Azi

6

@Kgorecki2500 przecież to typ z lewicy. Kultura to coś koło czego oni nawet nie stali.

Azi

0

@Albatros Po co tak ryzykować? Niech zrobi lokatę - za rok dorzuci drugą zł i wtedy postawi ;)

Azi

0

@draxidox co jest w tym zabawnego? O.o

Azi

2

Następnym razem Roque musi dać się wyciąć równo z ziemią. Jak się nie połamie to sędzia idiota da kartę jemu...

Azi

0

@FcPortoFan1999 kolegi tydzień nie było. Pewnie na wakacje pojechał ;)

Azi

8

Jeżeli S. Roberto ostatnio z nim pracował to kiepska rekomendacja bo nasz "kapitano" co chwilę wypada przez urazy :(

Azi

8

"Hitler powtarzał też, że nie chce wojny wcale(...)"*



*

Azi

0

@Emhyr Dlatego ja nie kupuje w tłusty czwartek, bo drogie, tylko czekam na piątek/sobotę i kupuje to co zostały za 25-30% ceny początkowej! ;)

Azi

0

@Donnie_Darko co to za chory człowiek!!! XD

Azi

0

@parpe dużo ludzi w USA myśli że stolicą Europy jest Paryż więc o czym my rozmawiamy ;)

Azi

0

@Kidd mam ale z jakiegoś powodu nie chce mnie zalogować

Azi

1

@Bobo25 chciałbym ale jakoś w to nie wierzę. Ten pakiet polszmatu jest 1. drogi, 2. nie ma tam nic ciekawego poza LM, 3. niesdostępny u części dostawców (np. u mojego). Co oznacza że mecze muszę oglądać przy PC a nie wygodnie na telewizorze.

Azi

2

@parpe nieźle naryte w bani ma. Niestety ruskie w to wierzą :(

Azi

0

@MichuZ44 XD

Posmaruj się maścią na ból tyłka kolego, bo zaraz wybuchniesz :D

Azi

0

@MichuZ44 gdybyś typie nie miał siana we łbie i potrafił czytać ze zrozumieniem a nie przez pryzmat swoich kompleksów to zrozumiałbyś o co chodzi.

A wysyłanie swoich zdjęć możesz nam darować. Wątpię aby ktoś był ciekawy...

Azi

2

@MichuZ44 co ty chłopie się produkujesz dziwacznie o kanonach piękna jak dziewczyna ma zupełnie inny kształt twarzy na tych zdjęciach O.o

Azi

0

@Kratos1990 to ta sama dziewczyna? Jakiś poważny wypadek chyba przeszła...

Azi

0

Tęczowe kartki. Czym więc w zasadzie różni się niebieska od żółtej za wyjątkiem tego że kara obejmuje parę minut bez gry?

Azi

0

@Bykunn to jest polityka :D Tam nie ma żadnej moralności ani etyki. Oni mają w dupach obywateli. Każdy bez wyjątku tylko jedni udają to lepiej a inni gorzej. Jeżeli ktoś będzie miał okazje wejść do sejmu po trupie kolegi z partii to jeszcze tego trupa podepcze przy okazji przechodząc nad nim.

Azi

0

@Bykunn kolejne wybory są za niecałe 4 lata. Naprawdę uważasz że ktoś będzie to pamiętał? No i zawsze można zmienić partie.

Azi

0

@Bykunn to po co by startowała w wyborach? O.o

Azi

8

@qbuteq za dobrą pracę należy się przecież nagroda ;)

Azi

0

@michal26 każdy przyjmie mandat. Co Ty myślisz że oni tam się kochają i będą skakać za ludzi, którzy zabierają im głosy, w ogień? :D
Ludzie z ich partii to ich najwięksi wrogowie. A że ktoś traci mandat posła a ktoś zyskuje? Dla tego co zyskuje to idealnie.

Azi

11

Zdegradować real na IV poziom rozgrywek. Od razu poziom sędziowania się też poprawi :)

Azi

0

@Gaz Pedri lub Gundo. Do szerokiego skladu Gavi i Araujo.

Azi

0

@ProMILs też mi się tak wydaje ale wolałbym mieć potwierdzenie

Azi

3

Przydała by się rozpiska dla których klubów odwołania były skuteczne :)

Azi

1

@barcanawieki jeszcze by ktoś pomyślał że w LL standardy idą w górę albo że władze nie promują wyłącznie realu... Przecież to by się Perez obraził XD

Azi

21

@Kuba_1 nie dość że zawodnik nie jest z Realu to jeszcze kartka z meczu z Realem. Oburzające to odwołanie! Jak oni śmieli w ogóle się odwoływać?! Powinien dodatkowe zawieszenie dostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?