Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kgorecki2500 przecież to typ z lewicy. Kultura to coś koło czego oni nawet nie stali.
0
@Albatros Po co tak ryzykować? Niech zrobi lokatę - za rok dorzuci drugą zł i wtedy postawi ;)
0
@draxidox co jest w tym zabawnego? O.o
2
Następnym razem Roque musi dać się wyciąć równo z ziemią. Jak się nie połamie to sędzia idiota da kartę jemu...
0
@FcPortoFan1999 kolegi tydzień nie było. Pewnie na wakacje pojechał ;)
8
Jeżeli S. Roberto ostatnio z nim pracował to kiepska rekomendacja bo nasz "kapitano" co chwilę wypada przez urazy :(
8
"Hitler powtarzał też, że nie chce wojny wcale(...)"*
*
0
@Emhyr Dlatego ja nie kupuje w tłusty czwartek, bo drogie, tylko czekam na piątek/sobotę i kupuje to co zostały za 25-30% ceny początkowej! ;)
0
@Donnie_Darko co to za chory człowiek!!! XD
0
@parpe dużo ludzi w USA myśli że stolicą Europy jest Paryż więc o czym my rozmawiamy ;)
0
@Kidd mam ale z jakiegoś powodu nie chce mnie zalogować
1
@Bobo25 chciałbym ale jakoś w to nie wierzę. Ten pakiet polszmatu jest 1. drogi, 2. nie ma tam nic ciekawego poza LM, 3. niesdostępny u części dostawców (np. u mojego). Co oznacza że mecze muszę oglądać przy PC a nie wygodnie na telewizorze.
2
@parpe nieźle naryte w bani ma. Niestety ruskie w to wierzą :(
3
Tylko nie Polsat...
https://asnews.pl/pilkanozna/liga-mistrzow-uefa-prawa-do-transmisji-na-lata-2024-2027/
0
@MichuZ44 XD
Posmaruj się maścią na ból tyłka kolego, bo zaraz wybuchniesz :D
0
@MichuZ44 gdybyś typie nie miał siana we łbie i potrafił czytać ze zrozumieniem a nie przez pryzmat swoich kompleksów to zrozumiałbyś o co chodzi.
A wysyłanie swoich zdjęć możesz nam darować. Wątpię aby ktoś był ciekawy...
2
@MichuZ44 co ty chłopie się produkujesz dziwacznie o kanonach piękna jak dziewczyna ma zupełnie inny kształt twarzy na tych zdjęciach O.o
0
@Kratos1990 to ta sama dziewczyna? Jakiś poważny wypadek chyba przeszła...
0
Tęczowe kartki. Czym więc w zasadzie różni się niebieska od żółtej za wyjątkiem tego że kara obejmuje parę minut bez gry?
0
@Bykunn to jest polityka :D Tam nie ma żadnej moralności ani etyki. Oni mają w dupach obywateli. Każdy bez wyjątku tylko jedni udają to lepiej a inni gorzej. Jeżeli ktoś będzie miał okazje wejść do sejmu po trupie kolegi z partii to jeszcze tego trupa podepcze przy okazji przechodząc nad nim.
0
@Bykunn kolejne wybory są za niecałe 4 lata. Naprawdę uważasz że ktoś będzie to pamiętał? No i zawsze można zmienić partie.
0
@Bykunn to po co by startowała w wyborach? O.o
8
@qbuteq za dobrą pracę należy się przecież nagroda ;)
0
@michal26 każdy przyjmie mandat. Co Ty myślisz że oni tam się kochają i będą skakać za ludzi, którzy zabierają im głosy, w ogień? :D
Ludzie z ich partii to ich najwięksi wrogowie. A że ktoś traci mandat posła a ktoś zyskuje? Dla tego co zyskuje to idealnie.
11
Zdegradować real na IV poziom rozgrywek. Od razu poziom sędziowania się też poprawi :)
0
@Gaz Pedri lub Gundo. Do szerokiego skladu Gavi i Araujo.
0
@ProMILs też mi się tak wydaje ale wolałbym mieć potwierdzenie
3
Przydała by się rozpiska dla których klubów odwołania były skuteczne :)
1
@barcanawieki jeszcze by ktoś pomyślał że w LL standardy idą w górę albo że władze nie promują wyłącznie realu... Przecież to by się Perez obraził XD
21
@Kuba_1 nie dość że zawodnik nie jest z Realu to jeszcze kartka z meczu z Realem. Oburzające to odwołanie! Jak oni śmieli w ogóle się odwoływać?! Powinien dodatkowe zawieszenie dostać.