Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zastanawialiście się kiedyś jak bardzo Carvajal byłby złomowany przez madryckie dzieci gdyby sędziowie nie przymykali oczu za każdym razem jak fauluje rywali w polu karnym? :D
3
@mleczkoo to akurat mnie nie dziwi
3
@Culer9002 uff!
0
@mleczkoo ile płacą pisowskim trolom teraz jak już nie można tego robić z budżetu?
25
@cules100pro wystarczy że jest zawodnikiem realu - nie musi być atak wyprostowaną nogą. Może przecież atakować rywali w inny sposób. Vini lubi to! ;)
7
@Aragorn33 Sugerujesz że nie tylko sędziowie na boisku promują real na każdym kroku? ;)
4
Cóż za niespodzianka! ;)
1
Niemiec przyjdzie, zobaczy jak zorganizowany jest klub i ucieknie zanim podpisze papiery.
0
@Kratos1990 wstać do ciebie?
2
@Safrani zerknij post niżej...
1
@MESSIah16 Piję do "Magdalenki". Bo sposób w jaki dałeś się złapać jest 1 do 1 podstawowym wpisem trolla. Gdybyś to wiedział to już przy czytaniu samego tweeta wpadłbyś na to, że sama treść sugeruje że coś jest nie tak.
A co do pijanych - owszem jest za dużo takich sytuacji. Ale to że jest ich za dużo nie ma żadnego związku z tą dyskusją, która odnosi się do konkretnej sytuacji.
3
@mcsarna ale trzeba przeczytać artykuł żeby o tym wiedzieć a tutaj komentujący dali się zlapać na wabik PiSowskiego trolla. Mam nadzieję że wyciągną choć trochę z tej małej lekcji.
3
@MESSIah16 przeczytaliście tylko tweeta ale czy przeczytaliście sam artykuł zanim zabraliście się do komentowania? Bo "Magdalenka" zrobiła was w konia...
3
@MessiForeverTheBest Nawet jeżeli trollujesz to jest to baaaaaaaaardzo słabe...
5
Fort, Cubrasi, Guiu i Yamal. Xavi zabrał prawie połowę graczy z pola. Wina Xaviego!
0
@kulek22 Wina Xaviego!
2
Dzieciaki były o krok od odpadnięcia z Ligi Młodzieżowej UEFA. Ale na szczęście rywal też przestrzelił karnego. 4:4 i jedziemy dalej.
I nie jedziemy. Skończyło się na 6:5... :'(
Ale to wina Xaviego. Zabrał najlepszych do pierwszej drużyny! ;P
5
To że ktoś kupuje BMW to nie jest jeszcze dowód, że nie ma mózgu (choć jest to wyraźna przesłanka). Za to jeżeli ktoś nie ma mózgu to z pewnością będzie chciał kupić właśnie BMW...
20
1. Alves jest idiotą.
2. Gwałty powinny być bardzo surowo karane.
3. Niestety dziewczyna, która sama z siebie, bez przymusu, pcha się w taką sytuację, też inteligencją nie grzeszy :(
0
@mleczkoo nie zajaraj się na śmierć kolego :)
0
@Firestone stary ale kto go zatrudnił? Tego jest to odpowiedzialność i ten pierwszy powinien wylecieć.
0
@mleczkoo co ma różnorodność do tego że czarne mają więcej pionków niż rywale? W dodatku jest mat bez żadnego ruchu ;)
2
@Firestone marzenie ma lato jest takie żeby tym klubem zarządzali fachowcy z jednym planem i pomysłem na to jak to wszystko ma działać
0
@Colon czemu czarne mają pionki w szeregach pedal... gejowatych?
1
@Criss18Barca Granada i Espanyol ;)
4
@TR3YWAY jeżeli to prawda to zarządzanie w Barcelonie to dno zupełne. Laporta zatrudnia faceta który ma zupełnie różna wizję rozwoju klubu niż jego przełożony. Trener to samo.
Prezes zatrudnia faceta który ma takie same pomysły na zespół jak on. I trenera który realizuje te plany. A u nas każdy ciągnie w swoją stronę. Transfery z dupy które nijak mają się do tego co chce grać trener. I potem zdziwienie że gra nie wygląda tak jak by kibice chcieli. No ludzie. Trochę ładu trzeba wprowadzić.
12
Akurat przypuszczam że nie miał nic innego na myśli niż sprawdzenie czy są poprawnie nałożone na siebie. Inna sprawa że to już jest aptekarskie podejście i w zasadzie sędzia w takich wypadkach nie powinien się obawiać podejmowania decyzji - w razie problemów oberwałoby się przecież osobom z VARu a nie głównemu, który nawet tej linii nie widzi. Pretensje do głównego przy źle wyznaczonej linii to byłby absurd.
0
@Comentateiro Dobrze napisałeś czyimi opiniami nie należy się przejmować. Wreszcie odrobinę samokrytyki pokazałeś. Brawo. Jest jednak jakaś nikła nadzieja.
0
@Comentateiro Tobie się serio wydaje że ktoś się przejmie opinią takiego typka jak Ty? Lol XD
1
@Ojciec5tkidzieci akurat drukowanie i wprowadzanie do obiegu w rosji fałszywych rubli to jest pozytyw ;)