Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden a jeżeli ktoś twierdzi że oglądał w dzieciństwie te sceny i nie zryły mu psychiki to znaczy że kłamie ;)
2
@Arden gumisie! ;)
Toudi i Księciunio :D
0
@Kgorecki2500 jak zawsze ludzie próbują tłumaczyć brak kultury (w tym kultury jazdy) swoim "pierwszeństwem".
5
To tylko pokazuje że w bramce musi stać sensowny człowiek żeby obrona działała. Ile było w ostatnich meczach sytuacji kiedy widać było wyraźnie brak komunikacji między Peną a obrońcami? Ile razy aż prosiło się żeby bramkarz wyszedł przed pole karne a on stał jak słup?
0
@Forsyth A Ty dla siebie dla odmiany bądź chociaż trochę. Może wtedy się trochę ogarniesz :D
0
@Forsyth bo są. Ekoświry. Co nie zmienia fakty że jeden pelikan właśnie nazywa innych pelikanami XD
0
@Forsyth czysty pusty populizm. Typowe dla Konfy a jeszcze bardziej typowe jest to że jej wyborcy łykają to jak pelikany
3
Nie da się z nim nie zgodzić. Wystarczy popatrzeć na LaBambe gdzie banda troglodytów hejtuje trenera, który w dodatku jest żywa legendą klubu. A osób wychodzących z faktyczną krytyka (na którą Xavi w pełnym zakresie przecież zasłużył) można policzyć na palcach jednej ręki. Wstyd mi że tacy ludzie nazywają się "kibicami" Barcelony.
4
Pis poleciał ostro w sondażach. Nie dziwi mnie to. Akcja z Dudą, który ułaskawia kumpli na dobre im wyjść nie mogła.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/nowy-sondaz-poparcia-pis-zdetronizowany/nel6wkc
0
@LM10GOAT chyba spróbowali kuchni Anki i nie przypadła im do gustu ;)
0
@Rhaan możesz tak uważać ale faktem jest że czytanie idiotycznych opinii kogoś kto zaczyna od tak idiotycznej tezy - to byłby przejaw czystej głupoty.
A to co sobie tam roisz w swojej główce na mój temat? Co mnie to obchodzi? :D
0
@Rhaan fajnie że się naprodukowałeś ale nawet nie będę tego czytał :D
Serio wydaje Ci się że ktoś po takim wstępie jest ciekawy Twoich opinii? Lol!
0
@Rhaan Ty serio myślisz że ktokolwiek posłucha rad typa który twierdzi że jakiemukolwiek trenerowi w poważnej piłce "nie chce się wprowadzić intensywności"?
Jeżeli uważasz że po takich tekstach ktoś potraktuje poważnie Twoje rady to jesteś naprawdę, naprawdę naiwny :D
0
@Rhaan czyli napisałeś coś głupiego a teraz próbujesz mi wmówić że mam w Twoich wypowiedziach szukać mądrości których tam nie ma. Ty se chłopie jaja robisz znowu? :D
0
@Rhaan myślę że to są nieznane tobie powody. Za to zabawne jest że choć nie znasz powodów to i tak musisz się wypowiedzieć co nie ma oczywiście żadnego sensu:D
2
@Rhaan Trener któremu "nie chce" się wprowadzić intensywności. Czego to człowiek nie dowiaduje się z LaBamby...
1
@DonCarletto i który raczej nie będzie chciał pracować za grosze
6
Ciekawe czy po meczu z Realem też będzie uważał że VAR poprawił piłkę. Piłkę może tak ale nie LL :D
0
@domin682 nie wiem. Nie znam faceta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@misterio Nie mam wielkiego żalu do Laporty bo od początku uważałem że on jako polityk a nie manager nie poradzi sobie z sytuacją. Postawił na bardzo źle rozwiązanie, wydał multum kasy bez choćby minimalnej gwarancji sukcesu. Od początku byłem za tą strona która mówiła że klub odbudowuje się powoli. Że chude lata trzeba przeżyć a potem można się odrodzić. A teraz jesteśmy na jeszcze gorszej pozycji niz 3 lata temu.
0
@DonCarletto w 2026 chyba
1
Z perspektywy czasu wybór Laporty był błędem. Dobrze że socios nie myślą jak LaBamba.
0
@creativeopinion wasza firma walczyła o jakie puchary? :D
3
VAR zadziałał tak jak powinien. To nie był karny. Gdyby takie akcje miały miejsce też w meczach Realu to w ogóle nie byłoby mowy o faworyzowaniu. Niestety ta liga do uczciwych nie należy...
0
@DonAndresFCB patrząc po xG i dwóch zmarnowanych okazjach Yamala to ten wskaźnik nie ma żadnego sensu...
2
@kanver_ jakich podziałów?
1
@Losiex za kasę z Monopoly i biletem szambonurka ;)
0
@MateuszGotowka99 Zapewne tak ale to znaczy że nikt inny nie chce w tym klubie pracować... Co nie dziwi.
0
@Aragorn33 Właśnie się zastanawiałem. Jak Ty się już zastanowisz to wtedy daj znać. 3m się :)