Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mrboom typowa polityka.
0
Niestety nie mogę się zgodzić z takim stawianiem sprawy. Prywatność owszem ale nie wtedy gdy zachodzi podejrzenie że majątek pochodzi z nielegalnych źródeł. A tutaj powodów do podejrzeń nie brakuje przecież.
1
Jak oglądam Raphinhe to mam wrażenie że to on ma 16 lat a nie Yamal. Strasznie dużo czasu potrzebuje żeby się zdecydować co robi a potem i tak wybiera źle.
1
Dużo zdrowia i sił w walce o powrót do gry!
2
@FcPortoFan1999 gdyby na głupotę było lekarstwo to byłoby pięknie. A na ciąg do kasy działaczy FIFA lekarstwa być nie może
2
@AlwaysBlaugrana po tym jak Pedri jeździł na każde możliwe zawody i potem się rozłożył to można było mieć nadzieję że jakieś wnioski zostaną wyciągnięte. Ale nadzieja jest matką głupich. A w piłce liczy się to co dziś a nie myślenie o tym co będzie za pół roku.
0
@lntrowertyk Wszyscy twierdzą że piszesz nieprawdę.
1
@Emhyr młodzież zachlała przed turniejem to tam ciężko o jakiś wynik. Wątpię aby w takich okolicznościach potrafili się skupić na graniu w gałę...
1
@Sulimo z Twojego wpisu wynika że lepiej wystwić go na cały mecz na atak bo rozwala obrońców rywali. A nie wrzucać go bo jest taka potrzeba gonić wynik...
0
@Sulimo to dlaczego go wszyscy wystawiają w obronie a nie w ataku? O.o
1
@panczo znaczy działa. Jeżeli coś jest głupie ale działa to nie jest głupie. To klikający jest głupi ewentualnie ;)
0
@LS a wyrok już odsiedziany? ;)
1
@Objectivo jasne że tak - normalna rzecz niestety. Dlatego każdy musi uważać a nie lezie/jedzie bo przeca zielone
1
@_barti możliwe choć można to wpisać też do porażek ;)
Chyba że zmienią nazwę na MEMfedereacja to wtedy by pasowało w sumie.
3
@Objectivo Warto w tym miejscu przypomnieć że nawet bez sygnalizacji na przejściu dla pieszych to tramwaj ma pierwszeństwo.
1
@kubix05 a dzień dobry. Ale ja wolałem kluski lane :)
3
Popatrzcie - Konfa w sejmie się jednak na coś przydała. Wreszcie ktoś zauważył - na dosłownym przykładzie - że ustawy składane przez idiotów są niebezpieczne dla kraju! :D
https://businessinsider.com.pl/prawo/bubel-konfederacji-wywolal-dyskusje-chca-skonczyc-z-poselskimi-wrzutkami/fqkwlnt
1
@Kgorecki2500 No i spoko. Wreszcie nie mam odruchu wymiotnego jak słyszę o "dobrych zmianach" i innych bredniach dla naiwnych.
0
@DonMatteo901 czyli jak koleżanka zarabia więcej niż ja to mogę iść do szefa i domagać się żeby zarabiała mniej bo czuje się z tym źle a przecież w UE tak powinno być że to ja zarabiam więcej!!!
5
@IronSanHybrid Taka mało zachęcająca a do tego styl wypowiedzi odpychający. Przesłuchałem minutę i dalej nie ma sensu.
3
Oby Gavi i Yamal na drugą połowę już nie wychodzili
1
@Kgorecki2500 kwota zmniejszająca podatek też jest bardzo nieprecyzyjnym określeniem. W ten sposób można interpretować każda możliwość obniżenia podatku jeżeli to nie zostało jasno sprecyzowane w innej części ustawy
6
Nasz sztab medyczny dorabia w Realu ;)
0
@Odcinkowy zgadza się ale nie ma to nic wspólnego z moją wypowiedzią. Mogę co najwyżej dodać że przeciętny kłusownik też będzie skuteczniejszy od wojaka.
0
@mekston no zakręciły mi $$$$$$ - KOCHAM $$$$$ nie musisz się czepiać! :P
0
@Emhyr dziwaczna decyzja tego dzieciaka. Zamiast iść do ligi angielskiej to se strzelił w kolano i podjął decyzję godną kogoś kto chce przedłużyć sobie trochę karierę.
1
@TR3YWAY Bo te przerwy nie mają sensu. Powinni się zjeżdżać na koniec sezonu na miesiac, rozgrywać mecze/turnieje i wracać. To czy ktoś jedzie na kadrę skracając sobie urlop to już jego decyzja. A tak nie będzie przerw w sezonach i te skończą się wcześniej.
0
@hayek Jeżeli akcja miała miejsce w lesie (a rozumiem że tak właśnie było) to dość naturalne jest że myśliwy jest tam dużo bardziej skuteczny w zabijaniu (zwierząt i przypadkowo ludzi) niż przeciętny wojak z 12 Brygady Zmechanizowanej. W zasadzie to on chyba do tego lasu poszedł żeby zabić. Tylko akurat nie żołnierza.
0
@Deviler Strefa wykluczenia aut spalinowych ale to wykluczenie aut spalinowych nie dotyczy wszystkich aut spalinowych. Nie jest więc strefą wykluczenia aut spalinowych tylko strefą wykluczenia bardzo starych aut spalinowych, które i tak tam nie jeżdżą.
PS: Czaskowski to najgorszy prezydent. Dno totalne.
0
@Vampir707 nie wiem co jest głupsze - te ustawy pisane przez kogoś kto nie ma pojęcia o czym pisze czy to że lider danej partii udaje że "to nie ja!". Bo jeżeli to nie on to kto tam podejmuje decyzje? Same samowolki? I dlaczego nie wziął tych ludzi za łby po pierwszej wtopie?
Współczuje tym co myśleli że to są ludzie, którzy nadają się do rządzenia czymkolwiek.