Azi

0

@norbi77 1. nie wiem gdzie Ty widzisz bronienie Xaviego
2. jeżeli uważasz że Cancelo podający do rywala albo Christensen odskakujący od napastnika w polu karnym to są "instrukcje" Xaviego albo jakaś przedziwna technika pracy na treningach to naprawdę masz powalone we łbie straszliwie :D

Azi

0

Xavi jest świrem skoro chce pracować z ludźmi odwalajacymi takie indywidualne błędy w obronie. Na zdrowie mu wyjdzie jak wrócić prowadzić jakoś amatorów w Katarze bo to jest niepojęte jak tragicznie można się zachowywać w obronie.

Azi

0

Może wreszcie im cos pykło we łbach i zaczną grać w piłkę

Azi

0

Co się dzieje że oni tak nie grają w każdym meczu?!?!?!

Azi

0

Dużo lepiej to wygląda ale przeraża mnie że my w ogóle nie mamy zmienników do grania... :(

Azi

0

Widzę że Xavi też chce zmienić pol składu w przerwie :D

Azi

0

Już widać że Christensen nie wychodzi na 2 połowę. Oriol najwyraźniej też nie

Azi

0

@Trojanek23 nie jest. Po prostu brakuje nam Busiego jak brakuje Ci skrzela żeby przeżyć pod wodą.

Azi

0

@QQL5 Lewemu brakuje Leo za plecami. Przecież to jak Messi posyłał piłki grubemu to była maestria. A teraz kto ma je grać? Yamal? Może za kilka lat tak.

Azi

0

@Herato że fartem (a raczej idiotyzmem BVB) wygrali ligę w poprzednim sezonie a w tym pewnie jej nie wygrają? :D

Azi

0

@vangoor i var zrobił robotę. Proste jak budowa cepa

Azi

0

@Trojanek23 nie mam mowy o sensownym pressingu jeżeli druga linia nie umie upilnować rywala. A zarówno Frankie jak i Gundo bez asekuracji zostawiają takie dziury w środku że to głowa mała. Xavi postawił na Oriola ale typ jest po prostu bardzo bardzo słabym zawodnikiem.

Azi

0

Na drugą połowę musi wejść Pedri. Bez niego nie ma mowy o jakimkolwiek przyspieszeniu gry.

Azi

0

Jak my mamy coś grać jak robimy w każdym meczu takie idiotyczne błędy w obronie? Co odwalił Christensen to nie mam pytań. Oriol też dobry. Wyrzut z auto a rywal mu się obraca i dośrodkowuje. To po kiego grzyba on tam gra jak daje rywalom takie prezenty?

Azi

3

@vangoor nie musiał. Sędzia podjął z gry taka decyzję że nie musieli promować Realu varem ;)

Azi

0

Patrząc na to że każda sporna sytuacja jest gwizdana na korzyść Realu to trzeba przyznać że słowa Xaviego są w 100% prawdziwe. Takiej ligi wygrać się nie da.

Azi

2

@Emhyr nas sędziowie nie przepychali w kolejnych meczach ;)

Azi

4

@matirix20 zaatakował bramkarza a potem łokciem rywala w szyję. Oczywiście nie dostał czerwonej

Azi

6

@LM10GOAT brak czerwonej kartki i nie podyktowany karny.

Azi

0

@panczo a ile trzeba? Jeżeli wynik sie utrzyma to min. 15 minut

Azi

1

@QQL5 już po fakcie. 2 razy bez czerwonej i brak karnego. Zaspales kolego ;)

Azi

0

@semafor rasiści!

Azi

0

To teraz zacznie się promowanie realu na całego. Karny z dupy? Pewniaczek! ;)

Azi

0

Goooooollllllllll!!!! :D

Azi

2

Na tej stopklatce rzeczywiście wygląda na mocniejszy atak. Do tego dochodzi decyzja o braku karnego (powtórki nie rozstrzygały ale tam mógł być stempel).

Azi

0

@Peciak 1. Nie wiem czy czerwo ale bardziej mnie zastanawia dlaczego sędzia długo udawał że w ogóle nie widzi sytuacji.

Azi

1

@panczo same błędne decyzje VARu to w tym sezonie u nich +7 pkt a nie liczą do tego meczu z Almerią

Azi

0

@ViscaelBarca2007 To dziś pojedynek szpital kontra szpital.

Azi

1

@FcPortoFan1999 kontrowersje są i będą. Pytanie jest takie dlaczego wszystkie faktyczne kontrowersje są gwizdane na korzyść Realu?

Azi

0

Myślicie że jak mocno Soto Grado będzie dziś faworyzował śmietankowych? Tak jak zwykle czy jednak będzie jakaś symboliczną poprawa w jakości sędziowania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?