Azi

2

@Lionel_Messi10 wszystkiego najlepszego.

Ja bym sobie na urodziny życzył żeby obudzić się następnego dnia i znowu mieć 27 lat. Albo chociaż 30... Ehhhhhh.....

Azi

0

Cancelo jeżeli przed nim jest Felix. Fort jeżeli przed nim jest inny zawodnik.

Azi

0

@Sulej gdyby się tylko dało to zrobić... :(

Azi

2

W kardze na mecz ligowy mamy całych 13 zawodników pierwszej drużyny z czego Oriola strach wpuścić na boisko... Nasza kadra to masakra niestety :(

Azi

1

Azi

6

@marcin62 Zgadzam się. Busi miał zjazd formy. Ale pozbyliśmy się dokladnie w momencie kieyd nie było żadnej alternatywy. Błąd nie leży więc w Busim ale z zarządzaniu kadrą od lat. W ManCity gra taki koleś który powinien trafić do nas i być naturalnym następcą Busiego. To zamiast niego, za 2x większą kasę, do klubu ściągnęli Griezmanna. Oto masz odpowiedź co jest problemem Barcelony.

I gdybyś miał wątpliwości - dziś ten problem nadal jest. Tylko się pogłębił bo z braku środków ściągamy ludzi z łapanki.

Azi

14

@Firestone cała drużyna grała źle ale ubzdurałeś sobie że wszystko jest winą Busiego. Od lat tutaj krążą te same i jak zawsze idiotyczne recepty na uzdrowienie Barcelony. A jak zawsze wychodzi że osoby które je rzucają po prostu nie mają zielonego pojęcia o piłce nożnej. Tak jak Ty teraz nagle po latach odkrywający że Frankie kiepsko gra w defensywie :D

Azi

2

@Firestone to potem nie dziwcie się że brakuje kogoś kto odbierałby piłki w drugiej linii a gra wygląda tak jak wygląda :D

Azi

0

@LM10GOAT ostatnio czerwoną kartkę (chyba 2 w sezonie) złapał

Azi

9

@Firestone 90% LaBamby uważało że Busi jest zbędny i szydziło z @pax kiedy zwracał uwagę na to że Frankie bardzo słabo wraca do obrony

Azi

1

Azi

0

@ziomal88 Ja nie wątpię że xG było 4:1 ale coś jest z nim nie tak skoro strzeliliśmy 2 bramki a do tego sam Yamal miał 2 sytuacje sam na sam. Ale chyba sam meczy nie oglądałeś skoro tego nie wiesz :D

Azi

0

@DonAndresFCB 10:4 przy 7 celnych strzałach w całym meczu? Co Ty ćpiesz? XD

Azi

0

@barteksuchy85 No i co z tego wynika? Że klub był bankrutem a drużyna była w rozsypce? Że kadra zbudowana była z łapanki, nie dało się robić transferów bez kreatywnej księgowości a klub miał problem nawet z tym żeby zarejestrować swoich wychowanków do gry? Weź się chłopie zastanów...

Azi

1

@tristan87 jakie to miasto i która ulica? ;)

Azi

0

@MarioVeB! Taktyxznyy

Azi

0

@tristan87 ja mam pytanie po co mu tyle? Nigdy nie ćpałem ale na logikę to wydaje mi się dziwne kupować takie ilości i trzymać je w pracy w biurku.

Azi

0

@MESSIah16 czy ten pan, zwany ruska onuca - zresztą bardzo słusznie ;) - domagał się już aby USA oddało ruskim Alaskę? :D

Azi

13

Dlaczego 23 lata? Przepychają Was o wiele, wiele dłużej :D

Azi

0

@Capitano5 tak tak. W football managerze

Azi

0

@barteksuchy85 pamiętam. Klub był na dużo lepszym poziomie niż Barcelona. I nikt nie wymagał od niego z miejsca wygrywania ligi i ligi mistrzów :D

Azi

1

@Mixtape Tak nazywa się Thiago Motta ;)

Ja nie wiem co wy pijecie albo ćpiecie że wydaje Wam się, że ktoś z dużym nazwiskiem będzie chciał przyjść do Barcelony pracować na mega ciśnieniu, z koniecznością wynków na już, kadrą dziurawą jak merytoryka realu w zakresie "sędziowie nas nie promują" oraz brakiem kasy.

Czyli frajer z głośnym nazwiskiem i idiota lubiący pracę w bagnie. Jakoś nie brzmi jak opis Kloppa XD

Azi

0

@QQL5 1. przydało by się źródło informacji
2. zakładając że to prawda to nie dziwi mnie że tak ich boli że informacja wypływa. Jawne faworyzowanie madrydczyków (nic nowego).

Chodzi o tego wałka?


Azi

2

Śmiech na sali: ludzie tutaj naprawdę myślą że jakiś trener z nazwiskiem przyjdzie pracować za frajer w toksycznym środowisku w dodatku z wąską i przeciętną kadrą, pełną urazów ale za to z ogromną presją wyniku na już. Na piwno będą walić drzwiami i oknami żeby się skompromitować w Barcelonie. Na piwno!

Azi

19

@hayek Czaskowski blisko 50%? To niech jedzie do dowolnego innego miasta i zostawi już Warszawę w spokoju. Proooooooszzzzzzeęęęęę!

Azi

0

@jacobFCB zawsze niezmiernie mnie dziwi jak można kibicować Barcelonie i tego nie czuć :D

Azi

0

@wojopancer w sytuacji gdy piłka nie może przejść przez 2 linię a każda długa piłka równa się stracie? Absurd niestety

Azi

1

@MesQueUnClub_87 Fermin nie mógł wejść. Limit zawodników z rezerw jest w PK...........

Azi

0

@jacobFCB nie piję do Ciebie. Ale kibicuje Barcelonie blisko 30 lat i nie widzę żadnego powodu aby nagle zmieniać radykalnie naszą politykę klubową.

Od czasów Cruyffa w kółko przerabiamy ten sam schemat. Jak idzie gorzej to pojawiają się osoby, chcące zmieniać klub i odchodzić od naszego DNA i naszej historii. I dzięki Bogu w klubie myślą i tego nie robią...

Azi

0

@IronSanHybrid też tak uważam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?