Azi

6

@Roobo Cwiakala ma rację. Lewy wykańczanie ma ostatnio fatalne. Ale niedawno całą jego gra była fatalna. Wczoraj poruszał się , pressował i walczył już na dużo lepszym poziomie ( co nie znaczy że zagrał dobry mecz) więc jest choć nadzieja ze będzie lepiej. Wreszcie nie było to cało obce w tym zespole. Ale ta kiepska skuteczność poraża i nie ma się co oszukiwać.

Azi

0

@Abegor a ja twierdzę coś innego?

Azi

0

@bari_94 z Twojej wypowiedzi wynika wyłącznie to że NIE umiesz dostrzec choć wydaje Ci się że umiesz.

Azi

0

@Odcinkowy ja nie twierdzę że Lewy był skuteczny. Ale wy jedyne co potraficie ocenić to to że nie trafił w bramkę... Zawodnik robi trochę więcej w czasie meczu a tego ani ty ani @bari_94 dostrzec nie umiecie.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana pressing działa to ekipa gra dobrze. Pressing nie działa to gra wygląda fatalnie - prawda z tych oczywistych.

Azi

1

@Saviola88 wreszcie grał zamiast machać łapami. A to że był przy tym przerażająco nieskuteczny to zupełnie inna kwestia. Ale wolę takiego Lewego niż takiego co to wcale nie uczestniczy w grze.

Azi

0

@bari_94 na piwno tak właśnie było......... Argh..

Azi

1

@Lucerfi Lewy nie jest ani pierwszym ani ostatnim napastnikiem który miał fatalny dzień w wykańczaniu akcji. Przeżywacie jakby nie wiadomo co się działo.

Azi

1

@bari_94 typowy przykład głupoty LaBamby. Kiedy Lewy wreszcie zaczął biegać, walczyć i dochodzić do sytuacji co przełożyło się na lepszą grę całej drużyny to geniusze uznali że w takim razie trzeba go wywalic. Czemu Wy ludzie nie myślicie zanim zabierzecie się za pisanie??

Azi

0

@Rl9k1nG z tydzień punkt straty tylko :)

Azi

1

@insp1re nie obrazę się na taki wynik ;)

Azi

7

Ktoś jeszcze ma wątpliwości że sędziowie robią wszystko żeby przeszkadzać Barcelonie?

Azi

1

@Sulimo wiec że odżywa stary Pedri. Ale stać go na dużo, dużo więcej :)

Azi

1

@FCB24 bo labamba skupiła się na tym że lewy zmarnował okazję. A tymczasem on naprawdę zagrał lepiej niż zwykle. Tyle że zaTorresowal dziś wybitnie

Azi

0

@TR3YWAY chłopak w podrabianej koszule?

Azi

1

@Szklaner Inigo kontuzja przed meczem. Felix mógł się nabawić urazu. A i Christensen trzymał się za udo

Azi

0

@karci0 to niech się ogarnie. To że prawy obrońca wygryzł go że składu to powinno dać mu do myślenia...

Azi

0

@Krychaaa10 skandalem to jest to że ten koleś sędziuje mecze na tym poziomie....

Azi

1

@mleczkoo może kolego zainwestuj w antydepresanty?

Azi

3

xG 2.17 - 0.60
Aleśmy marnowali tych okazji na 5.17 nawet

Azi

21

Sędzia "robiłem wszystko żeby im nie dać wygrać"

Azi

1

@AllBundy Xavi out? ;)

Azi

1

Goooooollllllllll Felix!!!!

Azi

0

Lewy powinien zostać szarakiem bo cos się storresowal

Azi

3

Alba ma trybunach :)

Azi

0

Rapha pół strzał pół podanie

Azi

2

Komentatorzy jeszcze nie wiedzą o zmianie w składzie
Widać że nie czytają Labamby

Azi

0

Christensen jednak w 11?

Azi

3

@bartas97 załamka że takie osoby mają prawko...

Azi

2

@Sulimo jungle bears jungle bears on the way

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?