Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 jak widzisz ten skład? Na boisku jest 4 stoperów więc Christensen zapewne na pivocie. Dość ryzykowne ale nie powiem że nie przewidywałem że może się tak wydarzyć.
Z tego wynika że zagramy 442: Pena - Kounde, Araujo, Cubrasi, Cancelo - Christensen, de Jong, Gundo, Pedri - Yamal, Lewy
Wygląda na dość klasyczny romb nie? A to znaczy że obaj boczni obrońcy będą bardzo ofensywnie rozciągać grę. Pytanie dlaczego nie ma Fermina dla którego to ustawienie powinno być ideałem. Widzisz inne opcje? Bo nie mam pomysłu.
0
@Encore jak Valverde nie przegrał meczu to też wierzyłeś mu wielką karierę? Bo labamba domagała się wtedy jego dymisji...
1
@Cule1234 jak ten klub ma funkcjonować skoro ludzie od transferów ściągają zawodników wedle własnego widzimisię a nie interesuje ich czy pasują do tego co chce z drużyną grać trener
0
@Firestone zawodnik chciał nikt inny nie chciał
1
@mkord to przecież nie znaczy że ich zakres działalności jest 1:1 z poczta polską
1
@Michau98 strony Ci się kolego pomyliły. To jest ta fajna strona ;)
0
@MESSIah16 nie wiem ile placówek ma DHL ale przypuszczam że dużo mniej niż poczta a poza tym zarządzanie firmą
1
@Kgorecki2500 dla odmiany przydałby się jakiś racjonalny prezydent stolicy. A nie kolejna polityczna ameba pokroju Czaskowsiego abo tego Bocheńskiego
4
Na pytanie dlaczego sędziowie Wam pomagają odpowiedź: pomidor.
Nie mamy więcej pytań.
0
@Fcbsoci1980 a myślisz że Xavi i zawodnicy nie chcieliby tak grać? :D
0
Jaki skład na dziś?
Wątpię aby zmienił się pomysł od ostatniego meczu tym bardziej że Alaves ma 10 pkt w ostatnich 4 meczach a grali z RSSS i Sevillą, więc dość naturalnym pomysłem jest zabezpieczenie tyłka. Zaczniemy wiec zapewne składem z 2 zmianami raczej technicznymi (Christensen i Fermin):
Pena - Kounde, Araujo, Christensen - Pedri, De Jong, Gundo, Fermin, Cancelo - Yamal, Lewy
Pozostaje jeszcze opcja z testowaniem duńczyka na pivocie, choć nie wydaje mi się to dobrą okazją, bo dużo lepiej nadaje się do tego mecz z Granadą za tydzień w Barcelonie. Tym bardziej że brakuje kogoś kto mógłby zagrać na lewym skrzydle. Ewentualnie skład mógłby wyglądać tak ale wydaje mi się to trochę kiczowate jednak:
Pena - Kounde, Araujo, Cubrai, Fort - Christensen, de Jong, Gundo - Yamal, Lewy, Cancelo
ewentualnie Pedri za de Jonga lub Gundo (raczej za Niemca)
4
@barczyk a ligę wygrał przypadkiem XD
10
@Kgorecki2500 zgadzam się. Jestem pozytywnie zaskoczony. Muszę jeszcze odpalić później początek i przelecieć temat o trybunale bo tam moim zdaniem Duda się niepotrzebnie podpalił ale generalnie odbiór Andrzeja mam o stopień wyżej niż 2h temu. A to dużo bo jestem bardzo krytyczny kiedy widzę polityka i politykę.
0
@Kgorecki2500 to jest zarąbiste pytanie akurat dla Dudy pomijając sam pomysł ;)
0
I teraz Stanowski porusza piękną kwestię - PiS nie jest dla młodych i co zrobią za 10 lat?
e: dość dobrze wybrnął choć jego odpowiedź jest trochę niespójna z wcześniejszą wypowiedzią o Tusku i Kaczyńskim, którzy w swoich partiach decydują o wszystkim. Ale generalnie na plus
1
@mrboom Nie jestem ekspertem ale zwracam uwagę kiedy "zamyka" pozycję i kiedy wychyla się wyraźnie do przodu.
Jedno wiem na pewno - bardzo chętnie bym z nim usiadł do stolika pokerowego :D
4
Ten wywiad ma jeden ogromy plus - można spokojne poobserwować mowę ciała Dudy w nie reżyserowanej (zapewne) rozmowie.
3
@TR3YWAY z jednej tak a z drugiej jednak reprezentuje w rozmowie tą stronę, która nie zjadła zębów na polityce, więc często jego wtrącenia są dość istotne
1
@Encore jestem w stanie przyjąć że to powiedział zupełnie szczerze :)
1
@norbi77 chętnie sobie zatem obejrzę jak syn pójdzie wreszcie spać :)
0
@Aragorn33 no widzisz. A mnie właśnie ma. Ja nie głosowałem ani na Dudę ani na Czaskowskiego ani na nikogo innego. I tak samo jak Dudę będę oceniał następnego i tak samo oceniałem Komorowskiego.
0
@Barcelonka070 manipuluj? Bo oceniam to co słyszę? W dodatku jako absolutnie bezstronny obserwator? A na czym dokładnie ta "manipulacja" polega kolego? :D
3
@budel17 zacząłem od tematów gdzie pytali go o trybunał i tam bardzo źle się pokazał. Próbował krążyć wokół tematu zamiast powiedzieć wprost. Widać że nie mógł jasno się wyrazić bo jego "racje" nie są kryształowe.
Za to bardzo dobrze prezentował się w kwestiach tematów rosji i Ukrainy.
0
@Aragorn33 ja wiem co on miał na myśli ale powiedział to źle. Powinien skończyć na tym że opinie go nie interesują i w tym miejscu powinien podkreślić ALE i tak jestem prezydentem tych ludzi, którzy mnie krytykują. Sam stworzył barierę i grupę "moi" i "nie moi"
2
@budel17 oglądam dopiero z 15 minut ale nie mogę się zgodzić. To zależy od tematu.
0
Duda strzela sobie w stopę sugerując sam z siebie że jest prezydentem swoich wyborców a reszta go nie interesuje (sic!)
8
To szkoda że nam go nie wypożyczą do końca sezonu ;)
U nas taka bida w kadrze, że Zielu by spokojnie powalczył o przynajmniej kilkanaście/dziesiąt minut w każdym meczu.
0
@Inzynier18 Nesbo
Łukjanienko
3
@Kibicodlat5 trochę dziwna teoria patrząc na to że w 4/5 meczach Xavi wygrywał a ten jeden jaki przegraliśmy miał miejsce kiedy drużyna już miała pewnego majstra i wkradło się pełne i absolutne rozluźnienie na koniec sezonu
1
@LM10GOAT gdyby powiedział coś innego to by go taczkami wywieźli jak poprzednika. Ale w sumie zabawne jest że kibicujcie Barcelonie i oczekujecie że nagle odejdziemy od naszych tradycji. Nie odejdziemy na szczęście :)