Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 dlatego prezesem NBP nie powinien być nikt powiązany politycznie - bo łże w żywe
0
@626 nic mu nie było. Jechał przecież samochodem...
0
@hayek a Pinokio jest po historii. Dlatego został dyrektorem banku. Logiczne nie? ;)
1
@FrankliN7 dokładnie na tych samych co w każdych wyborach ;)
2
@Azrik Niektórym ciężko to zrozumieć. W mojej opinii Puyol był ważniejszym ogniwem niż Messi choć (patrząc na same umiejętności) to Messi jest najlepszym zawodnikiem w historii. Ale drużyna nie jest sumą umiejętności 11 zawodników na boisku niestety.
2
@Popitek12 PiS, Konfederecja, Lewica i PeŁo
1
@Emhyr I co z tego? Żaden z nich nawet nie zbliża się do tego co dawał Puyol
0
@KamQiX https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30409210,przemyslaw-wipler-tlumaczy-wpadke-konfederacji-legislatorzy.html#do_t=61&do_g=16&do_s=D&do_w=52&do_v=993&do_st=RS&do_sid=1442&do_a=1442&s=BoxBizImg7&do_upid=993_ti&do_utid=30409210&do_uvid=1700065586838
Jeszcze masz jakieś wątpliwości czy nadal będziesz brnął w otchłań naiwności?
4
Brakuje w zespole takiego charakteru. Czemu Puyol nie może grać do 50? :(
0
@KamQiX a co napisałem wyżej? Bez obrazy ale potrzebujesz żeby Ci kilka razy napisać to samo? O.o
0
@KamQiX popieram? XD
Jak można coś popierać w takiej sytuacji jak tutaj jest wszystko czarno na białym napisane? XD
0
@KamQiX zachowujesz się jakbyś pierwszą ustawę w życiu zobaczył :D
0
@KamQiX chłopie ja wiem co autor miał na myśli. Problem w tym że napisał cos innego. Może zamiast rzucać ustawy a potem jeszcze drugi raz kompromitować się przy poprawkach to by wreszcie usiedli i pomyśleli nad tym co piszą? Nie po to się konsultuje projekty ustaw żeby byle głupek przyniósł do sejmu gówniany projekt i domagał się uchwalania nowego prawa...
25
chytry dwa razy traci
0
@TR3YWAY stałe tematy to:
"zwolnić obecnego trenera bo każdy inny z tym składem zrobiłby wynik a obecny to wuefista"
"Messi goat"
"Aborcja lubi gorące dyskusje"
6
@Omoziu Kancelaria Memtzena zajmuje się doradztwem podatkowym. Trochę współczuję ich klientom jeżeli prezentują tam poziom podobny do jakości ustaw jakie wnoszą.
E: ale idąc tokiem rozumowania kolego @IrekPOL to nie ma problemu. Przecież to przejdzie jeszcze przez Urząd Skarbowy to poprawia ;)
5
@ludnek wcale ta wypowiedź nie wali z daleka dupobolem i zawiścią. Wcale ;)
9
@_barti ludzie są najwyraźniej zmanipulowani bo przeczytali projekty ustaw. Zli ludzie! Po co czytali!
14
@IrekPOL XD
To komisję są od tego żeby pisać projekty ustaw? Jak projekt jest do dupy to wysyłanie to do komisji nie ma żadnego sensu. Niech się autor przyłoży do tekstu i napisze coś co ma sens a nie liczy że ktoś za niego zrobi robotę bo on jest za głupi..
4
@KamQiX tam jest znak + czyli od kwoty 120 płacisz 12%+32%
6
@Bobo25 mem też może być posłem
Btw- to jest ławeczka liczbowa
4promile
Zero
Siedemdziesiąt milionów
3
@maatiixx ale przecież Konfederacja miała być taka merytoryczna XD
Wychodzi to co jest oczywiste dla każdego kto nie jest zaślepiony fanatyzmem Konfy: że to sa oszołomy bez odrobiny wiedzy i że wystarczy dać im się wypowiedzieć żeby sami się ośmieszyli. Nawet pomagać im nie trzeba :D
0
@Peciak zero zdziwienia
1
@KamQiX generalnie zgoda choć mieszkam prawie 40 lat w Warszawie i wiem na pewno że trzeba unikać jeżdżenia do centrum samochodem. Nie dlatego że trzeba dbać o środowisko. Tylko dlaczego że komunikacja z tego centrum wraca się dużo dużo szybciej.
3
@kanver_ Frankie, Araujo, Gavi
0
@bari_94 Barcelona powinna zwolnić Rzepkę i Kasprzaka? ;)
0
@Comentateiro Na tym geniuszu polega forma że grasz dłuższy czas dobrze a jak formy nie ma to potem grasz źle. A nie na tym że w jednym meczu grasz dobrze a w innym źle. A w przypadku młodzieży odbywa się to tak że nawet jak są w formie i zagrali kilka dobrych spotkań to mogą zagrać źle albo nawet bardzo źle bo zwyczajnie brakuje im doświadczenia i regularności. A Yamal ma teraz słabsza formę więc gra słabiej. Zadziwiające że można umieć czytać i pisać i nie rozumieć rzeczy oczywistych.
1
@Comentateiro typ ma problem ze 16-latek nie trzyma formy grając z zawodowcami. LOL
Wydawać by się mogło są pewne granice ludzkiej głupoty. A tutaj życie zaskakuje.
2
Aż się prosi o grę 3 w obronie. Tym bardziej że Balde daleki jest od dobrej formy, nie mamy klasowego defensywnego pomocnika a Cancelo może grać w drugiej linii.
https://x.com/D_Franosz/status/1724071545356656917
0
@DonMatteo901 O ile nie ma opcji aby oddać głos na typa pokroju Memtzena to przynajmniej jest szansa na jakąś zabawną relację z sejmu. Trochę to Big Brother a nie poważna instytucja ale tam od dawna jest cyrk więc w sumie pasuje.