Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 ten klasyk jest najlepszy:
0
@ranger3120 to czarny szlak dla zawodowców. Niech tam nie idzie bo sobie nogi połamie ;)
2
@Rewolucja123 Podchodzisz i mówisz że jesteś "wstaw imię" i że Ci się podoba więc może da się zaprosić na kawę. I tyle.
1
@Peciak przecież tam nie ma nic tajnego. Wszystkie projekty możesz sobie poczytać na długo przed głosowaniem
0
@draxidox i zwolnienia podatkowe ;)
No i jak są przestępcami to koledzy domagają się ich zwolnienia z więzienia i zawsze mogą ukryć się przed policją w pałacu prezydenckim
2
@Barti_Blaugrana wystarczy że go odwiozą do Moskwy ;)
0
@BorzyKrzys bo wola swój ;)
0
@Nazio_87 a ona odpowie mu że w żadnym innym kraju UE nie chowano przestępców w pałacu prezydenckim i nie wyobraża sobie żeby w cywilizowanym kraju prezydent dopuścił się czegoś takiego?
1
@BorzyKrzys problemem CPK nie jest to że są pytania czy jest potrzebne czy nie. Problemem jest to że zarówno PiS jak i Platforma chcą wydoić państwo przy tej inwestycji na gigantyczna kasę. I walka toczy się o to kto ile dostanie
0
@Beztroskii 6. Będzie pracował za free albo stawkę głodową
7. Chce pracować w klubie gdzie nie będzie transferów i są problemy z rejestrowaniem do gry zawodników z rezerw/akademii (przypadek Gaviego)
8. Lubuje się w pracy w klubie gdzie dwie porażki z rzędu oznaczają ostry hejt. A wygrana bez dobrego stylu również będzie oznaczała hejt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Nazio_87 większość w pelerynach niewidkach
1
@Rewolucja123 pojawiały się informacje że obawiali się odnowienia urazu więc nie chcieli ryzykować przed pierwszym meczem. W drugim wejście też nie miało sensu jeżeli ryzyko istniało. W czwartek pewnie zagra.
0
@MesQueUnClub_87 u jakimś urzędzie pracujesz? ;)
0
@Kgorecki2500
0
@MessiForeverTheBest ja jestem za deportacja do ruskich.
0
@Maker0 tyle że to nie są zawodnicy o których prosił Xavi :D
W zasadzie do takich można zaliczyć Inigo oraz - pod warunkiem że uwzględni się że to nie był pierwszy wybór i oczywiste uzupełnienie składu - Alonso.
Najlepsze jest to że wymieniłeś Raphinhe podczas gdy Xavi na każdym kroku podkreślał że potrzebuje Dembele czyli zupełnie inny typ skrzydłowego. To najlepiej świadczy o tym że próbujesz się wypowiadać a Twoja wiedza w tym temacie jest równa zeru absolutnemu. I doskonale potwierdza fakt że czytanie Twoich wypowiedzi to marnowanie życia na glupoty.
1
@Katalończyk 99 łatwo jest decydować na podstawie jednego tweeta ale wytłumacz kiedyś tym dzieciom czemu odebrałeś je rodzicom.
0
@mcsarna też tak uważam. Ale polityka musi się toczyć swoim torem.
1
@BorzyKrzys dokładnie ten sam kaliber. On może tak uważać. Tak jak Ty możesz uważać że ziemia jest płaska.
4
@Seba_89_ ale Duda ich nie ułaskawił. Teraz może ich ułaskawić ale jakoś tego nie robi (ciekawe czemu)
1
@michal26 nieoficjalnie spotkania mają to do siebie że nie zapadają na nich oficjalne decyzję.
Sam byłem kiedyś zaproszony do KPRM na debatę w sprawie jakiejś inwestycji (teraz już mniejsza jakiej) i tam były osoby z polityki które proponowały zeby ta kasę wydać lepiej. Np. kupić SATELITĘ. Co było wybitnie kretyńskie.
Ale to było nieoficjalne spotkanie więc żadnego satelity nie kupiliśmy. Tej inwestycji zresztą na szczęście też nie zrealizowano.
Ale tak. Na takich spotkaniach mogą rozmawiać o latających samochodach. I absolutnie nic z tego faktu nie wynika.
Dlatego nie jest ważne to że jakieś spotkanie było ani co kto na nim mówił. Ważne jest że niektóre osoby (zupełnym przypadkiem obie z Konfy) mają interes w tym żeby siać durna panikę z niczego. I dajecie się na to złapać jak naiwne dzieci. Co jest smutne.
7
@michal26 łykasz bzdury Konfy jak leci. A wystarczy poświęcić 2 minuty żeby dowiedzieć się że to jest bzdura.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13998254#comment-13998324
0
@Transu96 ewentualnie więcej ;)
0
@PatrykBarca czytać ze zrozumieniem nie nauczyli? :D
1
@KamQiX podsumowując: krytyka jak najbardziej tak ale hejt nie. Dla mnie ludzie hejtujacy klub, trenera i zawodników to bardzo niski poziom kibica (o ile w ogóle) i zwyczajnie wstyd że multum osób tutaj nie umie się zachować po ludzku.
0
@KamQiX Nie oszukujmy się. Xavi nie pomaga zawodnikom. Idę o zakład że tak bardzo żyje tym co grała stara Barcelona że nie może przyjąć innego pomysłu na granie. Nawet biorąc pod uwagę to co robiliśmy w poprzednim sezonie. Teraz albo położymy nacisk na szybkie ataki i budowanie akcji dopiero jeżeli nie udało się szybko przebić albo ta zabawa dalej nie ma już sensu.
4
To ten moment kiedy Pep psuje sobie opinię u LaBambowcow ;)
4
@Rewolucja123 frytki z założenia są warzywne ;) Ale wmawianie sobie że marchewka albo papryka to frytki to profanacja frytek :P
1
@Tasde Bosak robi swoim odklejonym wyborcom wodę z mózgu. Odbyło się jakieś mało znaczące i nieformalne spotkanie gdzie równie dobrze mogli gadac o samochodach na wodę.
A potem ktoś wrzuca jeden post z sugestia że to jest jakaś "deklaracja" i do tego w imieniu rządu (na nieformalnym spotkaniu to chyba się tak nie da oficjalnie coś deklarować). A dzieci Konfy już łykają.