Azi

2

Jak po Porto. Drużyna wygrywa bardzo trudny wyjazd a labamba płacze.

Psy szczekają a karawana idzie dalej. I jechać będzie.

W dupach się ludziom poprzewracało. Niektórym się wydaje że to skoki narciarskie i punkty są za styl. Tyle że nie ma takich. Jak wygrasz 5:0 i 1:0 to te 3 punkty są tak samo ważne. Dlatego istotne jest żeby mieć 3 punkty nawet wtedy gdy gra idzie Ci jak po grudzie.

Azi

0

@FCB24 przypuszczam że dlatego że nie dyktuje się karnych za wpychanie nogi pod rywala tylko po to żeby się przewrócić przy kontakcie.

Bez ironii - to zawodnik RSSS faulował w tej sytuacji Kounde a nie odwrotnie.

Azi

0

@partymaker jakie to szczęście że w sztabie ktoś pomyślał o tym żeby wyjść na mecz z bramkarzem i obrońcami :D

Azi

0

@Matix90 Ten sam Xavi wygrał tą ligę więc bredzisz straszliwie.

Azi

9

@Emhyr Tylko że mecz trwa 90 minut + czas doliczony i możesz nie mieć okazji przez 94 minuty a i tak wygrać. RSSS nie miał jakiś mega okazji więc to był mecz na 0:0. Z tym że my wykorzystaliśmy jedną z dwóch dobrych okazji jakie mieliśmy.

Typowy fan (bo w takim wypadku słowo kibic w ogóle nie pasuje) Barcy. Barcelona przegrywa - źle. Barcelona wygrywa - źle. Co tam że to trudny rywal a pół 11 jest kontuzjowane lub wraca po urazach. Co tam że to wyjazd. Biadolić i zrzędzić. Tyle tylko umiecie?

Azi

0

@Emhyr tak? To czemu w tym meczu mieliśmy xG większe niż rywal? O.o

Azi

0

@Emhyr akurat RSSS specjalnie oakzji też sobie nie stworzył. To że mieli piłkę to jeszcze nic nie znaczy i akurat my to wiemy bardzo dobrze ;)
Druga połowa zdecydowanie dla nas. Ogóle powinno być na remis ale to samo było w klasyku a punkty jednak uciekły. To nie jest sprawiedliwy sport

Azi

1

Pedri potrzebował 20 minut żeby zacząć grać. Ale jak już zaczęliśmy to skończyło się pozytywnie. Za miesiąc będzie też FdJ i zaczniemy granie

Azi

0

Niemożliwe nie istnieje :)

Azi

1

Goooooollllllllll

Azi

2

Nie ma spalonego!!

Azi

2

Ależ Gavi zabrał Pedriemu asystę :(

Azi

2

Typ nie miał szans dojść do piłki i do tego wkłada nogę prosto pod nogi Kounde. No bez jaj. Gdyby on choć zastawiał piłkę to bym rozumiał dyskusje o potencjalnym karnym ale nie wtedy gdy ścina się zawodnika który ma do tej piłki bliżej.

Azi

0

Torres i Yamal nawet się nie rozgrzewają.

O a jednak Torres ruszył do rozgrzewki

Azi

0

@Encore jeszcze ta prawa noga szuka kontaktu... To jest żałosne strasznie. Nie cierpię zawodników odstawiajacych takie cyrki

Azi

4

@Encore co widać? Że Felix chce się przewrócić a rywal mu w tym nie pomaga.

Azi

2

@Tasde jedni od lat budują drużynę a Barcelona od lat była rozwalania, jest na skraju bankructwa, zawodnicy są ściągani niemal z łapanki. Tutaj nie ma co porównywać...

Azi

0

@Losiex a jaki napastnik nie dostający podań zagrałby top w jego sytuacji? Weź się ogarnij trochę

Azi

0

@RoberDzik hala dzieci by płakały że karny ale widzę nasi wcale nie lepsi...

Azi

2

Felix przestań pajacowac i weź się za granie. Machanie rękami nie zrobi z Ciebie Neymara a za tą symulke to byś się wstydził

Azi

0

Wygląda na 442 a nie 352. Arajuo pewnie będzie odpowiedzialny za Barrenetxea który trzyma się linii i przez którego idzie dużo szybkich akcji.

Azi

0

@Emhyr sprawdziłem heatmapy RSSS z poprzednich spotkań i już widzę że to będzie bardziej 442. Rywal buduje dużo akcji lewą stroną, gdzie Barrenetxea trzyma się linii i pewnie za niego będzie odpowiedzialny Araujo właśnie.

Azi

2

Gramy!
e: Araujo znowu na prawej czy 3 w obronie?

Azi

5

@Jakchcesz ale z Moskwy są ok znając życie ;)

Azi

0

@Kgorecki2500 Mógłby otworzyć mapę i sprawdzić że zarówno Davos jak i Bruksela leżą jednak na Ziemi a nie na obcych planetach :D

Ale pomijając już śmieszkowanie - zastanawiam się kto jest docelowym odbiorcą takich tekstów.

Azi

0

@Barcasub a kto będzie Mózgiem?

Azi

3

@macio_944 raz nie trafiłem do bramki i od razu pół internetów się śmieje...

Azi

0

@tadzik447 zgłoś urlop menstruacyjny i po problemie

Azi

0

@tbas ja nie oceniam Ciebie tylko brednie które tutaj wypisujesz.

Azi

0

@mekston Czy Perez będzie 2 kierowcą Red Bulla w 2024?
A. Nie
B. Na pewno nie
C. Ha ha ha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?