Azi

1

@Ojciec5tkidzieci akurat drukowanie i wprowadzanie do obiegu w rosji fałszywych rubli to jest pozytyw ;)

Azi

0

@LM10GOAT wyraźnie widać że pivot jest nam potrzebny bardziej niż sędziowie realowi! ;)

Niezbędny jest lewy obrońca - ale taki, który podejmie rywalizację z Balde a nie Alonso, który w dodatku sie połamie bez grania. Zakładam też że Cancelo zostanie z nami. Za to bez żalu pożegnamy Raphinhe, za którego przydałby się ktoś z dryblingiem (może znajdzie się ktoś w juniorach?)

Azi

0

Patrząc po tym że Xavi ma takie same liczby jak Ancelotti to wychodzi że Guti powiedział że Barcelona ma lepszy skład niż Real XD

Azi

0

@JimMorrisonFCB dlatego napisałem że kluczowe nie jest to czy pieszy jest na pasach tylko upewnienie się że możesz jechać. Nie róbmy z kierowców masowo idiotów. Trzeba kłaść nacisk na to co jest ważne a nie karać ludzi za to że jadą jak mają pustą drogę.

Azi

0

@michal26 to niech proponują zmiany. Obawiam się jednak że choćby proponowali dziś (ktokolwiek) cokolwiek to mamy taki burdel w prawie po rządach pisu i poprzednich peło, że nie ma opcji żeby dogadali się na jakikolwiek temat. Niech wyjaśnią spory i wtedy przejdziemy do planowania.

Azi

2

@JimMorrisonFCB to zależy. Przecież jak masz kilka pasów ruchu to piesi nie muszą zajmować wszystkich. Dla przykładu masz 3 pasy ruchu (a często też jakiś rozbiegowy albo przystanek) i pieszy wchodzi na przejście to nie ma żadnego zagrożenia żeby przejechać nie wymuszając na nim zmiany tempa marszu. To nie jest przecież w żaden sposób niebezpieczne dla nikogo.

Problem nie stanowi więc samo wjechanie na przejście ale fakt że wjeżdżasz na nie nie upewniając się czy na bank nie potrącisz/wymusisz pierwszeństwo na pieszym. Na tej samej zasadzie jak chcesz zająć pas, który już minął pieszy to czekanie aż on zejdzie zupełnie z jezdni jest pozbawione jakiejkolwiek logiki. Upewnij się że masz wolną drogę i jedź.

Azi

0

@MESSIah16 Słownikowa definicja niezależności:
1. «niepodporządkowany komuś, czemuś, decydujący o sobie; też: świadczący o braku podporządkowania komuś lub czemuś»

2. «niebędący wyznaczonym, zdeterminowanym przez coś»

3. «wygłaszający bezstronne opinie, niekierujący się interesem żadnej grupy społecznej»

4. «nienależący do żadnej z rywalizujących partii»


Definicja PiSu/Peło i innych partii:
5.«obsadzona członkami naszej partii»

Azi

21

@jacobFCB u nas problem nie stanowi PiS czy PO. Problem jest w tym że oni nie chcą się dogadać na żadnym polu. Projekt elektrowni atomowej (a najlepiej od razu kilku) to powinien być absolutny top i ponadpartyjne porozumienie. Ale tego nie da się zrobić jak każda kolejna władza będzie robiła to "pod siebie".

Azi

1

@jacobFCB to nie glosuj na PiS i Peło i po problemie. No chyba że zagłosujesz na konfe albo lewicę. Kto zostaje? Hołownia (sic!)

Azi

1

@Emhyr fajny sędzia :)

Lahoz i compadres już by lecieli z czerwoną kartką. No chyba że to real vadryt ;)

Azi

3

@MESSIah16 Nie. Nie ma. CPK generalnie jest potrzebne ale na tą chwilę jest to gwarancja wyprowadzenia grubych miliardów z budżetu. Nie ma się co oszukiwać. Obecny projekt CPK jest pożywką dla korupcji. A dyskusja toczy się w bardzo złym kierunku.

Azi

3

@Saviola88 Dzieciak się bardzo dobrze zachował, kierowca bardzo źle. Ale to też nie jest taka sytuacja gdzie było jakieś wielkie zagrożenie. Na szczęście nie ta prędkość. Co nie zmienia faktu, że kierowca do zaorania.

Azi

1

@Explode nie przesadzaj z tym myśleniem u niego XD

Azi

0

@cules100pro pewnie nadali to w swojej "propaganda tv"? ;)

Azi

2

Barcelona i Girona wykartkowana. Nawet jak sędziowie nie podejmują każdej decyzji na korzyść realu to i tak znajdą sposób żeby zaszkodzić głównym oponentom.

Roque dostaje kartkę bo ucieka z nogami przed niebezpiecznym wślizgiem a zawodnik Girony za to że pyta dlaczego tylko 2 minuty doliczone. Cyrk na kółkach :D

Ale nie rozmawiajmy o sędziach. Nie kwestionujmy ich uczciwości... Przecież nie dają powodów do tego. Wcale.

Azi

0

@Luciano99 uważaj bo zaraz pan "intelektualista" Cię zwyzywa :D

Azi

1

@Rewolucja123 Balde nie grał u Koemana akurat więc przykład średni. Dużo lepszy to Pedri lub Gavi

Azi

0

Azi

0

Bramka stracona niestety Forta obciąża. Powinien albo przerwać akcję przy linii bocznej albo wracać pełnym gazem co pozwoliłoby na asekurację Frnakiego. Nie zrobił ani tego ani tego i wrzutka skończyła się bramką. Do Araujo pretensji nie mam - strefa do pokrycia duża a rywal wybitnie ruchliwy i ze świetnymi warunkami.

Azi

4

@macio_944 Nie mam pojęcia o co chodzi w tych dyskusjach z Biedrą i Lidlem ale nie mam wątpliwości że ktoś wymyślił genialną kampanię :D

Azi

2

Jaki to piękny obrazek kiedy karma dopada :D

https://pbs.twimg.com/media/GFkSpWGXoAAoJcX?format=jpg&name=small

Azi

4

@MESSIah16 ale ty stosujesz odpowiedzialność grupową. I to ma ekstremalna skalę.

Azi

0

@MESSIah16 widzę że ty i Adolf macie podobny styl myślenia...

Azi

0

@Chucky kto tutaj tak pisał?

Azi

4

@Forsyth raczej nazwałbym to naiwnym wierzeniem w kolejne obietnice bez pokrycia ;)

Azi

1

@maroon to jedyny przypadek jaki znam. Mój kuzyn jest komornikiem - muszę go podpytać przy okazji

Azi

8

To nie Xavi poddaje w wątpliwość uczciwość pracy sędziów tylko oni sami. Bez jaj. Kontrowersje są i będą ale skoro oni zwykli podejmować te decyzje które są bardziej kontrowersyjne a jednocześnie okazuje się że taki real korzysta na tym dużo bardziej niż wszystkie inne zespoły to oczekiwanie że ktoś nie będzie wyrażał głośno tego co jest oczywiste to byłaby naiwność.

Azi

0

@LM10GOAT zakładając że Gavi będzie mógł grać :/
Balde też ma uraz który jest dość niebezpieczny dla szybkościowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?