Azi

0

@Rhaan to kiedy Ci przyjedzie? XD

Azi

0

@Rhaan to idź i mu to powiedz że ma gorszych pilkarzy i że taka dobra gra jest nie do zaakceptowania...

Azi

1

Poseł Konferencji się zgłosił ale sobie poszedł. Czemu mnie to nie dziwi

Azi

0

@Bartas7VeB zakładam że prawidłową odpwiedzia jest próbą przyciśnięcia rywala i Balde który miał wspomagać lewa stronę. Co jedna nie wyszło

Azi

2

@RosjaninBut generalnie dość logiczna teza jest twierdzenie że gdyby Ukraina nie oddała w latach 90 Arsenalu ruskim to dziś nie byłoby tej wojny.

Azi

1

Nie jest z PiSem dobrze skoro nawet człowiek mem ich punktuje bezbłędnie ;)

Azi

0

@Rhaan ja nigdzie i nigdy nie napisałem że Xavi to biedactwo. Zwracam jedynie uwagę na to że pewne porównania są wybitnie głupie i wystarczy chwilę pomyśleć żeby dojść do takich wniosków. Tylko trzeba pomyśleć zanim się napisze.

Azi

0

@Kapitan hawk Razem z lewica ;)

Azi

1

Dobra ale te teksty o Tusku naprawiającym Polskę to popsuła dobra wypowiedź :D

Azi

1

Ładnie zaorała teraz PiS i Kaczyńskiego. Szkoda że to nie ma żadnego sensu. Politycy mają to w czterech literach a Ci co głosują na PiS i tak tego nie zobaczą.

Azi

0

@MichalZZZ 1. Współczuję
2. Napisz do ojca że kupiłeś sobie koszulkę fajna ale jest za mała/za duża i jaki on nosi rozmiar bo nie wiesz czy mu oddać czy zwrócić do sklepu ;)

Azi

3

YT zdjął już monetyzacje z kanału sejmu?

Azi

0

@MichalZZZ a jaki normalnie nosi rozmiar?

Azi

0

@dAvi_2 to bomba. Jeździć obserwować.

A na poważnie to z takiego opisu raczej diagnozy nie dostaniesz. Jedz na... Diagnozę.

Azi

1

@MichalZZZ zdecydowanie XL jeżeli brzuszek jest i nie zniknie

Azi

0

@LS jednych i drugich ;)

Azi

1

@dAvi_2 spróbuj słowami oddać jaki to dokładnie dźwięk

Azi

3

@WiernyKatalonii akurat wczoraj to Lewy zmarnował jedna okazję a taki Raphinha miał dwie setki niemal sam na sam i zachował się tak tragicznie że nawet nie wyszedł na czystą pozycję mimo ogromnej przewagi nad obrońcami. Do tego Gundo który zmarnował kilka okazji i dopiero w końcówce się przełamał. Lewy zmarnował idealną okazję na 3:3 i za to bezsprzecznie należy się nagana ale akurat w tym meczu to nie on przestrzelił większość akcji

Azi

0

@Rhaan różnica jest taka że jeden może robić co chce bo jak nie wygra to mało kogo to będzie obchodziło. Nie będą o tym trąbić we wszystkich mediach i jechać po nim na każdym kroku. Drugi musi nie tylko wygra ale jeszcze mieć przy tym odpowiedni styl.

W których warunkach chciałbyś pracować i jak Ci się wydaje - gdzie łatwiej wprowadzić swoje pomysły?

Azi

0

@Arys pamiętaj tylko że żaden polityk nie rozliczy innego bo sam potem będzie rozliczony. Dlatego nigdy nie daj się nabrać na wojny typu PiS-PO. To jest tylko pokazówka i budowania podziałów które ułatwiają rządzenie.

Azi

0

@Tridente2015 czymś zupełnie innym jest grą w Gironie gdzie nie ma presji i nawet jak teraz zaczną przegrywać i wypadną z pucharów to płaczu nie będzie. A czym zupełnie innym jest grą w klubie gdzie nawet jak wygrasz ale styl jest feee to i tak fani będą po Tobie jechać. To jest największa różnica na świecie i nie ma żadnego sensu porównywać trenera małego klubu do Xaviego.

Azi

0

@masa11 budujemy zespół z ludzi z łapanki, którzy mają wolna kartę albo chcą pograć przed emerytura w fajnym miejscu. Do zespołu nie dołączył żaden zawodnik z topu od wielu lat. W zasadzie od czasu Cou i Dembele. No może Griezmann ale on totalnie nie wypalił.

Dość logiczna rzeczą jest że ludzie z łapanki nie muszą do siebie pasować i nie muszą idealnie pasować do koncepcji jaka ma prezentować zespół. Teraz pozostaje pytanie czy zmieniać koncepcje (co wydaje się bardzo głupie patrząc na historię klubu) czy uświadomić sobie że lepiej postawić na wychowanków i liczyć się ze słabszymi wynikami niż brnąć dalej w ślepy zaułek.

Azi

1

@macio_944 wina Xaviego była dziwaczna i w sumie słaba zmiana Balde. Ale ciężko czepić się czegoś więcej. Tyle okazji stworzyć i zmarnować to jednak nie jest błąd trenera.

Azi

0

@kamilop pal licho ile tracisz. Możesz 4 ale musisz strzelić 5.y mieliśmy okazji na 7 czy 8. Takiego meczu nie możesz przegrać po prostu

Azi

1

@Rewolucja123 z Busim czy nie to nie da się wygrać jak nie strzelasz bramek. A my okazji to zmarnowaliśmy multum

Azi

0

@Sulimo bez jaj ale czepianie się trenera po meczu gdzie jego zawodnicy zmarnowali tyle okazji to trzeba być totalnym kretynem

Azi

0

Oj Lewy Lewy. Z bohatera do porażki niestety.

Azi

0

@syngoku1 no zjebało się. Skuteczność konkretnie. Nie da się użyć innego słowa.

Azi

24

Bez jaj ale tylko Gundo i Raphinha powinni strzelić 4 bramki. A my przegrywamy 1:3 :(

Azi

1

Jakim cudem my nie wygrywamy to nie wiem.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?