Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dafik85 Wszystkie największe kozaki myślą tak jak ty i wręcz się pchają żeby "jakoś to poustawiać".
1
@Kgorecki2500 Peło chętnie każego przygarnie żeby pozbyć się lewicy.
Takie teksty to można rzucać na dyskusjach w kręgu partyjnym. Jeżeli idziesz do dziennikarzy z takimi tekstami to oczywiste jest że przekaza jest inny niż treść
1
@Kgorecki2500 za 1,5 miesiąca są wybory. Nie rzuca się takich tekstów, które osłabiają wizerunek partii w której jesteś, w takim momencie bez przyczyny.
e: to jest polityka. Jeżeli myślisz że ludzie w tych partiach mają prywatnie takie poglądy jak partia do której przynależą, to źle myślisz :)
2
@Bobo25 raczej zgłasza chęć przejścia do "konkurencji"
0
@SkN nie czytam jego wpisów więc odnoszę się wyłącznie do tego jednego.
3
@SkN Nie widzę w tym wpisie nic głupiego. Facet napisał - zupełnie z sensem - żeby młody przemyślał swoje priorytety i lepiej skupił się na grze w piłkę. No i się skupił jak widać bo gdzieś tam już doszedł.
1
@Bobo25 w poprzednim aucie używałem czegoś takiego (nie dokładnie tego ale ta sama zasada). Wystarczy włożyć taką cieńką blaszkę pod obudowę tel. i niczym się nie przejmować. I nie ma się co oderwać.
https://allegro.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-do-telefonu-auta-mocny-magnes-12179403000
1
@dominox1998 Nie. Bo Tak.
0
@Joe_Barbaro czasem mam ochotę żeby ten klub stoczył się zupełnie i wtedy wszystkie dzieci sukcesu, którym wydaje się że są kibicami Barcelony, poszły sobie "kibicować" komuś innemu.
0
@Xpert77 zwykle nieźle wygląda tylko jak jeździ...
0
@A4ron w Poznaniu też jest płatna :D
1
@MESSIah16 mam wszystkie gdzieś i ich wojenki tak samo. Idę do tego sklepu do którego mam bliżej albo tam gdzie wiem że jest produkt który chce kupić. Np. ketchup który lubię najbardziej w biedrze nie występuje więc jak potrzebuje ketchupu to omijam biedrę. Za to tortille mają dobre więc jak potrzebuje kupić to idę właśnie tam. Ale to kwestia towaru a nie tego jaki to sklep. Moja żona jeździ czasem do lidla bo tam są produkty które ona lubi.
5
@LM10GOAT reale mecz wprawdzie wygrał ale ten klub to też porażka ;)
0
@Dillu nie
15znakow15znakow
1
@Sulimo kto?
15znakow-pora-zmienic-ta-zasade-moze-coooooo?
0
@MESSIah16 to jest bardzo złe stawianie sprawy. To nie państwa powinny się zbroić pod przymusem ale NATO powinno - jako całość - się zbroić zgodnie z wyznaczonym planem. Nie mówię o wspólnym budżecie ale o konkretnym planie działania na wypadek konfliktów w poszczególnych regionach.
Nie zmusi się przecież np. Hiszpanów do tego żeby wydawali X mld euro na zbrojenia kiedy w zasadzie nie ma im kto zagrozić. Ale jeżeli powie się że mają zwiększyć wydatki o Y mld euro bo w razie konfliktu są zobowiązani do wystawienia N wojska to sami będą mieli interes w tym żeby to ich wojsko było sensownie dozbrojone i zabezpieczone.
Na przymuszaniu nic się nie osiągnie. Tym bardziej kiedy będzie się sugerowało "masz kupić u nas". To UE powinna zadbać o to żeby w Europie rozwijał się przemysł zbrojeniowy.
1
Moderacja spamuje LaBambe!
https://zapodaj.net/images/135dbcbfad7e2.jpg
0
@Zip szczególnie jak się miało telefon z okrągłą tarcza a nie przyciskami ;)
2
@FcPortoFan1999 co jest ciężkiego w wyborze prezydenta USA. Na Trumpa zagłosują ludzie którzy mają bardzo krótkowzrocznoczne patrzenie na świat i żyjący w przekonaniu że problemy mają bardzo proste rozwiązania. Niestety nie mają.
