Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W linku tabela LL bez krętactwa sędziów. Kibice realu nie otwierajcie lepiej bo rzeczywistość was zabije ;)
E: dość zabawne jest to że o tym że Xavi odchodzi decydują błędy sędziów w lidze.
0
@dafik85 Galactikos 2.0 Dzbany powracają
0
Zabawne jest też to że z zawodników z pola łączna liczba występów w Barcelonie to niecałe 800 a więc średnia 80 na głowę. Przy czym de Jong, Pedri i Araujo mocno zawyżają średnia bo mają 130+.
Z opcji na ławce pozostaje Raphinha, Oriol i Fermin. Ewentualnie Roque jako 10tka. Sic!!!
Nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć że brakuje nam kogoś kto może choćby udawać rolę lewego skrzydłowego. A tym bardziej że Christensen nie jest defensywny pomocnikiem. I skoro gra on a nie Oriol to znaczy że konkurencji nie ma żadnej. Absolutnie żadnej.
Nie oszukujmy się - nasza kadra jest dziadowa. Ja wiem że kontuzje ale to nie zmienia faktu że mamy ogromne wyrwy w składzie. I to że mamy jakościowych zawodników na 8-9/11 pozycji to nie znaczy że Ci ludzie przykryją braki tych których nie ma. Bo wystawianie Duńczyka obok Frankiego i Gundo najlepiej dowodzi że sobie chłopaki nie radzą z rolą post-Busi.
9
@fc20barca niewiele to zmienia. Tak samo jak trzeba było uważać kiedy miał pierwszeństwo dopiero na przejściu. Różnica kroku czy dwóch nie stanowi żadnej różnicy. I tak część pieszych wejdzie na przejście bez rozglądania się i tak samo część kierowców będzie jechało bez rozglądania się. To tylko dowodzi że część ludzi jest nie tylko za głupia do tego żeby prowadzić auto ale nawet do tego żeby chodzić samodzielnie po chodnikach.
2
Żadnej innej opcji na granie nie mamy więc nasz skald i pomysł na grę nie może stanowić żadnego zaskoczenia.
0
@Emhyr w sensie taką jak tutaj?
https://www.flashscore.pl/zawodnik/upamecano-dayot/OMhLhEJB/
22
@macio_944 A do tej pory co się działo? Valverde może dostał karę? Nie bardzo? Vini pauzował za czerwo? Nie bardzo. Nacho za brutalny faul pauzował min. tyle co Lewy za drapanie się po nosie? Nie bardzo. Teraz to będzie zwyczajny ciąg dalszy. Nikogo to już nie zszokuje.
3
Za tydzień real ma mecz z Sevilla a zawieszeni są Carvajal i Camavinga. Mam takie dziwne przeczucie że się odwołają i obaj zagrają za tydzień ;)
3
@Luciano99 nie chwaliłeś się że Twój stary to @Comentateiro :P
3
@Rastafarnianin Tak
https://zapodaj.net/images/5032d65066afe.jpg
8
@Rastafarnianin niestety tam jest tylko jedna narracja i nie ma żadnej wolności wypowiedzi. Jak spróbujesz się wypowiedzieć zgodnie z logiką albo stanem faktycznym a co jest niezgodne z narracją to dostajesz bana i zakładasz konto tutaj.
2
@AmigoBlancos To że Barcelona gra bardzo źle to nie jest żadne uspawiedliwienie dla promowania realu przez sędziów
Typowa madrycka logika (o ile to można nazwać logiką). Różnica jest taka że jak Barcelona gra źle to przegrywa. A jak real gra źle to sędziowie ich przepychają jak mogą.
4
@bartas97 Boli Cię jak się głośno mówi prawdę jak widzę :D
8
@macio_944 Perez do sędziego telegramuje:
Dobry mecz! Stop
Kasa. Stop.
13
@AmigoBlancos chcesz powiedzieć "Z perspektywy Realu dobrze że sędziowie dali nam 8 pkt przewagi bo majster byłby zagrożony z taką kaszaną"?
1
@FcPortoFan1999 pomyśl jaka byłaby ciekawa gdyby sędziowie ich nie promowali :)
0
@FcPortoFan1999 prorokuje: Legia strzeli na 1:1, potem na 2:1 a potem straci głupią bramkę na 2:2 i tak się skończy ;)
0
@FcPortoFan1999 typowa Legia przecież :)
2
@norbi77 ta blondynka wygląda nawet nawet a ten z prawej jak peda... znaczy homoseksualista
0
@goldmetaxa to jakaś nowość? ;P
5
@vadner nie w przypadku realu
1
Mały konkurs: w której minucie sędzia przekręci wynik dla realu? Liczy się pierwsze zgłoszenie danej minuty meczu.
Zwycięzca dostaje całusa z języczkiem od @Luciano99 lub @jowita
0
Karny przeciwko realowi? Co to się dzieje? O.o
0
@tristan87 buahahahahaha :D
Złoto kolego złoto :D
0
@Barcelonka070 Jeżeli uważasz ze politycy faktycznie reprezentują poglądy partii w której są to pora żebyś dowiedział się trochę o polityce ;)
0
@Transu96 jakim skrzydle? Ty widziałeś go choć przez chwilę przy lewej linii? O.o To już wiecej czasu spędził w pobliżu Yamala niż na skrzydle...
0
@norbi77 pasuje do jakości narracji ;)
7
Yamal wreszcie nie zagrał całego mecz. Dziś tylko 99 minut! ;)
1
@DragonxNF Lamiles Yamales?
0
Absolutnie oczywisty "karny z dupy" i powtórka. Trochę emocji w końcówce było :)