Azi

2

Choroba morska go dopadła?

Azi

1

@against_modern_football nawet byś się nie przyznawał że tekst jest za długi i nie dajesz rady przeczytać a jednak musisz skomentować...

Azi

0

@DonMatteo901 Lewy wielokrotnie dostawał opierdziel za zła grę i w pełni słusznie. Ale akurat za wczoraj to powinien dostać wyłączone za fatalna skuteczność. Można więc powiedzieć że jest pewna poprawa ale do stanu zadowalającego jeszcze bardzo daleko

Azi

0

@marcin62 oby tego nie popsuli

Azi

2

@LaLigaPD "Smoleńsk 2 - rewolucje" ??

Azi

1

@Emhyr akurat w meczu z Porto wybitnie Lewego ignorowali (czort wie czy dobrze czy źle - efekt jest jednak na plus). Tutaj nie ma się co oszukiwać. A Cwiakala pisze i całym sezonie.

Azi

1

@michal1899 od roku Lewy gra źle. I to jest coś oczywistego.
Co do przyszłości to w tej chwili nie ma sensu o tym debatować w kontekście wczorajszego meczu.

A co do wczoraj to Lewy nie zasłużył na dobrą ocenę ale też zagrał dużo lepiej niż we wcześniejszych spotkaniach. Dlaczego nie ma sensu się nad nim pastwić akurat w sytuacji gdy jedyne czego mu wczoraj brakowało to skuteczność. I tak - napastnika rozlicza się za bramki. Ale nie w kontekście jednego meczu. A Lewego należało rozliczać nie tylko za słaba skuteczność ale też słaba grę. Więc skoro poprawił się choć jeden element to i tak dużo lepiej niż zwykle. I tyle w temacie.

Azi

2

@Comentateiro setka czy nie to powinien mieć wczoraj dwie bramki i zamknąć ten mecz. Podsumowując: nie zasłużył na dobrą ocenę ale nie zasłużył też na to żeby się nad nim pastwić bo jednak - dla odmiany - wczoraj mu się chciało grać i oczy nie bolały od patrzenia na niego na boisku.

Azi

3

@against_modern_football mówimy o tym że zwykle grał katastrofę a wczoraj zagrał dokładnie tak jak powinien za wyjątkiem tego że absolutnie spierdzielil wykańczanie. Czyli że jest poprawa w stosunku do tego co prezentował wcześniej kiedy nie dawał temu zespołowi praktycznie nic.

Tak trudno jest zrozumieć taki tekst? O.o

Azi

0

@DaPidejpi typa napierdzielaja plecy. Kto wie czy źle zdiagnozowali? A może MatS kupił sobie Kamasutre i symuluje? ;)

Azi

0

@michal1899 przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. I zdecyduj się czy chodzi o ten mecz, początek sezonu czy przyszłość. Bo trochę się poplatales.

No i wczoraj wygraliśmy więc gdybania co by było gdyby nie mają sensu.

Azi

1

@hayek albo go źle zdiagnozowano? Czort wie?

Azi

1

@LM10GOAT nie odpuścili nawet po meczu?

Azi

0

@korn234 a możesz to napisać z jakimś sensem? O.o

Azi

0

@bari_94 jakie to uczucie kiedy nawet redakcja też wyśmiewa Twoje wypociny :D

Azi

0

@Striker tak się zarabia na naiwności ludzi. Ale nikt nie broni jeździć częściej na wymianę

Azi

3

@Salchent a kto komu łamał nogę? Naprawdę musisz wymyślić jakiś kretyński przykład?

Azi

1

@Striker o tym właśnie napisałem że tutaj sytuacja jest bez wyjścia. I że takie rozwiązanie jak zaistniało jest ok prostu do zaakceptowania bo inaczej w świetle przepisów się nie dało. Co nie zmienia faktu że atak na rywala był. A to że przepisy są w tym wypadku głupie to już nie moja wina bo sam bym karnego za to nie odgwizdał.

Azi

0

@Katalończyk 99 na ta chwilę nie mamy innej opcji niestety.

Azi

1

@mleczkoo to jest takie trochę ślepe podejście. Z jednej strony rozumiem a z drugiej dawanie karnego w sytuacji gdy zawodnik oddał już strzał a rywal mu w tym nie przeszkadzał - to dla mnie byłoby niezrozumiałe

Azi

2

@PaPo wymiana oleju co 30 tys... Sami sobie skracanie żywotność silników a potem zdziwienie że auto nawala

Azi

0

@Katalończyk 99 tyle że ja nie twierdzę nic innego. Jedyne na co zwracam uwagę to fakt że wczoraj zagrał dużo lepiej niż zwykle tylko pozostał przy tym przerażająco wręcz nieskuteczny. Co daje nikła nadzieję że może wróci choć częściowo stary Lewy a nie irytujący typ machający łapami i wyzywający się na kolegach.

Paradoksalnie wczoraj Lewy pokazał łatwość dochodzenia do sytuacji. I wolę walki. Pressował aż miło było patrzeć. A zdarzyło mu się też wrócić i odebrać piłkę (a nawet 2 razy). Do tego nie przegrywał każdego pojedynku w środkowej strefie. Co jest miła odmiana od tego co prezentuje w ostatnich miesiącach. Dlatego nie będę się wyzywał tylko z tego powodu że fatalnie strzelał. I tak było lepiej niż zwykle.

Azi

1

@TR3YWAY na Felixie? Akurat w tym wypadku to dawanie karnego za atak po oddaniu strzału to byłoby coś trochę dziwacznego. Ale kartka faktycznie być tam powinna bo to był po prostu głupie atak za zawodnika. Tyle że to nie jest najbardziej kontrowersyjna decyzja sędziego z wczoraj.

Azi

1

@FCB24 a Ty co byś zrobił? Wystawił Oriola czy wyciskał ile się da. Pedriego? Bo biadolić to każdy potrafi ale zaradzić problemowi to już ciężej

Azi

3

@PaPo pora wymienić zatem olej i filtry. A raczej wlać nowy olej bo wątpię aby tam coś jeszcze było...

Azi

0

@bari_94 to przynajmniej jesteś konsekwentny i trzymasz równy poziom . Wprawdzie bardzo niski nawet jak na LaBambe ale za to jaki równy :))

Azi

0

@Lucerfi a gdzie ja napisałem że Lewy ma dobry sezon? O.o
Albo że gral przyzwoicie w piłkę tylko brakuje skuteczności?

Azi

0

@bari_94 myślisz że jak napiszesz coś głupiego a potem skończysz tekstem z "chłopcze" to zrobi to z Ciebie kogoś mądrzejszego XD

Azi

0

@Lucerfi a wstawiasz mi to ponieważ.... ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?