Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Roobo czy on serio musi podkreślać że jest memem?
0
@Lucerfi zasadniczo Lewy miał rację z nie wbiegał. Jeżeli jest tam 8 rywali +bramkarz to jaka jest szansa na zdobycie bramki przy wrzutce? Aż się prosi żeby zagrać piłkę przed pole karne właśnie
1
@Bykunn 17-latek lejący 12-latka i sprawiedliwość to coś co się nie łączy w całość. A to że dzieciak jest patologiczny to nic nie zmienia. Jedyne co z tego wyniesie to fakt że zamiast zastraszać będzie lał od razu inne dzieciaki.
3
Wczoraj Gundo powinien mieć zaliczona asystę drugiego stopnia przy bramce z 1 minuty....
2
@Bykunn nic nie zmienia. A wiesz co w tym wszystkim jest najgłupsze? Że oni nie tylko to wszystko nagrywają (a raczej że im to nie przeszkadza) i że to publikują. Czysty kretynizm.
9
Moim zdaniem czerwona to mogła być w końcówce gdzie Lewy wychodził na czystą pozycję a obrońca postanowił go faulować zamiast walczyć o piłkę.
2
@tomek8756 myślę że jak kradniesz to możesz się spodziewać takiego "wypadku"
0
@P33ck to teraz namów takiego gościa żeby przyszedł pracować w klubie gdzie nie ma kasy, są problemy z rejestrowaniem zawodników i gdzie dostajesz opierdziel nawet jak wygrywasz bo się styl nie podoba. Powodzenia...
Ty naiwny jesteś gościu.
0
@P33ck a my wymieniliśmy już 4 razy i cud nie nadszedł. Znaczy na cud jest mikroskopijna szansa i każdy kto myśli logicznie to rozumie...
0
@P33ck A co ma zmiana trenera w Chelsea do Barcelony? I dlaczego - zupełnie z dupy - zgadujesz co ja uważam na temat tego na co nas max stać w tej chwili. I co to ma wspólnego z moim wpisem? Bo zdaje się że nie umiesz nic mądrzejszego wymyślić wiec zamiast wybrnąć z twarzą to wolisz napisać jakieś pierdoły o niczym.
0
To się bardzo kiepsko zestarzało ;)
38
@Rewolucja123 skoro nie widzi gościa stojącego 2 metry od niego i dokładnie tam gdzie patrzy to znaczy że wiemy już skąd problemy ze skutecznością ;)
0
Lewy potrzebował bramki chyba bardziej nawet niż Barcelona. Widać było że zamiast grać w piłkę to walczy z samym sobą i obrońcami. Nie jest to żadne usprawiedliwienie jednak.
W czasie meczu pomyślałem że brakuje mi takiego Lewego z początku w Barcelonie, gdzie podpowiadał kolegom jak grać. Teraz widać tylko irytację.
0
@FcPortoFan1999 a nie jest?
3
@kubix05 widać było że oblewał urodziny jeszcze przed meczem :P
0
@P33ck na piwno - jak zawsze wystarczy zmienić trenera i będzie cud! ;D
0
@PIWOSZ89 szczególnie Girona ;)
0
@Worny To samo mógłby powiedzieć Torre ale jak pokazuje Girona to wcale nie był "zły Xavi" co było powszechną opinią LaBamby.
1
@Katalończyk 99 wiem - rozbodowałem po prostu Twoją wypowiedź :)
2
@Lisek zapomniałeś się przelogować czy po prostu gruby wpis?
Zdecydowanie za duże oczekiwania po nim chyba. Początek sezonu dobry, teraz kryzys mocny. Ale jak się ma (czy raczej nie ma) w alternatywie S. Roberto to na bezrybiu i rak ryba.
0
@Katalończyk 99 co jak co ale tego że u Xaviego młodzi nie grają to powiedzieć akurat się nie da. Balde wygryzł Albe (i poprawdzie to lepiej grał jak Alba w klubie był), Yamal wygryzł Rafe a może i Torresa. Fermin gra częsciej niż Oriol a Gavi i Pedri to wyjadacze nawet w kadrze więc ich chyba nie należy liczyć.
0
@mekston Trochę to nie trafione w sytuacji gdy z połowa LaBamby ryczy po tym jak (niezasłużenie oczywiście) wygraliśmy 2/3 mecze choc styl był gorszy niż beznadziejny :)
10
A cały mecz zagrał 16-latek...
3
@Emhyr a po co się Ty przejmujesz tym co Xavi mówi na konferencji?
1
@Emhyr ja też nie choć to czysta prawda. Po zawodnikach widać bardzo wyraźnie że się zablokowali. Kiedy Lewy strzelił pierwszą bramkę to jakby się rozluźnili. A po drugiej to już w ogóle zupełnie inni ludzie byli na boisku.
1
@VamosRakieta prawdziwy kibic Barcelony to masochista? :)
0
@P33ck słownik Ci poprawił jedno słowo na "tenisa" ;)
8
Lewandowski przypomniał sobie jak się gra w piłkę w drugiej połowie. Takiego zawodnika z taka wola strzelenia kolejnych goli to się bardzo przyjemnie ogląda. Jest nadzieja że w końcówce listopada gra będzie lepsza
11
Spóźniłem się 10 minut na mecz i ominęła mnie historia!
0
@bari_94 i tak właśnie patrzą kibice. Ale skoro już jest kryzys i nie ma stylu to lepiej mieć choć 3 pkt niż ich nie mieć