Azi

0

@Roobo chłopie wez się ogarnij. Co komuś takiemu zaproponujesz? Kasa? Nie ma? Spokojne długofalowe budowanej drużyny? Nie ma opcji. Transfery? Nie ma kasy. Miła rodzinną atmosferę i wspierających kibiców (sic!) - śmiech na sali. Po co te ktoś z nazwiskiem miałby się pchać w nasze bagno. Po co? Napisz mi że po wyzwanie to Ci odpisem żebyś w ramach wyzwania poszedł układać towar w magazynie w dodatku takim gdzie jest szef który opierdziela pracowników za cokolwiek a hala jest nieogrzewana. Jeżeli znajdziesz w tym wyzwanie to gratuluję.

Azi

0

@Cochise logika chłopie. Może Tobie i kolegom się wydaje że ktoś kto ciężko pracował na swoje nazwisko nagle radośnie wskoczy w bagno ale generalnie ludzie którzy mają podjąć taką decyzję jednak się na to nie decydują bez noża na gardle. A takich co mają nóż na gardle i muszą podjąć pracę akurat u nas to w ofercie nie ma.

Azi

0

@Cochise nie wiem co wy cpacie ale jeżeli myślicie że jakikolwiek trener z nazwiskiem będzie chciał wejść do Barcelony w takich warunkach to musi to być naprawdę gruby towar!

Azi

1

@SinMistico ta na pewno będzie chciał pracować w takich warunkach :D

Azi

1

Tak BTW przy bramce na 1:0 ewidentnie zabrakło Busiego. Ale po co nam Busi - on tylko przeszkadza w grze - Labamba

Azi

2

Zarąbisty Christensen. Po co on biegł za Valverde skoro nie zamierzał mu przeszkadzać w dośrodkowaniu? O.o

Azi

2

To BMW pewnie już kilka razy była w gorszym stanie ;)
e: pierwsze dwie kasacje auta nie zabiły wiec teraz też pojedzie!

Azi

11

@Barti_Blaugrana Konfa powiązana z ruskimi? Może coś nowego dla odmiany? Bo tylko ich partyjny beton tego nie widzi :D

Azi

12

Te koszulki byłyby nawet ładne gdyby tylko nie były białe ;)

Azi

1

@VegetaPolska a ja twierdziłem gdzieś że możesz sobie śpiewać póki i też jest poprawnie? O.o
Czemu się chłopcze prujesz? Poczytaj ze zrozumieniem zanim się wypowiesz...

Azi

0

@Hosh a w tym wypadku coś jest niezrozumiałego? nawet jeżeli jeno się już nie używa?

Azi

2

@Deviler problem w tym że dziś bardziej adekwatna wersja to "póki" ;) Bo nieczęsto używa się słowa "kiedy" w znaczeniu "skoro". W zasadzie powinno być w takim razie "skoro my żyjemy".

Azi

2

No żesz.... Kto pozwolił mu grać skoro się połamał po 5 minutach?

Azi

0

Sędziowie wyraźnie z Madrytu ;)

Azi

7

Bez błędów VAR Real Madryt, Girona i Barcelona miałyby taką samą liczbę punktów.

Azi

0

@michal26 raczej nie w piłkarzach.

Mam wrażenie że "reżyser" nie może się dogadać z "aktorami". Niby wszyscy znają scenariusz ale reżyser nie umie przekazać swoich wizji artystycznych aktorom więc scena potem wychodzi pokracznie. Z drugiej strony "scenariusz" jakim dysponuje ekipa może być naprawdę zarąbisty.

Azi

1

@michal26 powiem tak: nie wiem co cały mecz robił Lewandowski ale raz dostał piłka w czerep co skończyło się bramka Torresa na 1:1. Lewy zaliczył więc kuriozalną asystę drugiego stopnia. I to mniej więcej podsumowuje cały mecz. Kilkanaście spalonych i dezorientacja w grze. Są dwie opcje: albo to pier... Znaczy upadnie całkiem albo nagle coś pyknie i ta ekipa zacznie grać porządną piłkę. Bo jak już stracimy bramkę to w drugiej połowie zaczynamy coś grać. Czyli da się.

Azi

1

@Popitek12 będzie ciężko bo większość nie ma programu i nie bardzo jest się z czym zapoznawać

Azi

0

Nawzajem Panie i Panowie.
No życzenia odklepane. Można iść grac w grę.

Azi

0

@tristan87 Łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki, rysie i kurde szatan.

Z ptaków: kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie.

Azi

1

@Mixtape nie wiem czy trzeba było oglądać żeby się domyślić co się działo. Ekipa grała mecz w środę o 19 a kolejny w piątek o 3 w nocy po przelocie kilkunastogodzinnym. To zapewne byli mega świeży skoro poszli grać w gałę niemal prosto po 12h lotu :D

Azi

1

@tbas Xavi stracił szatnię bo ekipa złożona w większości z zawodników rezerw nie poradziła sobie z rywalem w meczu towarzyskim zaraz po tym jak wysiadła z samolotu? :D

Azi

0

@JohnA 1:1 było na początku drugiej połowy więc do tego kibla było jeszcze bardzo bardzo daleko

Azi

2

@KamQiX błąd to można zrobić przypadkiem ;)

Azi

1

@Pedri16Future Barca bardzo lubi takie scenariusze (sic!)
Tak bardzo że gramy kaszanę aż rywal się ogarnie bo bez tego mecz byłby nudny

Azi

0

@dafik85 trudno żeby przegrał skoro rywal nie próbował nawet oddać strzału na ich bramkę. Sami sobie nie bardzo chcieli wbić.

Azi

0

@JohnA to był baaaaaaaaaaaaaardzo długi metr zatem ;)

Azi

0

@Spawar Malaga to gra na 3 albo i 4 poziomie ligowym więc raczej z nimi nie graliśmy ;)

Azi

0

@Muevertigo akurat na tle tego Realu to też nie jest to wielka filozofia. A już jak gra nie tylko drugi garnitur ale jeszcze w 10...

Azi

0

@dafik85 czyli średnia ponad 3 pkt na mecz. W zasadzie czemu nie skoro grają w 14? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?