
@AFA90 nieeeee to zwis męski ozdobny
Choć niektóre oszołomy będą się upierać że niekoniecznie męski..........
2
@Danny Gaucho Labamba to piękne miejsce. Idę o zakład że znalazło by się tutaj kilka osób które tam post za potem potrafiłyby z pamięci przejść wszystkie kwestie z tego filmu :D
0
@Rewolucja123 @Comentateiro przypadkowo usunął konto?
4
@tristan87 to jak nie jesteś głodny to zostaw te frytki. A jak jesteś to se kup!
1
Dlaczego wyjadacz mi frytki? Nie możesz sobie kupić?
2
@GeneralXavi w kolejnym tygodniu. Generalnie jeżeli temperatura przekracza 10 stopni to nie zakładam
10
Realnie obstawić można tylko Pedriego i Yamala
1
@Kapitan hawk nie wszyscy potrafią tam czytać i pisać więc nie mogą się wypowiadać :P
1
@Kgorecki2500 dobre :D
1
Po co Leo dementuje takie newsy? W zasadzie Romero doniósł o gadce-szmatce. Nawet gdyby okazało się że do jakiejś wymiany uprzejmości doszło to nic z tego i tak nie wynika. Dementowanie takich newsów jest ciekawsze niż sam news :)
8
Ciężko to nawet skomentować
1
@AllBundy wspaniały serial. Szkoda że dziś lewactwo by nie pozwoliło na produkcję.
1
@MichuZ44 Na 6. Jedną powinien mieć Iniesta a jedną Lewy. To z ery Leo dwójka zawodników "okradziona" z tego trofeum
2
@MESSIah16 byłem tutaj zanim dyskusja trafiła do gorących ;)
3
Tytuł brzmi jak kiepski żart. Ale to wina cyrków jakie Vini odstawia na boisku.
0
@DaPidejpi normalnie jakby to było coś niespotykanego w eksptraklapie