Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future proszę bardzo:
- w czasie katastrofy smoleńskiej pracował w kancelarii prezydenta RP
- od jego nazwiska powstała nowa jednostka miary
- wydał multum kasy na wybory kopertowe, które się nie odbyły
0
@ObiwanKenobi Nieźle się ubawiłem czytając to coś napisał. A jakie to rozkazy wydaje Ci moskwa albo Bruksela?
"Może i nie mam 80 lat, ale historie trochę znam i wiem co nieco."
No właśnie widzę że nie bardzo wiesz a jeszcze mniej rozumiesz. I dlatego kierujesz się swoimi uprzedzeniami a nie tym co faktycznie stanowi zagrożenie dla Polski. Dlatego ten idiotyczny cytat z Dmowskiego na koniec jest komiczny.
Ale i tak najlepszy tekst to "komuna europejska". Ja pikole chłopie jak kiedyś zaczniesz myśleć samodzielnie a nie łykać kretynskie slogany to będziesz się wstydził tego co teraz uważasz za swoje ideały :D
0
@ObiwanKenobi ja tam wolę UE a nie ruskich. Widzę że masz odmienne zdanie. Widać bardzo młody jesteś i nie masz pojęcia co się w PL działo po II wojnie światowej i jak wspaniale było z ruskimi. Bo gdybyś to wiedział to nie narzekałbyś na UE bo alternatywa jest iście mordercza...
1
@skubi99 to pora żeby mieli okazję uzupełnić wiedzę
9
Właśnie trafiłem na świetny materiał o FOZZ (Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego) - polecam każdemu kto ma ochotę dyskutować na LaBambie o polityce i każdemu, który wierzy, że taki PiS czy PO to są zaciekli wrogowie dążący do niszczenia politycznych rywali. Bo może się okazać, że to gałęzie jednego drzewa.
1
@ObiwanKenobi "Ja np nie rozumiem jak można być Polakiem i głosować na ludzi skrajnie antypolskich i działających w interesie obcych państw czy organizacji."
A którzy to? Bo z opisu to idealnie pasuje właśnie do Brauna. Ciekawym zbiegiem okoliczności jego działania są zazwyczaj na rękę ruskich. Ale to pewnie same przypadki.
0
@zgiru odpal na yt jak grają zawodowcy to się trochę zdziwisz :D
Swoją drogą to jest zabawne że ktoś grał w tą grę X lat, przeszedł ją w każdą możliwą stronę a po latach okazało się że to wszystko można było przejść dużo szybciej i łatwiej.
0
@ObiwanKenobi a dlaczego mieliby wpłacać? O.o
Pytanie jakim trzeba być głupkiem żeby oddać kasę na tego debila Brauna? Albo na niego głosować? Serio - to jest niemal jak test na inteligencję. Jak ktoś głosuje na ludzi pokroju Brauna czy Jachiry to chyba jasny dowód że dawanie głosu takiemu komuś to wypaczanie idei demokracji.
e: a w sejmie jest więcej takich "testów".
0
@Lewy952468xx normalnemu człowiekowi wystarczy popatrzeć na taki ManUtd żeby zrozumieć że z kryzysu nie wychodzi się w rok albo dwa. A różnica i tak jest ogromna bo oni mogą sobie kupić kogo chcą i nikt im nie blokuje rejestracji zawodników. Ale nie - przeca Xavi ma skład na wygranie LM...
0
@ObiwanKenobi To tylko dowodzi że w PL społeczeństwie jest ogromna rzesza debili. Nie wiem po co musisz to podkreślać?
1
@jacobFCB Wraca pijany jak bela facet do swojego domku jednorodzinnego. Już jest przed domem i nagle wyrżnął twarzą w gałąź. Zezłościł się strasznie i postanowił, że ją zetnie - ma przecież w domu piłę. Wchodzi do domu i od progu woła do żony:
- Gdzie piła??
Żona wychodzi z kuchni z deka przestraszona i mówi:
- Ja nie piła ...
- Pytam się jeszcze raz, gdzie piła!! - groźnie syczy mąż.
- U sąsiada... - żona piszczy
- A czemu dała??
- Bo piła....
0
@mekston 1:2 daje im awans?
0
@jacobFCB Ten sam tekst jest tutaj wstawiany od 30 lat. "Piłka poszła do przodu i to co było kiedyś już nie zadziała!". Bla bla bla.
Jak to mówią: psy szczekają a karawana i tak jedzie dalej.
0
@zgiru i pewnie nawet nie wiesz że zawsze źle grałeś :P
@pt9 Fallout 1 i 2 Herosy 1 i 2 + Championship Manager 2 to moje dzieciństwo
0
Panowie - na gogu jest promocja na Herosy I za 9 zł. Polecam w ramach wspomnień dla wszystkich starych dziadów (jak ja) :)
1
@Comentateiro to ciesz się że przegapiłeś to co odwalił Oriol....
0
Czy Oriol poszedł zbić piątkę z Van Bommelem?
2
Oriol to robi celowo czy on nie umie grać w piłkę? O.o
47
@AbelKabel rola dziennikarza jest zadawanie pytań ale nie jest wchodzenie komuś z buta bo akurat teraz na ochotę przeprowadzić wywiad. Jak chcesz zadać pytania to umow się na wywiad a nie ścigasz ludzi po korytarzach. To dążenie do sensacji na siłę jest żałosne.
0
@zodiak_10 no nie wiem. Jak na ekipę która grała piłkę ładniejsza dla oka to dużo okazji dali sobie stworzyć.
1
@Kgorecki2500 możesz tak uważać ale jakoś zaskakująco często teksty i działania Brauna są na rękę ruskich. Ale to oczywiście przypadek. Mówiłem że to przypadek? Naprawdę!!
8
Moskwa klaszcze dumna ze swojego człowieka. Jeżeli ktoś z Was oddał głos na tego dzbana to wstydź się człeku.
0
@Comentateiro Ekstremiści jak zawsze będą u nich zachwyceni a normalni i tak na nich nie zagłosują. Niestety Braun jest takim samym debilem jak Korwin. I pozbycie się jednego niczego w tej partii nie zmienia.
2
@tomek8756 jak Brauna nie trawie tak jego wypowiedz - wyjątkowo - maiła sens bo sam myślałem dokładnie o tym samym.
5
@RoberDzik myślę że gdyby Leo grał w Barcelonie to dziś Real liczyłby ile miałby pkt straty do nas bo Leo nie marnował okazji w takiej liczbie jak obecni napastnicy z Lewym na czele
2
Jak się patrzy na Jachire albo słucha głupot gadanych przez lewicę to walka z PiSem traci sens...
1
@mrboom będzie dobrze. Pamiętaj że Leo też miał trochę problemów zdrowotnych a paczaj gdzie zaszedł :)
2
@odpal jeżeli ktoś pisze takie bzdury jak ten ram wyżej to raczej logiczne argumenty nie przebija się do mózgu takiej osoby. Typ ma we łbie jedno i nie przekonasz go ze jest dzień choć słońce świeci mu w oczy.
0
@FcPortoFan1999 myślę że w LM nie ma takich skoro nie ma drużyny z Ekstraklasy
0
@kuz jak to jaki? Teraz jest czas na pytania więc widać posłowie PiSu chcs się dowiedzieć za czym w zasadzie mają głosować. Widać nie zostało wtajemniczeni w plany rządu MM