Idę i zakład że u nas ludzie za Trumpem są głównie wyborcami Konfy.
0
@Criss18Barca powinien mieć koszulkę realu
0
@arasz1819 myślę że przekaz Xaviego wygląda mniej więcej tak: MatS ma już zdjęty gips więc sędzia nie będzie robił problemów z tym żeby wpuścić go na boisko. Wprawdzie słabo się jeszcze porusza a o skakaniu nie ma jeszcze nowy ale to kluczowy zawodnik więc zastąpi Pene który okazał się jakże wartościowym zmiennikiem z braku innych. Dlatego usiądzie z dumą na ławce rezerwowych.
1
@YeastMoss zgadzam się. Dlatego choć jestem osobą o prawicowych poglądach to na konfe ani żadna inna "prawicę" z obecnych partii nigdy głosu nie oddam. Pomijam nawet to że konfa ma silne związki z ruskimi.
1
@FcPortoFan1999 tak. Też długo nie piłem choć zawsze uwielbiałem zapach świeżo mielonej kawy. W dodatku pracowałem przez jakiś czas w kawiarni kiedy byłem na studiach i wtedy wszyscy się dziwili że ktoś kto nie pije kawy przyszedł do pracy w kawiarni
2
@tristan87 to nie BMW powoduje że kierowca jest debilem, bo nie każdy kto jeździ BMW nim jest. To debil praktycznie zawsze wybiera właśnie BMW a nie BMW debila.
0
@Rewolucja123 latte
0
sezon 20242? Cieszy mnie że ten klub jest wieczny :)
e: szkoda że nadal nike...
2
@michal26 Ale co właściwie ma aborcja do pigułki dzień po? Aborcja polega na przerwaniu ciąży a pigułka na tym żeby do ciąży nie doszło. Mówimy więc o antykoncepcji a nie o aborcji.
I denerwujące jest gadanie że antykoncepcja jest zła. Nie uprawianie seksu to też forma antykoncepcji. Bo zasadniczy problem, będący podstawą całej dyskusji, nie polega na tym, że ludzie mają nie uprawiać seksu, bo to nie wykonalne. Chodzi o to, żeby robić to z rozsądkiem i świadomością konsekwencji, które mogą - ale nie muszą - nastąpić.
A różnica między zasadniczą lewicą a rozsądkiem polega na tym, że lewica działa na zasadzie tzw. "róbta co chceta" i uczy ludzi, że konsekwencje ich własnych wyborów to jest błahostka a w ogóle to nie myśl o konsekwencjach tego co robisz bo to można przecież usunąć. Po co masz myśleć samodzielnie? Marnować energię na pracę mózgu?
A do tego tacy źli panowie/panie pod postacią Mentzena/księdza/staruszki/prawaka/dziewicy/Boga - oni wszyscy zakazują seksu! Na pewno z czystej zawiści!
Tyle że to tak nie wygląda. Chcecie się bzykać? To się bzykajcie - ale nie dajcie sobie wmówić, że "robta co chceta" bo każdy kto ma tyle lat aby ten seks już uprawiać wie - z własnego doświadczenia - że większość naszych wyborów wiąże się z pewnymi (mniejszymi lub większymi) konsekwencjami. To wie nawet dziecko, które z zachłanności zjadło ciastko, choć mówili żeby zaczekać. A potem dzieciak gapi się jak inni jedzą swoje i też by chciało ale "ni ma!". Decyzja i konsekwencja.
3
@LM10GOAT Tak. Prawie tak. Nie całkiem. Niezupełnie. Właściwie nie. NIE!
3
@J4no zanim to obejrzałem to miałem dobry humor...
16
1. S. Roberto odchodzi do innego klubu
2. S. Roberto odchodzi ale nie może znaleźć klubu
3. S. Roberto odchodzi na emeryturę