Azi

3

@mrboom typowa polityka.

Azi

0

Niestety nie mogę się zgodzić z takim stawianiem sprawy. Prywatność owszem ale nie wtedy gdy zachodzi podejrzenie że majątek pochodzi z nielegalnych źródeł. A tutaj powodów do podejrzeń nie brakuje przecież.

Azi

1

Jak oglądam Raphinhe to mam wrażenie że to on ma 16 lat a nie Yamal. Strasznie dużo czasu potrzebuje żeby się zdecydować co robi a potem i tak wybiera źle.

Azi

1

Dużo zdrowia i sił w walce o powrót do gry!

Azi

2

@FcPortoFan1999 gdyby na głupotę było lekarstwo to byłoby pięknie. A na ciąg do kasy działaczy FIFA lekarstwa być nie może

Azi

2

@AlwaysBlaugrana po tym jak Pedri jeździł na każde możliwe zawody i potem się rozłożył to można było mieć nadzieję że jakieś wnioski zostaną wyciągnięte. Ale nadzieja jest matką głupich. A w piłce liczy się to co dziś a nie myślenie o tym co będzie za pół roku.

Azi

0

@lntrowertyk Wszyscy twierdzą że piszesz nieprawdę.

Azi

1

@Emhyr młodzież zachlała przed turniejem to tam ciężko o jakiś wynik. Wątpię aby w takich okolicznościach potrafili się skupić na graniu w gałę...

Azi

1

@Sulimo z Twojego wpisu wynika że lepiej wystwić go na cały mecz na atak bo rozwala obrońców rywali. A nie wrzucać go bo jest taka potrzeba gonić wynik...

Azi

0

@Sulimo to dlaczego go wszyscy wystawiają w obronie a nie w ataku? O.o

Azi

1

@panczo znaczy działa. Jeżeli coś jest głupie ale działa to nie jest głupie. To klikający jest głupi ewentualnie ;)

Azi

0

@LS a wyrok już odsiedziany? ;)

Azi

1

@Objectivo jasne że tak - normalna rzecz niestety. Dlatego każdy musi uważać a nie lezie/jedzie bo przeca zielone

Azi

1

@_barti możliwe choć można to wpisać też do porażek ;)

Chyba że zmienią nazwę na MEMfedereacja to wtedy by pasowało w sumie.

Azi

3

@Objectivo Warto w tym miejscu przypomnieć że nawet bez sygnalizacji na przejściu dla pieszych to tramwaj ma pierwszeństwo.

Azi

1

@kubix05 a dzień dobry. Ale ja wolałem kluski lane :)

Azi

3

Popatrzcie - Konfa w sejmie się jednak na coś przydała. Wreszcie ktoś zauważył - na dosłownym przykładzie - że ustawy składane przez idiotów są niebezpieczne dla kraju! :D

https://businessinsider.com.pl/prawo/bubel-konfederacji-wywolal-dyskusje-chca-skonczyc-z-poselskimi-wrzutkami/fqkwlnt

Azi

1

@Kgorecki2500 No i spoko. Wreszcie nie mam odruchu wymiotnego jak słyszę o "dobrych zmianach" i innych bredniach dla naiwnych.

Azi

0

@DonMatteo901 czyli jak koleżanka zarabia więcej niż ja to mogę iść do szefa i domagać się żeby zarabiała mniej bo czuje się z tym źle a przecież w UE tak powinno być że to ja zarabiam więcej!!!

Azi

5

@IronSanHybrid Taka mało zachęcająca a do tego styl wypowiedzi odpychający. Przesłuchałem minutę i dalej nie ma sensu.

Azi

3

Oby Gavi i Yamal na drugą połowę już nie wychodzili

Azi

1

@Kgorecki2500 kwota zmniejszająca podatek też jest bardzo nieprecyzyjnym określeniem. W ten sposób można interpretować każda możliwość obniżenia podatku jeżeli to nie zostało jasno sprecyzowane w innej części ustawy

Azi

6

Nasz sztab medyczny dorabia w Realu ;)

Azi

0

@Odcinkowy zgadza się ale nie ma to nic wspólnego z moją wypowiedzią. Mogę co najwyżej dodać że przeciętny kłusownik też będzie skuteczniejszy od wojaka.

Azi

0

@mekston no zakręciły mi $$$$$$ - KOCHAM $$$$$ nie musisz się czepiać! :P

Azi

0

@Emhyr dziwaczna decyzja tego dzieciaka. Zamiast iść do ligi angielskiej to se strzelił w kolano i podjął decyzję godną kogoś kto chce przedłużyć sobie trochę karierę.

Azi

1

@TR3YWAY Bo te przerwy nie mają sensu. Powinni się zjeżdżać na koniec sezonu na miesiac, rozgrywać mecze/turnieje i wracać. To czy ktoś jedzie na kadrę skracając sobie urlop to już jego decyzja. A tak nie będzie przerw w sezonach i te skończą się wcześniej.

Azi

0

@hayek Jeżeli akcja miała miejsce w lesie (a rozumiem że tak właśnie było) to dość naturalne jest że myśliwy jest tam dużo bardziej skuteczny w zabijaniu (zwierząt i przypadkowo ludzi) niż przeciętny wojak z 12 Brygady Zmechanizowanej. W zasadzie to on chyba do tego lasu poszedł żeby zabić. Tylko akurat nie żołnierza.

Azi

0

@Deviler Strefa wykluczenia aut spalinowych ale to wykluczenie aut spalinowych nie dotyczy wszystkich aut spalinowych. Nie jest więc strefą wykluczenia aut spalinowych tylko strefą wykluczenia bardzo starych aut spalinowych, które i tak tam nie jeżdżą.

PS: Czaskowski to najgorszy prezydent. Dno totalne.

Azi

0

@Vampir707 nie wiem co jest głupsze - te ustawy pisane przez kogoś kto nie ma pojęcia o czym pisze czy to że lider danej partii udaje że "to nie ja!". Bo jeżeli to nie on to kto tam podejmuje decyzje? Same samowolki? I dlaczego nie wziął tych ludzi za łby po pierwszej wtopie?

Współczuje tym co myśleli że to są ludzie, którzy nadają się do rządzenia czymkolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?