Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dorkizos równie dobrze może sobie właśnie muzykę włączać. Rafa też ma słuchawki - więc pewnie "bawił się" telefonem kilkanaście sekund wcześniej...
1
Ja też nie rozumiem jak to się dzieje. Ale coś musi powodować że drużyna trenuje dobrze, ma plan na grę a potem na boisku to wygląda źle.
0
@MateuszGotowka99 a ja napisałem że skłamał? O.o
2
@macio_944 Chyba musielibyśmy przegrać nie tylko z Porto ale i Atwerpią przy jednoczesnym remisie Porto i Szachtara
0
@BarcaInfo ma chyba wylew twitterowy :D
0
@kkbarca Od Lucho to samo tutaj się przewija. "Wsytarczy zmienić trenera" i już 4 kolejny to samo.
1
Szacunek dla Szachtara - dawno nie widziałem drużyny która broniłaby się tak dobrze a przy tym wychodziła do tylu ataków. Ile sił oni włożyli w to spotkanie, to nie mam pytań.
5
Gavi dwóch na raz zabił... Niezłe jaja
0
Teraz dużo lepiej to wygląda
1
@Kapitan hawk patrząć na to jak do rozegrania włącza się Oriol to ja już wolę S. Roberto...
0
@DonCarletto to pewnie masz niezłego zeza
0
@DonCarletto A Ty czemu nie siedzisz w kafajce tylko na LaBambie? Bo nawet tutajesze bólo-dupce prezentują wyższy poziom? :D
1
@FcPortoFan1999 pewnie Pep właśnie. Tylko jakoś nie wydaje mi się żeby Pep pracować z taką kadrą :D
1
Strasznie wygląda nasza gra bez rozgrywającego. Gundo nigdy nim nie był i się do tej roli nie nadaje. Ale i tak jest lepszy niż Gavi, który w ogóle nie bierze udziału w budowaniu akcji. A Oriol? To Busi poruszający się o kulach byłby lepszy.
Na bank wejdzie Pedri za Romeu.
0
@pacior95 A szukaj sobie jeżeli masz takie dziwne potrzeby :D
0
@Rewolucja123 trzeba przyznać że wrzutka wyszła im idealnie. Strzał również. Do tego piękny przerzut. Ideał im wyszedł - nie oszukujmy się
0
@mate92 uderz w stół :D
1
Na labambie jest jakiś konkurs na dzbana dnia bo wylew kretynów i dupo-bólców olbrzymi
2
Bramkarz Szachtara ma więcej dryblingów niż Raphinha :D
0
Co się dzieje z tą murawą że oni mają takie problemy z utrzymaniem równowagi?
1
Szachtar z taktyką "dzida do Lewego" :)
2
Ale teraz Torres wyłuskał piłkę rywalowi :D
0
Raphinha zdecydowanie za mało prób dryblingów. Dziwne bo wydawało mi się że to zawodnik nastawiony typowo na drybling
0
@Culer9002 XD
15znaków15znaków
1
@pacior95 stary jak potrzebujesz srać to idź do klopa...
0
Lewy dziś aktywny. Może coś ustrzeli :)
3
@Kalipso Cancelo pewnie by nie grał gdyby zdrowy był S. Roberto. Brak zmiennika niestety. Możliwe jednak że wejdzie Kounde lub Balde w drugiej połowie.
1
@Kessie Romeu w pierwszym składzie... Brrr! Będzie ostro!
A na prawej Kounde, Araujo, Balde czy Cancelo?
1
@Jakchcesz Daj jeszcze tą o 11 zawodnikach w obu drużynach.
1
@Fake69 Naucz się czytać ze zrozumieniem. O klasyku mówi w konkretnym kontekście. Lubujesz się w publicznym okazywaniu swojego bólu dupy? O.o