Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 1. nie wiem gdzie Ty widzisz bronienie Xaviego
2. jeżeli uważasz że Cancelo podający do rywala albo Christensen odskakujący od napastnika w polu karnym to są "instrukcje" Xaviego albo jakaś przedziwna technika pracy na treningach to naprawdę masz powalone we łbie straszliwie :D
0
Xavi jest świrem skoro chce pracować z ludźmi odwalajacymi takie indywidualne błędy w obronie. Na zdrowie mu wyjdzie jak wrócić prowadzić jakoś amatorów w Katarze bo to jest niepojęte jak tragicznie można się zachowywać w obronie.
0
Może wreszcie im cos pykło we łbach i zaczną grać w piłkę
0
Co się dzieje że oni tak nie grają w każdym meczu?!?!?!
0
Dużo lepiej to wygląda ale przeraża mnie że my w ogóle nie mamy zmienników do grania... :(
0
Widzę że Xavi też chce zmienić pol składu w przerwie :D
0
Już widać że Christensen nie wychodzi na 2 połowę. Oriol najwyraźniej też nie
0
@Trojanek23 nie jest. Po prostu brakuje nam Busiego jak brakuje Ci skrzela żeby przeżyć pod wodą.
0
@QQL5 Lewemu brakuje Leo za plecami. Przecież to jak Messi posyłał piłki grubemu to była maestria. A teraz kto ma je grać? Yamal? Może za kilka lat tak.
0
@Herato że fartem (a raczej idiotyzmem BVB) wygrali ligę w poprzednim sezonie a w tym pewnie jej nie wygrają? :D
0
@vangoor i var zrobił robotę. Proste jak budowa cepa
0
@Trojanek23 nie mam mowy o sensownym pressingu jeżeli druga linia nie umie upilnować rywala. A zarówno Frankie jak i Gundo bez asekuracji zostawiają takie dziury w środku że to głowa mała. Xavi postawił na Oriola ale typ jest po prostu bardzo bardzo słabym zawodnikiem.
0
Na drugą połowę musi wejść Pedri. Bez niego nie ma mowy o jakimkolwiek przyspieszeniu gry.
0
Jak my mamy coś grać jak robimy w każdym meczu takie idiotyczne błędy w obronie? Co odwalił Christensen to nie mam pytań. Oriol też dobry. Wyrzut z auto a rywal mu się obraca i dośrodkowuje. To po kiego grzyba on tam gra jak daje rywalom takie prezenty?
3
@vangoor nie musiał. Sędzia podjął z gry taka decyzję że nie musieli promować Realu varem ;)
0
Patrząc na to że każda sporna sytuacja jest gwizdana na korzyść Realu to trzeba przyznać że słowa Xaviego są w 100% prawdziwe. Takiej ligi wygrać się nie da.
2
@Emhyr nas sędziowie nie przepychali w kolejnych meczach ;)
4
@matirix20 zaatakował bramkarza a potem łokciem rywala w szyję. Oczywiście nie dostał czerwonej
6
@LM10GOAT brak czerwonej kartki i nie podyktowany karny.
0
@panczo a ile trzeba? Jeżeli wynik sie utrzyma to min. 15 minut
1
@QQL5 już po fakcie. 2 razy bez czerwonej i brak karnego. Zaspales kolego ;)
0
@semafor rasiści!
0
To teraz zacznie się promowanie realu na całego. Karny z dupy? Pewniaczek! ;)
0
Goooooollllllllll!!!! :D
2
Na tej stopklatce rzeczywiście wygląda na mocniejszy atak. Do tego dochodzi decyzja o braku karnego (powtórki nie rozstrzygały ale tam mógł być stempel).
0
@Peciak 1. Nie wiem czy czerwo ale bardziej mnie zastanawia dlaczego sędzia długo udawał że w ogóle nie widzi sytuacji.
1
@panczo same błędne decyzje VARu to w tym sezonie u nich +7 pkt a nie liczą do tego meczu z Almerią
0
@ViscaelBarca2007 To dziś pojedynek szpital kontra szpital.
1
@FcPortoFan1999 kontrowersje są i będą. Pytanie jest takie dlaczego wszystkie faktyczne kontrowersje są gwizdane na korzyść Realu?
0
Myślicie że jak mocno Soto Grado będzie dziś faworyzował śmietankowych? Tak jak zwykle czy jednak będzie jakaś symboliczną poprawa w jakości sędziowania?