Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinha ogarnij się!!!
0
Jeżeli ogarniemy asekurację w obronie to nie widzę powodów dla których mielibyśmy nie wygrać tego meczu. Girona gra fajna piłkę ale też przy pressingu popełniają bledy. Z czasem powinno ich być więcej. Jeżeli nie będziemy marnowali okazji jak ta Raphinii to nie powinno być źle.
0
@MateuszGotowka99 nic się nie wydarzyło. Nasz Brazylijczyk od początku meczu bardzo słabo asekuruje swoją stronę. Tylko w pierwszych 30 minutach mało akcji oni tam pchali to nie było tego widać
0
Na tą chwilę najsłabszy Raphinha. Koło 60 minuty pewnie zmieni go Yamal.
0
@Kamiloza91 rozumiem że myślisz o pierwszej bramce. To nie jest takie oczywiste. On nie mógł zrobić autostrady w środku pola. Rywalom wyszło idealne podanie które Christensen powinien mimo wszystko przeciąć.
0
@Sulimo akurat pressing działa przyzwoicie
0
O ile pierwsza bramka dość pechowa bo po zderzeniu Cancelo z rywalem nie udało nam się zorganizować szybko to już druga idzie wybitnie na konto Brazylijczyka niestety. Tak się nie gra w obronie że stoisz na 35 metrze i gapisz się co zrobią koledzy.
0
@yoli FdJ zszedł do asekuracji właśnie. Oni zrobili wszystko ok. Tylko Raphinha zostawił autostradę. Masakra bo chwilę wcześniej odpuścił zupełnie tego samego typa który juz wtedy mógł zdobyć bramkę.
5
Raphinha dwa razy w ciągu minuty zawalił asekurację i mamy 1:2 :/
0
@Comentateiro Wczoraj się tym chwaliłeś. PRZYPADEK!?!?! NIE SONDZEM!
https://www.flashscore.pl/mecz/Qg2BvEOi/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
0
@Transu96 Też tak przed chwilą sprawdzałem skład i widzę że Xavi nieźle zaskoczył wszystkich :D
Ale widzę ktoś się w klubie opamiętał i Raphinha jednak zagra.
2
@Comentateiro coś mi się zdaje że ktoś tutaj przynosi zła grę drużynom którym "kibicuje".
10
@Dankho94isback to wicekapitan ekipy ławkowej. Prawie z niej nie wstaje - nawet na rozgrzewkę, więc nie dziwi że przy byle okazji się połamał.
2
Kolejny przeciążany. Kiedy sztab zacznie reagować na zmęczenie zawodników!?!?
6
Brawo dla Felixa. Jeden gol i celebracja dała genialny argument w negocjacjach. Atletico może albo dostać jakąś kasę albo zachować się jak "pies ogrodnika". Tylko że w biznesie takie zachowanie nie ma sensu, więc wiadomo jak to się skończy :)
0
@ranger3120 w tym roku koty się nie podszywają?
0
@jacobFCB "Nie wiem skąd u niej ta kretyńska maniera wysławiania się."
Z kretynizmu zapewne.
Ale to i tak pikuś - bo prawdziwy kretynizm pokazały dopiero osoby, które uznały że wysyłanie takich idiotów do sejmu to dobry pomysł.
0
@Emhyr jak ktoś chce za Lewego wyłożyć kasę tak żeby klub jeszcze mną tym zarobił to niech jedzie gdzie chce. Ale szczerze wątpię aby Lewy chciał się przeprowadzić. Myślę że ten i kolejny sezon to zostanie w klubie chyba że tak mocno kaleczył by grę że sam by tego nie ogarnął i miał dość.
0
@Rl9k1nG grałem tylko w 1 i to ponad 20 lat temu więc raczej nie jestem na bieżąco
0
@Rl9k1nG trailer czego?
0
@Kengo https://media.tenor.com/SPK9eO-kyWcAAAAC/star-wars-admiral-ackbar.gif
Nie daj się oszukiwać. To wcale tak nie działa.
0
@Abegor Dałem Ci bardzo jasny argument na Twoje dziwaczne teksty o tym że bramki ze "słabymi" zespołami nic nie znaczą.
