Azi

1

@PatrykBarca tutaj oszołomy piszą że Bilbao to średniak. Jacy ludzie są nieogarnięci to głowa mała :D Bilbao 14 spotkań bez porażki aż wreszcie trafiła im się wtopa na stadionie Valencii. W międzyczasie przejechali się po Atletico, które było w formie.

Azi

0

@Zoker stary jakiego treningu jak my od 1,5 miesiąca gramy tylko na wyjeździe? W tym daleko poza krajem. Kiedy oni mają trenować? W samolocie? O.o

Azi

3

Młody nie łam się. Ty jesteś w świecie piłki noworodkiem. Takie błędy mogą Ci się przytrafiać. Niefart stanowi tylko fakt, że stało się to w jednym meczu i akurat ważnym ze świetnie dysponowanym rywalem.

Azi

7

@KrychaFCB Taaa. Ostatnio wpuszczanie niedoleczonych zawodników wychodziło nam bardzo na zdrowie...

Azi

0

@Hosh Stary wygrałeś tym komentarzem :D

Azi

2

@Pedri16Future Bez urazów też można było o nim zapomnieć.

Azi

0

@Peciak najlepszy Yamal, najgorszy Yamal ;)

Azi

3

@Compadre To było prawie 8 lat temu. Yamal jeszcze raczkował ;)

Azi

5

@Compadre Kto? Alonso? Ten z F1? ;)

Azi

0

@Compadre Roberto to się akurat nie liczy wcale :P

Azi

0

@partymaker dostrzegłem. To niemalże odnosi się do których zawodników konkretnie? Bo z wszystkich transferów jakie odbyły się za kadencji Xaviego to do jego wymysłów można przypisać całe 2 nazwiska. Z czego jedno na siłę i wyłącznie jako uzupełnienie składu. Ale żyj swoją naiwnością dalej :D

Azi

5

W pierwszym zespole mamy równo 0 zdrowych bocznych obrońców :)

Azi

0

@partymaker "3 sezon z Xavim na ławce, powtarzam 3. Dostał każdego piłkarza niemalże jakiego chciał"
I dalej nie czytam bo to jedno zdanie jest tak głupie że aż smiechłem :D

Xavi chciał skrzydłowego typu Dembele to dostał Raphinie. Na piwno chciał właśnie jego. Xavi mówił że Busi jest mega ważny i potrzebujemy żeby został. To nie było opcji. A głupki z LaBamby nadal myślą że Xavi dostaje zawodników jakich chce. Jak nieogarniętym umysłowo można być? :D

Azi

0

@MateuszGotowka99 każda bramka to błędy rywali... Ja nie mówię że zespół gra dobrze ale akurat po meczu z Bilbao na wyjeździe przypierdzielanie się do trenera jest niepoważne. Tym bardziej że ten mecz powinniśmy wygrać. Ale jak się nie wykorzystuje to co się ma to się kończy tak jak się kończy.

Azi

1

@parpe Przecież Valverde był tak samo wyzywany jak dziś Xavi. To jest syndrom LaBamby - wszystko wina trenera.

Azi

10

@blakkudium Prawdziwe. Nasz atak to dziś 16 latek. Nasza obrona to dziś dwóch 17 latków. W meczu wchodzi S. Roberto bo Fermin jest zawodnikiem rezerw i nie może wejść na boisko. A ludzi mówią że mamy mocną szeroką kadrę. Sic!

Ale to w sumie zabawne :D

Azi

0

@partymaker Weź sobie coś na uspokojenie chłopie bo Ci serce padnie :D

Ty sam napierw piszesz o meczu z Bilbao a potem udajesz że wcale nie o tym meczu tylko o całym sezonie. Teraz znowu twierdzisz że jednak o Bilbao? Zdecyduj się wreszcie :D

Azi

0

@MateuszGotowka99 Bilbao oddało 7 celnych strzałów na nasze 4. W tym 3 oddali w dogrywce. W tym czasie Yamal 2x nie trafił do pustej bramki (no dobrze gdzieś tam był pewnie bramkarz).

To samo Bilbao miało przed tygodniem serię 14 kolejnych spotkań bez porażki gdzie między innymi zjedli sobie Atletico z palce w zadku.

Po losowaniu każdy kto widzi więcej niż samą Barcelonę powiedział że Bilbao to najgorszy możliwy rywal w tym momencie. A fakt że gramy u nich sprawia że o awans będzie bardzo, bardzo ciężko. Chyba się sprawdziło nie?

Azi

3

@tristan87 i to niestety podumowuje kadrę Barcelony. Nie możemy zgłosić wychowanków do pierwszego zespołu przez durne przepisy a potem przychodzi PK i musisz wpuścić S. Roberto albo Oriola zamiast Fermina. Sic!

Azi

0

@MateuszGotowka99 co by nie powiedział to dla Was by się skompromitował.

Azi

0

@El Plutoninho co Wy macie do tych strzałów jak oni oddali 7 celnych strzałów na nasze 4 O.o

e: w tym 3 w dogrywce...

Azi

0

@insp1re ten i każdy poprzedni. I jak zawsze zmiana trenera sprawi cud. Potem rotacja i jedziemy od początku.

Azi

0

@partymaker Typie sam napisałeś że piszesz o całym sezonie podczas gdy z Twojej wypowiedzi bije mecz z Bilbao. A potem to mnie zarzucasz nieogarnięcie? Serio? XD

Dam Ci darmową radę ale i tak wiem że brakuje Ci klepek żeby choć to przemyśleć. Jeżeli masz AŻ takie problemy ze stwierdzeniem kto jest ogarnięty a kto nie, to nie zgaduj lepiej bo się kompromitujesz tylko :)

Azi

0

@borys27 po meczu to se łatwo gadać takie głupoty. A pewnie nawet nie zauważyłeś że Felix niemal 100% czasu spędzał w drugiej linii bo to tam rywal nas gniótł a Xavi wprowadzał kogo tylko mógł kto zagrałby w pomocy.

Nie. Lepiej napisać coś głupiego o dzieciaku z Brazylii...

Azi

1

@PatriBarca zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy trener który daje grać 16-latkom może jednak widzi kto się w danej chwili lepiej prezentuje? O.o

Azi

3

Kiedy schodził Lewy cała LaBamba myślała że teraz gra będzie chodzić idealnie a padła zupełnie :D

Azi

0

@tbas średniaków? To samo Bilbao przejechało się po Atletico miesiac temu XD
Bilbao które nie przegrało chyba 14 kolejnych meczy i gniotło wszystkich rywali jak chcieli.

Typowy średniak :D

Azi

0

@Peciak duże uproszczenie. Lepsze byłoby Yamal zawala klase --> Barcelona odpada z PK.

Azi

0

@borys27 nie nie wpuściłbyś bo Fermin jest zawodnikiem rezerw i na boisko wejść nie mógł. Sorry takie przepisy że jest limit zawodników z rezerw... Głupie ale są...

Azi

0

@Szmulek już widzę jak jakikolwiek inny trener postawiłby na 16latków...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?