Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 wyniki widać przecież
0
@PawkoFCB a przy tym jest straszliwym dupkiem atakującym rywali bez piłki. Niestety to Real wiec:
1. sędziowie udają że tego nie widzą
2. te cechy idealnie powodują że tylko lepiej pasuje do tego klubu
3
Proponuję sprawdzić następujący scenariusz: zawiesić Viniego na 10 spotkań i sprawdzić czy stadion będzie zachowywał się w ten sam sposób kiedy Vini nie będzie prowokował trybun (bo 10 spotkań powinno go nauczyć myśleć).
I nie - nie ma zgody na rasizm w żadnej postaci. Ale nie może być tak, że jeden idiota prowokuje a kara się innych idiotów. Każdy idiota powinien zostać ukarany równo z przewiną.
1
@Firestone nie tylko Barcelona ma kontuzje i wąską kadrę ale tylko Barcelona ma tyle kontuzji i wąską kadrę i klasyk po całej serii spotkań co 3 dni. Tobie się wydaje że jak masz pół składu kontuzjowaną to wystarczy "czary-mary" i nagle zawodnicy nie będą zmęczeni?
0
@tbas sędzia nie był przecież zmieniony. To że mógł być wyznaczony ktoś inny to nie znaczy że komitet zmienił sędziego. Do tego nie doszło a przynajmniej ja o niczym takim nie wiem.
0
@Firestone to co nas wykończyło to granie co 3 dni przy tylu kontuzjach i wąskiej kadrze oraz przekonanie że 1:0 to 1:0 i tak skończyć się musi ;)
1
@tbas Przecież to jest kibic Realu XD
Real TV nic nie musiał robić w tym zakresie
0
@Kgorecki2500 są a jednak ich nie ma. Nie ma obecnie mniej znaczącej partii, która ma swoich przedstawicieli w sejmie. W zasadzie stwierdzenie że kraj marnuje pieniądze trzymając ich tam nie jest w żadnej mierze przesadą :D
1
@Coutinho007 Wróci Frankie i Pedri to Oriol zapomni o graniu. Jeżeli Gavi, Gundo i Fermin są w stanie zdominować Real to nie ma się co martwić o drugą linię.
0
@Rewolucja123 Gavi zrobił to co każdy rozsądny zawodnik zrobiłby na jego miejscu. Anglikowi wyszedł piękny strzał bo złapał formę życia - jego plus a nasz minus. Nie zmieni to faktu że jest to straszliwy buc i dupek atakujący często rywali bez powodu. Ale to cecha która powoduje że idealnie pasuje do śmietankowych.
Zawaliliśmy zostawiając puste przedpole. Akurat w tej sytuacji przydałby się Oriol który nie nadażyłby za rywalem wbiegającym w pole karne :D
0
@Kgorecki2500 Stawiam 100 zł że za 4 lata Konfederacji już nie będzie ;)
0
@Fake69 Dlatego że ma 16 lat i jest jeszcze dzieckiem od którego oczekiwanie równej formy w długim okresie jest straszliwą naiwnością.
3
@Rewolucja123 Ale stał i patrzył za boiskiem więc jego wina ;)
0
@Rewolucja123 dobrze że Gavi poszedł do tej wrzutki. Tam zabrakło asekuracji. Zaraz po wybiciu Gaviego należało wyjść wysoko. Tam było bardzo dużo czasu żeby doskoczyć przed pole karne.
0
@LM10GOAT wystarczy nie być kibicem Barcelony i oczywistym jest że będziesz nienawidził wojownika. Ale to ich problem a nie nasz :D
1
@Kengo Pierwsza połowa totalna dominacja. Powinniśmy spokojnie prowadzić 3:0 ale a to słupek (2 razy) a to Kepa wyjął fartownie. Na koniec pierwszej połowy Araujo wyskakiwał do główki przy rożnym i jeden z rywali ściągnął go do ziemi gdy miał piłkę w zasięgu - karny 100% ale oczywiście sędzia drukuje dla Realu.
W drugiej połowie wyraźnie zaczęliśmy siadać kondycyjnie (co nie dziwi przy tej ilości kontuzji i meczach co 3 dzień). Niestety zmiany weszły słabo. Real przejął inicjatywę i najpierw strzelił bramkę z dystansu. Mats zasłonięty ale większe pretensje do pomocników (Fermin i Gundo), którzy nie doskoczyli w porę. W samej końcówce Modric przedłużył wrzutkę i niestety Inigio złamał linię a Romeu (sic!) totalnie odpuścił Bellinghama. I skończyło się źle. Szkoda - bo ten mecz był do zamknięcia w 1 połowie.
1
@FcPortoFan1999 Nie prowokuj ich :D
0
@JohnA
tutaj masz ujęcie z obu stron. Araujo ani go nie trzyma ani nie popycha. A sposób w jaki rywal "ukałada" prawą nogę to nikt normlany nie może uznać za naturalny.
0
@Derean jaki karny? Czysta symulka.
4
@DonMatteo901 to drugi kolejny klasyk gdzie powinniśmy po pierwszej połowie mieć zamknięty mecz ale nie korzystamy z szans i przegrywamy. Ten wynik dziś lepszy niż poprzedni ale to żadne pocieszenie.
0
@JohnA oglądasz c+? Właśnie sędzia powiedział dokładnie to co ja
0
@Rewolucja123 wiadomo przed meczem było że będą ich pchali. Powinniśmy wykorzystać to co było wcześniej a drugą połowę sobie przespacerować przy 3:0. Sami sobie jesteśmy winni
0
@Seneka XD
Śmieszny jesteś skoro uważasz że mnie obchodzi czy dodajesz mnie do blokowanych czy nie. To Ty do mnie napisałeś dziś przecież XD
0
@add1337 od zawsze przepychają real. W pierwszej połowie nam nie przeszkadzał stronniczy sędzia. Trzeba być lepszym a nie szukać usprawiedliwień
0
Drużyna jest totalnie wypruta z sił po ostatnich meczach. Dobrze że na jesień a nie na wiosnę.
0
@JohnA proszę cię. Jest różnica między trzymaniem kogoś. A wyciąganiem nogi do boku tylko po to żeby zahaczyć o rywala. Na czym polega symulka?
0
@Seneka możesz sobie wiedzieć. To też mnie nie interesuje. Ale śmieszy mnie że dalej próbujesz mnie informować.
0
@JohnA Araujo. Na camavindze? On włożyło nogę między nogi Araujo. Czysta symulka.
0
@Seneka ziewa!
Wól tam sobie co chcesz. W ogóle mnie to nie interesuje.
1
@TheNekro94 przed zmianami reż nie robiliśmy. Real przejął inicjatywę - trzeba było reagować