Azi

0

Typ na labambie pisal komentarz i nie zauważył że karny powtarzany XD

Azi

2

Pierwszy raz sędzia nas nie przekręcił

Azi

1

Gundo dostał instrukcje zapierdzielania od bramki do bramki

Azi

0

Która to już bramka Kounde ?

Azi

0

Araujo się w kibelku zablokował czy co się stało? :p

Azi

0

@KacperVEB przecież on nie gra na skrzydle. Nawet się nie zbliżył do linii bocznej XD

Azi

0

@Krtg granie zawsze jest podobne. Pytanie jak można grać mając nieobsadzone 2 pozycję z czego jedna kluczową.

Azi

0

@Krtg nikt w Barcelonie nic tak głupiego nie sprzeda. Lepiej idź kibicować komuś innemu bo będziesz tylko rozczarowany

Azi

0

@Krtg co ty tutaj chłopie robisz skoro nie wiesz że my tak gramy od dziesięcioleci? ;D

Azi

6

@Danny Gaucho Lewy potrzebuje kogoś takiego jak Roque koło sobie. Zobaczcie jak łatwo poradził sobie mając tylko jednego stopera

Azi

5

Bardzo ładna bramka Lewego. Taki stary dobry Lewy. Bardzo dobrze

Azi

0

Frankie pełni połowę roli Busiego z poprzedniego sezonu więc nie ma go tam gdzie powinien być przy wyprowadzeniu piłki. Brak lewego skrzydłowego powoduje że cała strona zostaje pustą kiedy Cancelo się zapędzi.

Azi

0

@Forsyth ciekawe czemu jak mamy w składzie jednego skrzydłowego i nie mamy pivota XD

Azi

0

@michal26 jest dramat i to duży. Mamy dwie ogromne dziury w składzie i to widać.

Azi

0

Jak my mamy coś grać bez jednego skrzydłowego i bez pivota?

Azi

0

@xvcWinterSoldier chyba nie bałdzo na skrzydle

Azi

1

@Ostatnikrwawygang biedny dzieciak który gra mecz co tydzień...

Azi

1

@draxidox a jak mam 40/65 lat do emerytury co stanowi 61 procent to mogę domagać się 61 procent emerytury?

A co do tych 100 konkretów to jest to strasznie głupie podejście. Czy kogoś obchodzi czy PO dawało jakies projekty ustaw które np. wprowadza większy porządek prawny w kraju? Chyba nie. Czy zrobili coś by odblokować sądy? Chyba nie. Czy zrobili coś żeby trochę poprawić opiekę zdrowotną? Chyba nie. Czy są jakieś przesłanki że coś w tym zakresie będzie zrobione? Chyba nie.

Więc dlaczego chcecie rozliczać kogoś ze 100 pierdół a nie z faktycznie ważnych spraw? Nikomu np. nie jest potrzebne w czasie totalnego chaosu małżeństwa dla gejów albo aborcja. Tymczasem zamiast zająć się tym co ważne to wywala się idiotyczne tematy żeby przykryć nic nie robienie...

Azi

2

@jacobFCB bo wpychają do nich na siłę poprawność polityczną. Kiedyś był taki serial o Bundych, który dziś nie miałby prawa powstać i to że dzisiejsza młodzież nie zna takich produkcji budzi u mnie współczucie dla nich ;)
Nie @AllBundy ?

Azi

0

@Firestone zapewne dlatego ze to było źródło kasy choć generalnie to jestem na nie

Azi

10

Krytyka Laporty na pewno jest na tak. Ale czy Font byłby lepszy? Tego stwierdzić się nie da.

Na pewno nie podoba mi się u Laporty:
- sprzedaż aktywów a zarazem przyszłych przychodów w latach ubiegłych
- ryzykowna polityka transferowa nie poparta żadnym sensownym planem budowania drużyny
- zatrudnianie ludzi po znajomości

Azi

1

@Deviler te zestawienia często nie mają sensu. Zapomina się uwzględnić umowa nie jest równa innej umowie i nie płaci się dokładnie za to samo. To nie tylko treningi + mecze bo część klubów płaci więcej np. dlatego że ma konkretne prawa do wizerunku zawodnika i czerpie z nich korzyść. Zdaje się że tak jest w przypadku Barcelony właśnie ale teraz nie chce mi się szukać źródeł.

Azi

0

@Zoker piękne! :')

Azi

1

@Aragorn33 jestem poważnym Garcia ma dużo niedostatków a o wartości decyduje potrzeba w jakiej znajduje się klub sprzedającym a my pozycji negocjacyjnej nie mamy

Azi

0

@MesQueUnClub_87 nie znam się na spadochronach ale to raczej nie osiąga takiej wysokości żebyś zdążył go otworzyć skutecznie ;)

Azi

0

@bartekvisca football managerowym ;)

Azi

1

@Aragorn33 pokaż mi klub który wyłoży od tak 30 baniek na faceta co strzela 2 bramki na pół roku i jest duże ryzyko że się poważnie połamie. Kluby nie są głupie. Jedyne na co pójdą to wypożyczalnie z ewentualną opcja odkupu. I za dużo niższa kwotę.

A co do reszty to wątpię aby za Garcię dało się zgarnąć 10-12 baniek. O innych szkoda gadać

Azi

1

@tbas optymista

Azi

1

@cules100pro wątpię aby ktoś chciał wyłożyć kasę na Ansu. Ewentualnie wypożyczanie z opcją wykupu bo ryzyko jest ogromne a korzyści tylko opcjonalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?