Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Roobo Cwiakala ma rację. Lewy wykańczanie ma ostatnio fatalne. Ale niedawno całą jego gra była fatalna. Wczoraj poruszał się , pressował i walczył już na dużo lepszym poziomie ( co nie znaczy że zagrał dobry mecz) więc jest choć nadzieja ze będzie lepiej. Wreszcie nie było to cało obce w tym zespole. Ale ta kiepska skuteczność poraża i nie ma się co oszukiwać.
0
@Abegor a ja twierdzę coś innego?
0
@bari_94 z Twojej wypowiedzi wynika wyłącznie to że NIE umiesz dostrzec choć wydaje Ci się że umiesz.
0
@Odcinkowy ja nie twierdzę że Lewy był skuteczny. Ale wy jedyne co potraficie ocenić to to że nie trafił w bramkę... Zawodnik robi trochę więcej w czasie meczu a tego ani ty ani @bari_94 dostrzec nie umiecie.
0
@AlwaysBlaugrana pressing działa to ekipa gra dobrze. Pressing nie działa to gra wygląda fatalnie - prawda z tych oczywistych.
1
@Saviola88 wreszcie grał zamiast machać łapami. A to że był przy tym przerażająco nieskuteczny to zupełnie inna kwestia. Ale wolę takiego Lewego niż takiego co to wcale nie uczestniczy w grze.
0
@bari_94 na piwno tak właśnie było......... Argh..
1
@Lucerfi Lewy nie jest ani pierwszym ani ostatnim napastnikiem który miał fatalny dzień w wykańczaniu akcji. Przeżywacie jakby nie wiadomo co się działo.
1
@bari_94 typowy przykład głupoty LaBamby. Kiedy Lewy wreszcie zaczął biegać, walczyć i dochodzić do sytuacji co przełożyło się na lepszą grę całej drużyny to geniusze uznali że w takim razie trzeba go wywalic. Czemu Wy ludzie nie myślicie zanim zabierzecie się za pisanie??
0
@Rl9k1nG z tydzień punkt straty tylko :)
1
@insp1re nie obrazę się na taki wynik ;)
7
Ktoś jeszcze ma wątpliwości że sędziowie robią wszystko żeby przeszkadzać Barcelonie?
1
@Sulimo wiec że odżywa stary Pedri. Ale stać go na dużo, dużo więcej :)
1
@FCB24 bo labamba skupiła się na tym że lewy zmarnował okazję. A tymczasem on naprawdę zagrał lepiej niż zwykle. Tyle że zaTorresowal dziś wybitnie
0
@TR3YWAY chłopak w podrabianej koszule?
1
@Szklaner Inigo kontuzja przed meczem. Felix mógł się nabawić urazu. A i Christensen trzymał się za udo
0
@karci0 to niech się ogarnie. To że prawy obrońca wygryzł go że składu to powinno dać mu do myślenia...
0
@Krychaaa10 skandalem to jest to że ten koleś sędziuje mecze na tym poziomie....
1
@mleczkoo może kolego zainwestuj w antydepresanty?
3
xG 2.17 - 0.60
Aleśmy marnowali tych okazji na 5.17 nawet
21
Sędzia "robiłem wszystko żeby im nie dać wygrać"
1
@AllBundy Xavi out? ;)
1
Goooooollllllllll Felix!!!!
0
Lewy powinien zostać szarakiem bo cos się storresowal
3
Alba ma trybunach :)
0
Rapha pół strzał pół podanie
2
Komentatorzy jeszcze nie wiedzą o zmianie w składzie
Widać że nie czytają Labamby
0
Christensen jednak w 11?
3
@bartas97 załamka że takie osoby mają prawko...
2
@Sulimo jungle bears jungle bears on the way