Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LM10GOAT gdyby powiedział coś innego to by go taczkami wywieźli jak poprzednika. Ale w sumie zabawne jest że kibicujcie Barcelonie i oczekujecie że nagle odejdziemy od naszych tradycji. Nie odejdziemy na szczęście :)
1
@lucca87 jaki psychoanalityk skoro po 3 postach diagnozował czyjąś sytuację życiową. Kurde geniusza mamy na labambie i nie doceniamy tego XD
0
@LM10GOAT nie oszukujmy się - liga jest przegrana. Trzeba zająć spokojnie miejsce 3 i zacząć planować kolejny sezon. Może powalczyć w LM jeżeli drużyna poprawi grę. O lidze to możnaby pomyśleć dopiero gdyby real i Girona złapały wyraźny dołek formy.
1
@Kidd za to jaka porządna defensywa! 3 stoperów i defensywny pomocnik. Do tego prawy obrońca na lewym skrzydle. I w sumie jeden skrzydłowy. To się nie może nie udać ;)
3
@lucca87 tak z ciekawości: ile godzin dziennie spędzasz w football managerze? :D
15
@stone80 a mnie śmiesza takie kretyńskie wypowiedzi jak ta twoja
0
@SelloutCrowd Dajesz Laporta to już się kameruje!!!
2
@BARCA1899Messi a @ComentateirodoMarca!
4
@LM10GOAT poszedł do klubu gdzie jest mniejsza presją a płacą lepiej. Co w tym dziwnego? Nie każdy musi kierować się czystą miłością do Barcelony. Ba - jestem pewien że dużo fanów Barcy też by tak zrobiło
1
@Who_you_mam to Ci się udało :)
1
To znane, krótkie ujęcie jest zarazem bardzo smutne jak i piękne. Szczególnie dziś kiedy osoby którym wydaje się że są kibicami Barcelony plują na klub i trenera.
0
@Xpert77 Carlos Sainz wylatuje?
0
@Who_you_mam Widzę że w łapaniu żartów to jesteś mocny XD
17
@Arden Teraz PZPN prezentuje ten sam poziom co za Laty
0
@TR3YWAY Tyle że my nawet nie próbowaliśmy tak grać w ostatnich dwudziestu-paru latach. A Xavi nie prowadził zespołu przez ten cały czas. Rozumiem że sobie pograłeś w football managera ale na szczęście w Barcelonie takich akcji nie ma i oby za mojego życia nie było.
0
@TR3YWAY Oczywiście że się da. Tylko że akurat my tak nie gramy. Ale to pewnie też będzie dla Ciebie nowość XD
1
@Comentateiro na grzyby!
0
@TR3YWAY XD
Chłopie nie ogarnąłeś że graliśmy 3 obrońców, podałeś mi skład w którym nie ma ludzi do rozciągania gry i wydaje Ci się że to ma ręce i nogi i do tego uważasz że to ja nie ogarnia prostych rzeczy. Dawno takiej beki nie miałem - naprawdę XD
0
@TR3YWAY Typie nie ogarnąłeś że gramy 3 w obronie a chcesz oceniać że Xavi jest ograniczony. Niezła beka XD
0
@Who_you_mam Plusy Oriola: niedrogo udało się go sprowadzić, sprawiał dobre wrażenie w Gironie.
Minusy Oriola: Girona dużo lepiej gra bez niego
Plusy Gomesa: już nie gra w Barcelonie
Minusy Gomesa: wszystko pozostałe
0
@LM10GOAT Ja mam pytanie - kto słabszy: Oriol czy Gomes?
0
@TR3YWAY Genialny pomysł. A kto będzie rozciągał grę? Czy mamy walić czołowo środkiem? XD
Ty myślisz że czemu wczoraj Cancelo grał niewiele niżej niż Yamal? I dlaczego Yamal zagrał cały mecz?
To że sobie narysujesz skład na karteczce to nie znaczy że to ma sens.
0
@TR3YWAY Chłopie jeżeli masz silną potrzebę tak uważać to wierz że to 442. Nie robi mi to różnicy ilu widzisz obrońców, kiedy gramy 3 stoperami. Możesz ich widzieć 4 a możesz i 7. To Twoja sprawa XD
Wróćmy do podstawowej kwestii: kto ma grać za Yamala na skrzydle skoro mamy plagę kontuzji (sic!). Tylko daruj mi już swoje rozrysowania z formacjami. Podaj mi nazwisko.
1
@LM10GOAT jesteś bohaterem na jakiego nie zasługujemy :)
0
@TR3YWAY Ale z Ciebie nieogar XD
Nie było żadnego "prawdziwego 3-5-2 z dwoma wahadłowymi" bo nie graliśmy na dwóch wahadłowych. Za kadencji Xaviego nigdy tak nie zagraliśmy. Za to cały poprzedni sezon graliśmy tak jak wczoraj.
Nie zauważyłeś tego? XD
0
@TR3YWAY Nie było prawego wahadłowego... Na prawym skrzydle grał przecież Yamal a Kounde asekurował jego plecy. Ale do akcji się nie podłączał bo nie było u nas pivota. Kiedy do obrony wracał Cancelo, który miał głównie zadania ofensywne to Kounde schodził bliżej prawej. Ale i tak trzeba było być ślepym żeby nie ogarnąć że cały mecz graliśmy 3 stoperów...
e: BTW - nasze ustawienie było banalne do przewidzenia - pisałem o składzie zanim go podali.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14068274#comment-14068274
0
@TR3YWAY Kounde nie grał na wahadle. Grając 3 z tyłu masz 3 stoperów i jak byk było widać cały mecz że gramy 3 z tyłu XD
0
@TR3YWAY wczoraj graliśmy 352 przecież...
Nie zauważyłeś jak rozumiem? :D
0
@TR3YWAY Daj propozycję kto ma grać za Yamala skoro Xavi ma go nie zajechać ;)
e: może jakiś "junior" powinien grać za naszego dzieciaka? :D
0
Odejść to powinien Laporta. Nie dlatego że go nie lubię ale dlatego, że zadanie jakiego się podjął po prostu bardzo mocno go przerasta. To taki S. Roberto. Czasami zabłyśnie ale jak popatrzymy na całokształt to nigdy nie jest podporą klubu i często problemy wynikają z samej jego obecności.