Azi

1

@dorkizos równie dobrze może sobie właśnie muzykę włączać. Rafa też ma słuchawki - więc pewnie "bawił się" telefonem kilkanaście sekund wcześniej...

Azi

1

Ja też nie rozumiem jak to się dzieje. Ale coś musi powodować że drużyna trenuje dobrze, ma plan na grę a potem na boisku to wygląda źle.

Azi

0

@MateuszGotowka99 a ja napisałem że skłamał? O.o

Azi

2

@macio_944 Chyba musielibyśmy przegrać nie tylko z Porto ale i Atwerpią przy jednoczesnym remisie Porto i Szachtara

Azi

0

@BarcaInfo ma chyba wylew twitterowy :D


Azi

0

@kkbarca Od Lucho to samo tutaj się przewija. "Wsytarczy zmienić trenera" i już 4 kolejny to samo.

Azi

1

Szacunek dla Szachtara - dawno nie widziałem drużyny która broniłaby się tak dobrze a przy tym wychodziła do tylu ataków. Ile sił oni włożyli w to spotkanie, to nie mam pytań.

Azi

5

Gavi dwóch na raz zabił... Niezłe jaja

Azi

0

Teraz dużo lepiej to wygląda

Azi

1

@Kapitan hawk patrząć na to jak do rozegrania włącza się Oriol to ja już wolę S. Roberto...

Azi

0

@DonCarletto to pewnie masz niezłego zeza

Azi

0

@DonCarletto A Ty czemu nie siedzisz w kafajce tylko na LaBambie? Bo nawet tutajesze bólo-dupce prezentują wyższy poziom? :D

Azi

1

@FcPortoFan1999 pewnie Pep właśnie. Tylko jakoś nie wydaje mi się żeby Pep pracować z taką kadrą :D

Azi

1

Strasznie wygląda nasza gra bez rozgrywającego. Gundo nigdy nim nie był i się do tej roli nie nadaje. Ale i tak jest lepszy niż Gavi, który w ogóle nie bierze udziału w budowaniu akcji. A Oriol? To Busi poruszający się o kulach byłby lepszy.

Na bank wejdzie Pedri za Romeu.

Azi

0

@pacior95 A szukaj sobie jeżeli masz takie dziwne potrzeby :D

Azi

0

@Rewolucja123 trzeba przyznać że wrzutka wyszła im idealnie. Strzał również. Do tego piękny przerzut. Ideał im wyszedł - nie oszukujmy się

Azi

0

@mate92 uderz w stół :D

Azi

1

Na labambie jest jakiś konkurs na dzbana dnia bo wylew kretynów i dupo-bólców olbrzymi

Azi

2

Bramkarz Szachtara ma więcej dryblingów niż Raphinha :D

Azi

0

Co się dzieje z tą murawą że oni mają takie problemy z utrzymaniem równowagi?

Azi

1

Szachtar z taktyką "dzida do Lewego" :)

Azi

2

Ale teraz Torres wyłuskał piłkę rywalowi :D

Azi

0

Raphinha zdecydowanie za mało prób dryblingów. Dziwne bo wydawało mi się że to zawodnik nastawiony typowo na drybling

Azi

0

@Culer9002 XD
15znaków15znaków

Azi

1

@pacior95 stary jak potrzebujesz srać to idź do klopa...

Azi

0

Lewy dziś aktywny. Może coś ustrzeli :)

Azi

3

@Kalipso Cancelo pewnie by nie grał gdyby zdrowy był S. Roberto. Brak zmiennika niestety. Możliwe jednak że wejdzie Kounde lub Balde w drugiej połowie.

Azi

1

@Kessie Romeu w pierwszym składzie... Brrr! Będzie ostro!
A na prawej Kounde, Araujo, Balde czy Cancelo?

Azi

1

@Jakchcesz Daj jeszcze tą o 11 zawodnikach w obu drużynach.

Azi

1

@Fake69 Naucz się czytać ze zrozumieniem. O klasyku mówi w konkretnym kontekście. Lubujesz się w publicznym okazywaniu swojego bólu dupy? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?