Nie robię Ci personalnych wycieczek. Oceniam jedynie jakość tego co sam mi tutaj wrzucasz. A skoro Twoje "argumenty" można obalić w sekundę to znaczy że ich jakość równa jest zeru. Postaraj się więc na przyszłość zanim wyrazisz swoje opinie bo może się okazać - jak w tym przypadku - że masz dziwaczna opinię nie pokryta absolutnie niczym i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
0
@Abegor wiesz co świadczy o Twojej inteligencji? Że nie wpadłeś na to żeby sprawdzić komu Lewy strzelał te bramki i czy czasem nie decydowały one o wyniku.
Po kiego grzyba rozpisujesz się na tyle słowo skoro ten jeden fakt świadczy że to jest gówno warte? Weź się chłopie ogarnij zanim coś znowu napiszesz co sam sobie robisz opinie kogoś kto jest zbyt nieogarnięty aby czytać Twoje wpisy.........
6
@piterheh86 gratulacje! Wychowuj jak swoje :)
0
@Aragorn33 Nie chciał dać to nie dał. Proste. Za to bardzo chciał dawać kartki naszym. Nie on pierwszy i nie ostatnim. To już w zasadzie norma więc widać że takie są po prostu wytyczne w LL.
0
@Abegor Ten sam Lewandowski strzelił czwartą część naszego dorobku bramkowego po prawie połowie sezonu i nikt nie ma nawet połowy jego dorobku bramkowego. Narzekania na skuteczność można więc odebrać bardzo różnie.
Ale odbiór mojej wypowiedzi powinien być jednak oczywisty dla każdego kto oglądał mecz w miarę uważnie. Lewy nie zagrał tragicznych zawodów (co mu się zdarzało ostatnio często). Zagrał naprawdę dobrze - tylko akurat skuteczności mu wczoraj zabrakło. Jest o tym nawet artykuł na głównej - polecam poczytać.
Ten bólodup u kibiców Barcelony jest trochę śmieszny a trochę smutny. Nie umiecie się w ogóle cieszyć z tego co ten zespół prezentuje. Wiecznie tylko macie oczekiwania, których nie da się zrealizować i zalewacie LaBambę swoimi płaczami. Co jest żałosne - ale to już wasza sprawa że chcecie sobą prezentować żałosne podejście.
Nauczcie się podejść do oceny na spokojnie i bez kretyńskich teksów w stylu "dać mu mniej niż 1". Nikt nie mówi że Lewy zagrał dobrze - bo był najsłabszy z naszych. Ale nie dlatego że wszyscy grali, biegali i tyrali a on stał i się gapił (za co można by mu faktycznie dać tak niską ocenę). Nie - akurat w tym meczu Lewy zaprezentował sie przyzwoicie i gdyby nie brak skuteczności to byłby bohaterem a nie workiem do bicia.
Pozostaje więc tylko pytanie czy Lewy miał jednorazowy wyskok czy wraca do formy. Oby to drugie bo potrzebujemy więcej takich meczy jak ten wczoraj przy czym trzeba je wygrywać 3:0 i wyżej a nie 1:0.
0
@LS stary ona bez makijażu i tak wygląda dużo lepiej niż Ty więc w czym widzisz problem? ;)
1
@Emhyr kolega najwyraźniej się dowiedział że jego kumple kolegują się z nim wyłącznie dlatego że chcieliby... eeee... blisko się z nim zaprzyjaźnić.
0
@Czajka90 dowiesz się jak będziesz starszy :p
2
Bardzo dobrze że Felix strzelił ta bramkę i dość intensywnie ja świętował. Jest szansa na to że obniży to jego wartość. Jeżeli zawodnik pokaże że jedyny klub gdzie mogą go sprzedać to Barcelona to Atletico nie będzie miało wyboru i będzie musiało albo go sprzedać albo pogodzić się z płaceniem mu na dużego wynagrodzenia za siedzenie na trybunach. A na to drugie nie stać ich tak samo jak nas. Przypadek w sumie podobny do pewnego Francuza ;)