Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Oskar00 takie akcje tylko przeciwko Realowi
2
@JordiAlbion jakiej walki? Grasz na 10 i nie oddajesz nawet strzału w 2 połowie. Żart
1
Jak się nawet nie próbuje atakować tylko pozoruje to tak się właśnie kończy.
Tak różnica między Barcelona a Realem: jak ktoś gra z nami to wypruwa sobie flaki. A takie Alaves postanowiło się położyć i czekać co zrobi Real.
0
@ProMILs w samolocie do USA
0
@AllBundy To w sumie dobrze. Bo jeżeli tyle okazji mają przy braku zaangażowania to pomyśl ile więcej bedzie jak sie wreszcie zaangażaują :)
4
Co Araujo dziś odwala to szkoda gadać
0
Co tam Roberto sobie strzelił? Małpkę ktoś z trybun podrzucił?
1
Nie cieszcie się. Jeszcze Kounde nic nie odwalił a na boisku jest jeszcze Oriol.
Btw- wiemy już kto powinien grać w ataku :p
0
Ma ktoś zrzutkę z wyrysowana linia?
Araujo się popsuł zupełnie niestety
18
Oriol nie łapie się do składu pomimo tego że nie ma 3/4 podstawowych pomocników. Oto jak chłop se wypracował pozycję przez pół sezonu. Niestety transfer do kitu :(
1
@hayek dla mnie problemem jest ograniczanie poruszania się autem przez Warszawę nie mając często alternatywy skoro obwodnica wygląda tak jak wygląda. Ale łatwo jest nazywać "pomaganie" jednym kosztem drugich. Tylko to nie jest pomaganie.
0
@ranger3120 a Ty wolałbyś być Braunem czy Jachirą?
2
@Krzysztof1987 dla kogoś kto łyka naiwną propagandę jak pelikan - najwyraźniej bardzo ;)
6
@Qba2312 Czaskowski ostro walczy o tytuł najgorszego prezydenta w dziejach.
0
@sevs a Ty byś wpuścił Oriola po tym co odwalił w swoich ostatnich występach? To z opcji pozostał Christensen, Fermin, S. Roberto i dzieciaki bez ogrania
1
@barcelonaLM Nikt nawet nie mówi inaczej. Ale powiedz mi co on ma zrobić żeby Ci ludzie zaczęli wykańczać te okazje jakie mają?
2
@PatrychoO a moim zdaniem jak masz okazje strzelić 4 bramki a rywal strzela jedną fartowną to remis 1:1 jest dla Ciebie porażką ale kto był na boisku lepszy to wątpliwości mogą mieć tylko kretyni.
2
To może zacznijcie je zdobywać... Nasza gra jest żywym dowodem na to że "cyferki" nie grają...
0
@PatrychoO Tutaj masz wypowiedź:
"Jestem spokojny i pełen entuzjazmu jak zawsze. Jesteśmy na dobrej drodze. Dziś znów stało się to co tydzień temu czyli zabrało nam skuteczności. Znów tracimy punkty po tym jak mamy szansę zabić ten mecz. Trenujemy poprawę skuteczności, ale to też zależy od pewności piłkarzy."
1
@Roobo w dodatku opłaca statystyki wyliczające xG ;)
6
Xavi mówi oczywistą prawdę, że nie wygrywamy bo nie jesteśmy skuteczni a ludzie tutaj mają ból dupy o jego wypowiedź. Cyrk na kółkach :D
1
@Roobo Michniewicz popsuł Lewego to niech teraz naprawia ;)
0
@Kuba_1 tak myślałem że dla Ciebie to musi być efekt "czary-mary" :D
0
@kuz mecz jest w środku tygodnia więc nie za tydzień tylko ze 3 dni
0
@Ptasior Nie o to chodzi że nie odmienił. Chodzi o to że w ogóle nie zarejestrowałem że jest na boisku. W pewnej chwili Rapha pojawił się na 10 i miał świetną okazję i nawet zastanawiałem się czemu częściej tak nie schodzi ale nie wpadłem na to że może na skrzydle biega już Yamal.
0
@Kuba_1 skąd się bierze to xG skoro nasz pomysł na grę jest zły? No chłopie pomyśl trochę. Co może zrobić trener jak jego zawodnicy - niezależnie od tego kto gra - nie umie wykończyć akcji?
0
Przegapiłem wejście Yamala. Bez jaj. 15 minut na boisku a w ogóle go nie zauważyłem.
0
@Messibestplayerintheworld czas żeby w klubie pojawił się ktoś kto skończy akcje bo Lewy tego już widać nie umie...
1
@Peciak niestety Yamal jest za młody i pogubił formę. W dodatku przeciążenie go oznacza zapewne statys Ansu i Pedriego w kolejnym sezonie.
Przerażające jest nasze xG. To jest po prostu blamaż totalny. Może lepiej było grać na to 1:0...
4
@Roobo 3 ostatnie mecze ligowe to nasze xG na poziomie 9,19 do 3,3 rywali (większość oczywiście Girona). Jeżeli w klubie nie ma NIKOGO kto by potrafił wbić piłkę do bramki to co jeszcze może zrobić trener? O.o