Azi

0

Przypominam że dziś dzień dziabka. Nie zapomnijcie dziabkom złożyć życzeń ;)

Azi

17

Zabawne jak są wściekli że przekręty wychodzą na światło dzienne :D

Azi

0

@ShawnC na jedno wychodzi. Jak można oskarżać kogoś kogo przekręcili sędziowie o to że kupił taki mecz? ;)

Azi

0

@ShawnC ja Ci podam. Ale jak nas okradali. Np. pewna nieuznana bramka z Betisem

Azi

8

@Culer9002 tak. Dzieci białych które będą teraz pisać że to katalońska prowokacja albo inne bzdury. Co nie zmieni faktu że sędziowie ich promują na każdym kroku...

Azi

5

@Culer9002 mnie niezmiennie zastanawia fakt że sędziowie sprzedawali (rzekomo) mecze tylko jednej drużynie. To chyba ewenementem na skalę światową taka korupcja wybiórcza

Azi

2

@TR3YWAY jesteś niestety żywym dowodem na to że część kibiców (z braku lepszego słowa) Barcelony prezentuje równie niski poziom co fani białych...

Azi

2

@DonMatteo901 dobrze ze wreszcie zaczęli się mówić o totalnie niesprawiedliwym promowaniu Realu. Jest nikła nadzieja że LL będzie odrobinę bardziej sprawiedliwa

Azi

0

@matt121 to jest faul ale w ogóle mnie nie dziwi ta sytuacja. Widzę że Real szuka na siłę usprawiedliwienia dla WAŁKA.

Azi

0

@IronSanHybrid dokładnie tak to wyglądało! :)
Cały świat nabija się z hala dzieci którym się wydaje że to nie był przekręt :D

Azi

1

@Muevertigo to co ty chcesz zrobić to oceniać czy był spalony z perspektywy bramkarza przeciwnej drużyny. Czyli w teorii możesz widzieć wszystko ale perspektywa i tak zaburza obraz. Dlatego z takiej perspektywy je wyznacza się linii spalonego. Tak robią dzbany które próbują maskować przekręty. I naiwniacy którzy wierzą w idiotyczne narracje

Azi

6

@Muevertigo chłopie niejednoznaczne jest tylko wtedy gdy szukasz ujęcia z ktorego nie widać co się stało. Jeżeli patrzysz z ujęcia gdzie widać Viniego jak na widelcu - czyli na to na które powinieneś patrzeć - to wszystko jest jasne i klarowne.

Azi

11

@Muevertigo co tutaj jest niejednoznacznego? Gość wbija ręką piłkę do bramki.

Azi

12

Spoko. Dużo ludzi wypychało piłkę ręką do bramki. Ale ręką nadal pozostaje ręką ;)

Azi

10

@lucca87 najlepsze jest to że gdyby to nam uznali takiego wielbłąda sędziego to dziś media wyły by o skandalu i skorumpowanej lidze :D

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

17

Gdyby sędziowie nie kręcili dla Realu to bylibyśmy obecnie 1 pkt za Girona i 3 pkt nad Realem. Ale wiadomo kogo się w tej lidze pcha a kogo oskarża o to że sędziowie kręcą. Cyrk na kółkach.

Azi

4

@Tasde Kiedy Christensen musiał zejść w przerwie z 3-ligowcem to też wszedł junior. Jak widać logika jest tylko jej po prostu nie rozumiesz. Ale to Twój problem ;)

Azi

2

@mekston Klub oszczędza te trochę euro płacone nie wiadomo za co ;)

Azi

5

@KrychaFCB Przecież widać że widzi. On NIE CHCIAŁ podyktować oczywistego faulu. Tutaj nie da się powiedzieć że wszyscy widzieli a sędzia nie. Bo on też widział.

Azi

23

Ale muszę przyznać że Xavi ma jaja. Wystawić 16 latka na stoperze mając opcję grać tam Araujo i Kounde a na prawej Fort/S. Roberto. Można mieć dużo zastrzeżeń do Generała ale nie można powiedzieć że nie stawia odważnie na młodzież.

Azi

31

Dziś mamy prawdziwy hiszpański klasyk: sędziowie przepychają Realu i próbują udupić Barcelonę.

Azi

10

To niewiarygodne jak takie dzbany jak Manzano potrafią niszczyć pracę zawodników...
Brawo za ten mecz. To była pierwsza porażka Betisu u siebie.

Azi

2

Nigdy w życiu...

Azi

4

@NeroTFP1 na koniec dowiadunesz się że jesteś bezpłodny. Od zawsze

Azi

11

Nie wiem czy było ale tak piękne zaoranie Viniego to warto powielać :)

Azi

1

Najgorszy rywal w dodatku na wyjeździe. Będzie się działo.

Azi

1

@Rewolucja123 środki na poprawę humoru działają jak widać :)

Azi

2

@misterio dwie kompanie i śmigłowiec? Bez śladu? O.o

Azi

3

@DonMatteo901 to mi się przypomniało


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?